Z
Tekst alternatywny
B J J 24.X.
Zumba - Zdzieszowice 29.X.
Turniej Zduńska Wola 18.XI.
Egzamin Karate 26.XI.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
11 medali - Żory
2 medale - Kobierzyce
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


ZAWODNICY AKADEMII SZTUK WALKI TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE

ZAWODNICY AKADEMII SZTUK WALKI TARNÓW OPOLSKI - ZDZIESZOWICE


Image

ostatnia aktualizacja: 06-06-2018


...::: MISTRZOSTWA EUROPY :::...

V m. (kata juniorek mł.) - XXXI. Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate
Świnoujście, 13-14.10.2017
Diak Martyna

V m. (kata młodzików) - XXXI. Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate
Świnoujście, 13-14.10.2017
Mytych Jakub

I m. (kata juniorów) - XXVI Otwarte Mistrzostwa Europy Kyokushin Karate
Saragossa, 11.05.2012Zobacz
Siekierka Oliver


...::: MIĘDZYNARODOWE GRAND PRIX :::...

I m. (kumite juniorów +75kg) - Międzynarodowe Grand Prix Legnicy, 17.12.2006
Papoń Paweł

II m. (kata juniorów) - Międzynarodowe Grand Prix Legnicy, 17.12.2006
Papoń Paweł

I m. (kata kadetów) - Międzynarodowe Grand Prix Legnicy, 17.12.2006
Siekierka Oliver


...::: GRAND PRIX POLSKI :::...

I m. (kumite młodziczek) - Grand Prix Polski - Kielce, 22.04.2017
Diak Martyna


...::: MIĘDZYNARODOWE TURNIEJE :::...

I m. (kumite) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Mytych Jakub

I m. (kumite) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Diak Martyna

I m. (kumite) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Jakub Mytych

I m. (kata) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Piotr Kalemba

I m. (kumite) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Patryk Soworka

I m. (kata) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Daria Baran

I m. (kumite seniorek -65kg) - XXI. międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 01-10-2016
Katarzyna Nowak

I m. (kumite kadetek -50kg) 6th International Tournament "One World One Kyokushin"
Limanowa, 14-05-2016
Martyna Diak

I m. (kumite juniorów +80kg) 6th International Tournament "One World One Kyokushin"
Limanowa, 14-05-2016
Jakub Koprek

I m. (kata kadetów) 6th International Tournament "One World One Kyokushin"
Limanowa, 14-05-2016
Patryk Soworka

I m. (kata dziewcząt 10-11 lat) International Tournament "One World One Kyokushin
Limanowa, 17-05-2014
Martyna Diak

I m. (kumite dziewcząt 12-13 lat)) International Tournament "One World One Kyokushin
Limanowa, 17-05-2014
Wiktoria Ful

I m. (kata dziewcząt 8-9 lat) International Tournament "One World One Kyokushin
Limanowa, 17-05-2014
Wiktoria Kuchnia

I m. (kata juniorów) - Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradz, 06-10-2012
Golomb Mateusz


II m. (kumite junioró mł. -65kg) - VIII. Puchar Solny
Wieliczka, 12-05-2018
Jakub Mytych

II m. (kumite juniorki mł. -60kg) - VIII. Międzynarodowy Turniej KOBIERZYCE CUP 2018
Kobierzyce, 07-04-2018
Diak Martyna

II m. (kata młodzików) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Piotr Kalemba

II m. (kata) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Diak Martyna

II m. (kata) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Krawców Natalia

II m. (kumite) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Martyna Diak

II m. (kumite) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Natalia Froń

II m. (kumite) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Piotr Kalemba

II m. (kata) - Puchar Solny Karate Kyokushin
Wieliczka, 13-05-2017
Bartosz Pydych

II m. (kata kadetek) - XXI. międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 01-10-2016
Martyna Diak

II m. (kata chłopców 10-11 lat) 6th International Tournament "One World One Kyokushin"
Limanowa, 14-05-2016
Alan Krawców

II m. (kumite kadetek +45 kg) - Międzynarodowy Puchar Karate w Sieradzu
Sieradz, 10-10-2015
Martyna Diak

II m. (kumite dziewcząt 12-13 lat) - 5th International Kyokushin Karate Tournament
for Children and Junior - Limanowa, 23-05-2015
Martyna Diak

II m. (kata dziewcząt 8-9 lat) - 5th International Kyokushin Karate Tournament
for Children and Junior - Limanowa, 23-05-2015
Wiktoria Kuchnia

II m. (kumite juniorów +80kg) International Tournament "One World One Kyokushin
Limanowa, 17-05-2014
Kamil Kaliński


III m. (kumite juniorzy mł. -60kg) - VIII. Międzynarodowy Turniej KOBIERZYCE CUP 2018
Kobierzyce, 07-04-2018
Mytych Jakub

III m. (kumite młodzików -60 kg) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Piotr Kalemba

III m. (kata dziewcząt 10-11 lat) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Daria Baran

III m. (kata juniorek młodszych +50 kg) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Martyna Diak

III m. (kata juniorek młodszych) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Martyna Diak

III m. (kumite młodzików -50 kg) - XX. Międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 09-09-2017
Jakub Mytych

III m. (kumite) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Kalemba Piotr

III m. (kumite) - VII. "One World One Kyokushin"
Limanowa, 17-06-2017
Jezierzańska Kinga

III m. (kata chłopców 10-11 lat) - XXI. międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 01-10-2016
Alan Krawców

III m. (kumite kadetek +50kg) - XXI. międzynarodowy Turniej Karate
Sieradz, 01-10-2016
Martyna Diak

III m. (kumite dziewcząt 10-11 lat -40kg) 6th International Tournament "One World One Kyokushin"
Limanowa, 14-05-2016
Wiktoria Kuchnia

III m. (kata chłopców 9-10 lat)) - Międzynarodowy Puchar Karate w Sieradzu
Sieradz, 10-10-2015
Alan Krawców

III m. (kumite juniorów +75 kg) - Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sieradz, 06-10-2012
Golomb Mateusz


...::: MISTRZOSTWA POLSKI :::...

II. m. (kumite juniorek mł.) - Mistrzostwa Polski
Lublin, 21-10-2017
Diak Martyna

III. m. (kata juniorek mł.) - Mistrzostwa Polski
Lublin, 21-10-2017
Diak Martyna

III m. (kumite) - Mistrzostwa Polski 2002
Piątkowska Małgorzata

III m. (kumite) - Mistrzostwa Polski 2002
Miler Joanna

III m. DRUŻYNOWO - XII Mistrzostwa Polski - Legnica 2001

I m. (kata dzieci) - XII Mistrzostwa Polski - Legnica 2001
Gebauer Beata

III m. (kumite dziewcząt +55kg) - III Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Olsztyn, 29.04.2006
Kielian Iwona

II m. (walki reż.) - XIX Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. - Radzymin, 15-16.05.2010
Siekierka Oliver


...::: PUCHAR POLSKI :::...

III m. (kumite młodzików +60kg) - XIV. Puchar Polski
Wrocław, 09-12-2017
Piotr Kalemba

III m. (kumite juniorów mł. +75kg) - Puchar Polski - Radzymin, 19.04.2006
Papoń Paweł

III m. (kumite juniorek mł. +55kg) - Puchar Polski Juniorów Młodszych - Radzymin, 19.11.2006
Kielian Iwona

I m. (walki reż. juniorów) - XIII PUCHAR POLSKI Juniorów i Młodzików - Włocławek, 11-12.11.2011
Siekierka Oliver

II m. (kata juniorów) - XIII PUCHAR POLSKI Juniorów i Młodzików - Włocławek, 11-12.11.2011
Siekierka Oliver

I m. (walki reż. juniorów) - XIII PUCHAR POLSKI Juniorów i Młodzików - Włocławek, 11-12.11.2011
Golomb Mateusz



...::: GALE SPORTÓW WALKI :::...

I m. (walka kontraktowa) - 1. edycja "Opolscy Wojownicy" - Tarnów Opolski, 18.03.2017
Patryk Soworka



...::: OGÓLNOPOLSKIE TURNIEJE :::...

I m. (kata młodzików) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Jakub Mytych

I m. (kumite młodzików -50 kg) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Jakub Mytych

I m. (kata juniorek młodszych) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Martyna Diak

I m. (kata chłopcy 10-11 lat) - I. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza
Nowego Tomyśla, 03-12-2016
Alan Krawców

I m. (kata kadetek) - I. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza
Nowego Tomyśla, 03-12-2016
Martyna Diak

I m. (kumite kadetek) - I. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza
Nowego Tomyśla, 03-12-2016
Martyna Diak

I m. (kata kadetów) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Patryk Soworka

I m. (kumite kadetek +45kg) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Martyna Diak

I m. (kata kadetek) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Hanna Fert

I m. (kata dziewcząt do 9. lat) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Daria Baran

I m. (kumite kadetek) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Zuzanna Tryczyńska

I m. (kata kadetek) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Martyna Diak

I m. (kumite kadetek -55kg) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Martyna Diak

I m. (kumite full kontakt seniorek +60kg) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Iwona Kielian

I m. (kumite lekki kontakt 10-11 lat) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Martyna Diak

I m. (kata dzieci 10-11 lat) - XII. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego
Grodzisk Wielkopolski, 11.10.2014
Martyna Diak

I m. (kumite juniorów) - XII. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego
Grodzisk Wielkopolski, 11.10.2014
Kamil Kaliński

I m. (kata młodzików) - X Ogólnopolski Turniej - Kraków, 13.12.2008
Siekierka Oliver

I m. (kata kadetów) - Ogólnopolskie Mistrzostwa Karate - Legnica, 01.04.2006
Siekierka Oliver

II m. (kata kadetek) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Daria Baran

II m. (kumite juniorek młodszych +50 kg) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Martyna Diak

II m. (kumite kadetów) - I. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza
Nowego Tomyśla, 03-12-2016
Jakub Mytych

II m. (kata chłopcy 10-11 lat) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Alan Krawców

II m. (kata dziewcząt 8-9 lat) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Daria Baran

II m. (kata kadetów) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Bartosz Pydych

II m. (kata kadetek) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Martyna Diak

II m. (kata kumite kadetów -55kg) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Patryk Soworka

II m. (kata kadetów) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Bartosz Pydych

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Kinga Jezierzańska

II m. (kata kadetek) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Zuzanna Tryczyńska

II m. (kumite kadetów -45kg) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Patryk Soworka

II m. (kumite 2005-2006 -45kg) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Wiktoria Kuchnia

II m. (kumite juniorek +60kg) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Victoria Łukaszyńska

II m. (kata do 9 lat) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Wiktoria Kuchnia

II m. (kata 10-11 lat) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Martyna Diak

II m. (kumite full kontakt seniorek +60kg) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Katarzyna Nowak

II m. (kata dzieci 10-11 lat) - XII. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego
Grodzisk Wielkopolski, 11.10.2014
Patryk Soworka

II m. (kata dzieci 8-9 lat) - IV Turniej o Puchar Soli - Wieliczka, 07-07-2014
Wiktoria Kuchnia

II m. (kumite młodziczek) - IV Turniej o Puchar Soli - Wieliczka, 07-07-2014
Victoria Łukaszyńska

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat) - IV Turniej o Puchar Soli - Wieliczka, 07-07-2014
Wiktoria Kuchnia

II m. (kumite młodzików - 60kg) - X Ogólnopolski Turniej - Kraków, 13.12.2008
Siekierka Oliver

II m. (kata juniorek mł.) - X Ogólnopolski Turniej - Kraków, 13.12.2008
Siekierka Oliver

II m. (kumite juniorek mł.) - X Ogólnopolski Turniej - Kraków, 13.12.2008
Siekierka Oliver

III m. (kumite młodzików -50kg) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Alan Krawców

III m. (kata młodzików) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Bartosz Pydych

III m. (kumite młodzików -50 kg) - IX. Turniej Kumite
Jastrzębie Zdrój, 04-11-2017
Bartosz Pydych

III m. (kumite chłopcy 10-11 lat) - I. Otwarty Turniej Karate o Puchar Burmistrza
Nowego Tomyśla, 03-12-2016
Alan Krawców

III m. (kata kadetek) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016
Natalia Froń

III m. (DRUŻYNOWO) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016

III m. (kata juniorki i seniorki) - VIII. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 05-11-2016
Iwona Kielian

III m. (DRUŻYNOWO) - XIV. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego, Grodzisk Wlkp. 30-10-2016

III m. (kata kadetów) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Patryk Soworka

III m. (kata 2005-2006) - VI. Turniej Karate o Puchar Solny - Wieliczka, 04-06-2016
Alan Krawców

III m. (kumite lekki kontakt 10-11 lat) - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Jakub Kiełb

III m. (kumite semi kontakt młodziczek - VI. Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 29-11-2014
Victoria Łukaszyńska

III m. (kata młodziczek) - XII. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego
Grodzisk Wielkopolski, 11.10.2014
Victoria Łukaszyńska

III m. (kumite młodziczek) - XII. Otwarty Turniej Powiatu Grodziskiego
Grodzisk Wielkopolski, 11.10.2014
Victoria Łukaszyńska

III m. (kata dzieci 2003-2004) - III Ogólnopolski Turniej
"One World One Kyokushin - Limanowa, 25-05-2013
Gnoińska Julia

III m. (kumite kadetek) - III Ogólnopolski Turniej
"One World One Kyokushin - Limanowa, 25-05-2013
Victoria Łukaszyńska

III m. (kumite kadetek) - III Ogólnopolski Turniej
"One World One Kyokushin - Limanowa, 25-05-2013
Wiktoria Ful 


...::: MIĘDZYWOJEWÓDZKIE TURNIEJE :::...

I m. (kata dziewcząt 10-11 lat) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Daria Baran

I m. (kumite juniorów mł.) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Jakub Mytych

I m. (kumite juniorów mł. -65kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Jakub Mytych

I m. (kata juniorek mł.) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Martyna Diak

I m. (kumite dziewcząt 14-15 lat +55kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Martyna Diak

I m. (kumite chłopców 12-13 lat -45kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Alan Krawców

I m. (kumite chłopców 14-15 lat +65kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Kacper Harasimczuk

I m. (kumite chłopców 14-15 lat -60kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Jakub Mytych

NAJLEPSZA JUNIORKA TURNIEJU  - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Diak Martyna

NAJLEPSZY MŁODZIK TURNIEJU  - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Mytych Jakub

I m. (kumite juniorek młodszych +50kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Diak Martyna

I m. (kumite juniorów młodszych +70kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Wyszkowski Dominik

I m. (kumite młodzików -50kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Mytych Jakub

I m. (kumite młodzików +50kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Kalemba Piotr

I m. (kata juniorek młodszych) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Diak Martyna

I m. (kata młodzików) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Mytych Jakub

I m. (kumite juniorek młodszych) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Diak Martyna

I m. (kata juniorek młodszych) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Diak Martyna

I m. (kumite seniorów) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Kaliński Kamil

I m. (kumite młodziczek) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Diak Martyna

I m. (kata młodziczek) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Diak Martyna

I m. (kumite młodzików) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Mytych Jakub

I m. (kumite młodzików) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Mytych Jakub

I m. (kata juniorek mł.) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Diak Martyna

I m. (kumite seniorek +60kg) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Katarzyna Nowak

I m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Patryk Soworka

I m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Victoria Łukaszyńska

I m. (kumite) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Victoria Łukaszyńska

I m. (kumite) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Wiktoria Kuchnia

I m. (kumite) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Magdalena Radzewicz

I m. (kumite młodziczek -60kg) - VII Turniej Kumite w Jastrzębiu Zdrój, 31-10-2015
Victoria Łukaszyńska

I m. (kumite kadetek +45kg) - VII Turniej Kumite w Jastrzębiu Zdrój, 31-10-2015
Martyna Diak

I m. (kumite) - V. Turniej o Puchar Soli w Wieliczce, 13-06-2015

Martyna Diak

I m. (kumite dzieci 10-11 lat) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013
Martyna Szczuka

I m. (kata kadetek) - Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate - Dobrzeń Wlk., 08-06-I2013
Wiktoria Ful

I m. (kata kadetów) - Międzywojewódzki Turniej Karate - Opole, 21.05.2005
Siekierka Oliver

I m. (kumite juniorów mł. +70kg) - Międzywojewódzki Turniej Karate - Opole, 27.05.2006
Papoń Paweł

II m. (kumite seniorów +80kg) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Jakub Koprek

II m. (kata juniorów mł.) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Jakub Mytych

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Natalia Krawców

II m. (kumite młodziczek) - XI. Turniej o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego
Wodzisław Śląski, 19-05-2018
Kinga Jezierzańska

II m. (kata dziewcząt 10-11 lat) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Daria Baran

II m. (kumite juniorów mł. -65kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Piotr Kalemba

II m. (kumite juniorek mł. +50kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Martyna Diak

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat -35kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Natalia Krawców

II m. (kumite dziewcząt 12-13 lat +50kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Kinga Jezierzańska

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat -35kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Natalia Krawców

II. m. Drużynowo - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017

II m. (kumite młodziczek +45kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Jezierzańska Kinga

II m. (kata juniorek młodszych) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Tryczyńska Zuzanna

II m. (kata kadetek) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Krawców Natalia

II m. (kata młodzików) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Krawców Alan

II m. (kumite juniorek młodszych) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Tryczyńska Zuzanna

II m. (kumite młodziczek) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Jezierzańska Kinga

II m. (kumite młodzików) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Soworka Patryk

II m. (kata młodzików) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Soworka Patryk

II m. (kumite seniorek) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Nowak Katarzyna

II m. (kata kadetek) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Baran Daria

II m. (kumite młodzików) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Krawców Alan

II MIEJSCE DRUŻYNOWO - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015

II m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Szymon Zawada

II m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Martyna Diak

II m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Alan Krawców

II m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Natalia Szczyrska

II m. (kumite) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Jakub Mytych

II m. (kumite seniorek +60kg) - VII Turniej Kumite w Jastrzębiu Zdrój, 31-10-2015
Katarzyna Nowak

II m. (kumite) - V. Turniej o Puchar Soli w Wieliczce, 13-06-2015
Wiktoria Kuchnia

II m. (kata) - V. Turniej o Puchar Soli w Wieliczce, 13-06-2015
Martyna Diak

II m. (kumite seniorek +65 kg) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013
Katarzyna Nowak

II m. (kumite seniorów -70 kg) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013 
Patryk Lachman

II m. (kumite juniorów +75 kg) - Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate - Dobrzeń Wlk., 08-06-I2013
Kamil Kaliński 

II m. (kumite kadetek) - Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate - Dobrzeń Wlk., 08-06-I2013
Wiktoria Ful

II m. (kata juniorów mł.) - Międzywojewódzki Turniej Karate - Opole, 27.05.2006
Papoń Paweł

II m. (kata juniorów mł.) - Międzywojewódzki Turniej Karate - Opole, 21.05.2005
Papoń Paweł

III m. (kata młodzików) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Alan Krawców

III m. (kata juniorów mł.) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Jakub Mytych

III m. (kumite juniorów mł. -55kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Patryk Soworka

III m. (kumite seniorek +60kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Katarzyna Nowak

III m. (kumite seniorów +80kg) - SARI CUP - Żory, 28-04-2018
Jakub Koprek

III m. (kumite chłopców 14-15 lat +65kg) - Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży
Tarnowskie Góry, 10.03.2018
Mateusz Bartylla

III m. (kumite juniorów młodszych -70kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Harasimczuk Kacper

III m. (kumite młodziczek +45kg) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Ciomplik Anna

III m. (kata juniorzy młodsi) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Zawada Szymon

III m. (kata młodzicy) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Krawców Alan

III m. (kata kadetek) - II. Turniej o Puchar Prezydenta Miasta
Nowy Tomyśl, 18-11-2017
Baran Daria

III m. (kumite młodziczek) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Ciomplik Anna

III m. (kata młodziczek) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Jezierzańska Kinga

III m. (kata młodzików) - Puchar Prezydenta Grodziska Wielkopolskiego
27-05-2017
Pydych Bartosz

III m. (kumite kadetek) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Jezierzańska Kinga

III m. (kata juniorów i seniorów) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Koprek Jakub

III m. (kumite seniorek) - Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego, 20-05-2017
Radzewicz Magdalena

III m. (kumite juniorek) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Łukaszyńska Victoria

III m. (kumite juniorek mł.) - III. Sari Cup - Żory, 01-05-2017
Diak Martyna

III m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Wiktoria Kuchnia

III m. (kumite) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Patryk Soworka

III m. (kata) - I. Sari Cup - Żory, 28-11-2015
Martyna Diak

III m. (kumite kadetów +55kg) - VII Turniej Kumite w Jastrzębiu Zdrój, 31-10-2015
Kacper Harasimczuk

III m. (kumite) - V. Turniej o Puchar Soli w Wieliczce, 13-06-2015
Martyna Szczuka

III m. (kumite dzieci 10-11 lat) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013 
Martyna Diak

III m. (kumite dzieci 12-13 lat) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013
Szymon Kuszaj

III m. (kumite juniorów +75 kg) - V Turniej Kumite - Jastrzębie Zdrój, 10-11-2013
Kamil Kaliński

III m. (kumite młodzików) - Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate - Dobrzeń Wlk., 08-06-I2013
Mateusz Żarski 


...::: MAKROREGIONY :::...

I m. (kata juniorek mł.) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Martyna Diak

I m. (kumite juniorek mł. +55kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Martyna Diak

I m. (kata juniorek mł.) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Martyna Diak

I m. (kumite juniorek mł. +55kg) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Martyna Diak

III m. DRUŻYNOWO - Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice Śląskie 2003

I m. (kumite +35 lat OPEN) - XXXI Mistrzostwa Dolnego Śląska - Wrocław, 11-03-2012
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite seniorów +35lat) - XXVIII Mistrzostwa Dolnego Śląska - Olesno, 21.03.2009
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite seniorów +35lat) - XXVII Mistrzostwa Dolnego Śląska - Dzierżoniów, 08.02.2008
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite młodzików) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Opole, 24.04.2004
Papoń Paweł

I m. (kumite mężczyzn +80kg) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Ząbkowice Śląskie, 08.02.2008
Papoń Paweł

I m. (walki reż.) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Dzierżoniów, 12.04.2003
Papoń Paweł

I m. (kata młodzików) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Opole, 24.04.2004
Papoń Paweł

I m. (kata seniorek) - XXXI Mistrzostwa Dolnego Śląska - Wrocław, 11-03-2012
Kielian Iwona

I m. (kata młodziczek) - V Mistrzostwa Dolnego śląska - Dzierżoniów, 12.04.2003
Kielian Iwona

I m. (walki reż.) - Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego - Sieradz, 12.03.2006
Kielian Iwona

I m. (kata juniorek mł.) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Wołów, 10.03.2007
Kielian Iwona

I m. (kumite juniorek mł. +55kg) - Mistrzostwa Dolnego śląska - Sieradz, 12.04.2006
Kielian Iwona

I m. (Najlepszy Zawodnik) - XXIX Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice, 06.03.2010
Siekierka Oliver

I m. (kata juniorów mł.) - XXIX Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice, 06.03.2010
Siekierka Oliver

I m. (kumite juniorów - 70 kg) - XXXI Mistrzostwa Dolnego Śląska - Wrocław, 11-03-2012
Siekierka Oliver

II m. (kumite młodzików -45kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Alan Krawców

II m. (kata juniorów mł..) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Patryk Soworka

II m. (kumite juniorów mł. -60kg.) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Jakub Mytych

II m. (kumite seniorek -55kg) - Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice śl., 11-03-2017
Magdalena Radzewicz

II m. (kumite juniorów mł. -65kg) - XXIX Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice, 06.03.2010
Siekierka Oliver

II m. (kata juniorów) - XXXI Mistrzostwa Dolnego Śląska - Wrocław, 11-03-2012
Golomb Mateusz

II m. (kumite junior - 75 kg) - XXXI Mistrzostwa Dolnego Śląska - Wrocław, 11-03-2012
Golomb Mateusz

III m. (kata młodzików.) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Alan Krawców

III m. (kumite seniorów +80kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Jakub Koprek

III m. (kata juniorów mł.) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Patryk Soworka

III m. (kumite juniorów mł. -55kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Patryk Soworka

III m. (kumite seniorów +80kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Jakub Koprek

III m. (kumite juniorów mł. -60kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Jakub Mytych

III m. (kumite juniorów mł. +60kg) - XXXVIII. Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego
Lubin, 24.03.2018
Piotr Kalemba

III m. (kata juniorów mł..) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Jakub Mytych

III m. (kumite juniorów mł. -60kg.) - XXXVIII. mistrzostwa Makroregionu Śląskiego
Bielsko Biała, 17.03.2018
Patryk Soworka

III m. (kumite seniorek +60kg) - Mistrzostwa Śląska - Ruda Śląska, 19-03-2016
sierż. sztab. Katarzyna Nowak

III m. (kumite młodziczek +55) - XXXIV. Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice Śl., 21-03-2015
Victoria Łukaszyńska

III m. (kumite juniorów -60) - XXXIV. Mistrzostwa Dolnego Śląska - Ząbkowice Śl., 21-03-2015
Dawid Połeć


...::: MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ :::...

I m. (kumite juniorów +75 kg) - Mistrzostwa Makroregionu Południowego - Wieliczka, 17-03-2012
Golomb Mateusz


...::: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA :::...

I m. DRUŻYNOWO - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 24-02-2018

I m. (kata juniorek młodszych) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Martyna Diak

I m. (kumite juniorek młodszych +55kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Martyna Diak

I m. (Najlepsza Zawodniczka) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Martyna Diak

I m. (kata kadetek) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Daria Baran

I m. (kata młodzików) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Alan Krawców

I m. (kumite lekki kontakt dziewcząt 8-9 lat +30kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Melania Krzysztoń

I m. (kumite juniorek młodszych -55kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Zuzanna Tryczyńska

I m. (kumite juniorów młodszych -60kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Jakub Mytych

I m. DRUŻYNOWO - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017

I m. (kata młodziczek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Martyna Diak

I m. (kumite młodziczek OPEN) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Martyna Diak

I m. (kumite kadetek +50kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Kinga Jezierzańska

I m. (kumite kadetek -50 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Natalia Froń

I m. (kumite kadetó +50kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Piotr Kalemba

I m. (kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Natalia Krawców

I m. (kumite kadetów -50 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Alan Krawców

I m. (kata dziewcząt 10-11 lat) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Daria Baran

I m. (kumite juniorek +60kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016

Victoria Łukaszyńska

I m. (kata juniorek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016
Victoria Łukaszyńska

I m. (kumite kadetek OPEN) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016
Martyna Diak

I m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016
Martyna Diak

I m. (kumite młodziczek OPEN) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015

Victoria Łukaszyńska

I m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Martyna Diak

I m. (kumite kadetek OPEN) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Martyna Diak

I m. (kata młodzików) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wielki, 14-06-2014
Jakub Koprek

I m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wielki, 14-06-2014
Victoria Łukaszyńska

I m. (kumite juniorów +75kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wielki, 14-06-2014
Kamil Kaliński

I m. (kumite kadetek- Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wielki, 14-06-2014
Victoria Łukaszyńska

I m. (kata młodzików) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013
Jakub Koprek

II m. (kata juniorów młodszych) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Jakub Mytych

II m. (kata juniorek młodszych) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Zuzanna Tryczyńska

II m. (kumite lekki kontakt dziewcząt 8-9 lat +30kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Iga Krzysztoń

II m. (kata młodziczek +50kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Kinga Jezierzańska

II m. (kumite młodzików -40kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Wojciech Pałubski

II m. (kumite młodzików +50kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Kacper Pawelec

II m. (kumite juniorek młodszych -55kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Aleksandra Rutkowska

II m. (kumite juniorów młodszych -60kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Patryk Soworka

II m. (kata młodziczek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Natalia Froń

II m. (kumite kadetów +50 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Jakub Mytych

II m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Kinga Jezierzańska

II m. (kata dziewcząt 10-11 lat) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Natalia Krawców

II m. (kata kadetów) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Alan Krawców

II m. (kumite juniorów -70 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Bartosz Hadryś

II m. (kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Daria Baran

II m. (kumite młodzików +60kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Kacper Harasimczuk

II m. (kumite seniorów +80kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016
Kamil Kaliński

II m. (kumite kadetek OPEN) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Martyna Szczuka

II m. (kata młodziczek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Victoria Łukaszyńska

II m. (kata kadetów) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Patryk Soworka

II m. (kumite seniorów open) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013
Sebastian Major

II m. (kumite dzieci 2003-2005 open) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013
Wiktoria Kuchnia

II m. (kata dzieci 2001-2002) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Wiktoria Ful

II m. (kata młodziczek) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013
Maja Kołtun

II m. (kata kadetów) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Szymon Kuszaj

III m. (kata kadetek) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Natalia Krawców

III m. (kata juniorów młodszych) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Patryk Soworka

III m. (kumite lekki kontakt chłopców 8-9 lat +30kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Dawid Kania

III m. (kumite lekki kontakt dziewcząt 8-9 lat +30kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Alicja Mutz

III m. (kumite kadetek -35kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Daria Baran

III m. (kumite kadetek -35kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Natalia Krawców

III m. (kumite kadetek -40kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Alicja Falkiewicz

III m. (kumite młodziczek -40kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Emilia Szladowska

III m. (kumite młodzików -50kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Alan Krawców

III m. (kumite juniorów młodszych +60kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Kacper Harasimczuk

III m. (kumite seniorów +80kg) - XIX. Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny
Tarnów Opolski, 24-02-2018
Jakub Koprek

III m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Natalia Froń

III m. (kumite seniorów +80 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Kamil Kaliński

III m. (kata kadetów) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Piotr Kalemba

III m. (kumite kadetów -50 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Bartosz Pydych

III m. (kumite kadetów +50 kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Kacper Kaczmarczyk

III m. (kata młodziczek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Olesno, 11-02-2017
Marta Pers

III m. (kumite kadetów -50kg) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Chrząstowice, 05-03-2016
Jakub Mytych

III m. (kumite full kontakt -70 senior) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Łukasz Buhl

III m. (kata kadetek) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Martyna Szczuka

III m. (kata dzieci 10-11 lat) - Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 14-02-2015
Jakub Mytych

III m.  (kata kadetów) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Mateusz Żarski

III m. (kata dzieci 2001-2002) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013
Martyna Diak

III m. (kumite kadetów open) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Szymon Kuszaj

III m. (kumite kadetów open) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Jakub Koprek

III m. (kumite młodzików open) - Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin - Opole, 16-02-2013 
Kamil Kaliński

I m. DRUŻYNOWO - Mistrzostwa Opolszczyzny 2004

I m. DRUŻYNOWO - Mistrzostwa Opolszczyzny 2005

I m. DRUŻYNOWO - Mistrzostwa Opolszczyzny 2006 

II m. DRUŻYNOWO - Mistrzostwa Opolszczyzny 2001

I m. (kumite seniorów +35lat) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite seniorów +35lat) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite seniorów +35lat) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
Kaliciak Zdzisław

I m. (kumite seniorów +80kg) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole 01.12.2007
Papoń Paweł

I m. (kata juniorów mł.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
Papoń Paweł

I m. (kumite juniorów mł. +60kg) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
Papoń Paweł

I m. (walki reż.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
Papoń Paweł

I m. (kata juniorów mł.) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
Papoń Paweł

I m. (kumite juniorów mł.) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
Papoń Paweł

I m. (walki reż.) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
Papoń Paweł

II m. (walki reż.) - III Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 16.11.2002
Papoń Paweł

III m. (clicker młodzików) - III Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 22.11.2002
Papoń Paweł

I m. (kata juniorek mł.) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
Kielian Iwona

I m. (kumite juniorek mł.) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Kielian Iwona 

I m. (kumite juniorek mł.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
 Kielian Iwona 

I m. (walki reż.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
 Kielian Iwona 

I m. (kata młodziczek) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
 Kielian Iwona 

I m. (kumite młodziczek) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
 Kielian Iwona 

I m. (walki reż.) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
 Kielian Iwona 

I m. (kata młodziczek) - IV Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wlk, 06.12.2003
 Kielian Iwona 

II m. (kata juniorek mł.) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
 Kielian Iwona 

II m. (kata juniorek mł.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2007
 Kielian Iwona 

II m. (kata młodziczek) - IV Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wlk. 06.12.2004
 Kielian Iwona 

III m. (kumite młodziczek) - IV Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wlk, 06.12.2004
 Kielian Iwona 

III m. (kata kadetek) - III Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 16.11.2002
 Kielian Iwona 

III m. (kata synchroniczne) - III Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 16.11.2002
Kielian Iwona

I m. (Najlepszy Zawodnik) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
Siekierka Oliver

I m. (Najlepszy Zawodnik z klubu) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Siekierka Oliver 

I m. (kata młodzików) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Siekierka Oliver 

I m. (kumite młodzików) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Siekierka Oliver 

I m. (kata kadetów) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
 Siekierka Oliver 

I m. (walki reż.) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
 Siekierka Oliver 

I m. (kata kadetów) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
 Siekierka Oliver 

II m. (walki reż.) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Siekierka Oliver 

II m. (walki reż.) - VI Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 26.11.2005
 Siekierka Oliver 

III m. (kata kadetów) - IV Mistrzostwa Opolszczyzny - Dobrzeń Wlk, 06.12.2004
Siekierka Oliver

I m. (walki reż.) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
Golomb Mateusz

II m. (kata kadetów) - IX Mistrzostwa Opolszczyzny - Tarnów Opolski, 29.11.2008
 Golomb Mateusz 

II m. (kumite juniorów mł.) - VII Mistrzostwa Opolszczyzny - Nysa, 02.12.2006
 Golomb Mateusz 

II m. (walki reż.) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
 Golomb Mateusz 

III m. (kata kadetów) - VIII Mistrzostwa Opolszczyzny - Opole, 01.12.2007
Golomb Mateusz


...::: CHALLENGER :::...

I m. (kata juniorek mł.) - Challenger Karate Kyokushin - Tarnów Opolski, 25.11.2006
Kielian Iwona

I m. (kumite juniorek mł.) - Challenger Karate Kyokushin - Opole, 11.11.2006
Kielian Iwona

III m. (kata młodzików) - Challanger Karate Kyokushin - Opole, 22.11.2003
Papoń Paweł

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo