_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Z U M B A 27.V.
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Brazylijskie JIU-jITSU 22.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


11 medali na Mistrzostwach Opolszczyzny Shinkyokushin! 17-02-2013
11 medali na Mistrzostwach Opolszczyzny Shinkyokushin! 17-02-2013

11 medali na Mistrzostwach Opolszczyzny Shinkyokushin!

Image

Dnia 16 lutego 2013 roku w Chrząstowicach odbyły się Mistrzostwa Opolszczyzny Shinkyokushin. Naszą Akademię reprezentowało trzynaścioro karateka, którzy wywalczyli łącznie 11 medali! Tym najcenniejszym - złotym może się pochwalić Jakub Koprek. Dla większości z naszych zawodników były to pierwsze zawody w życiu. Kierownikiem zespołu był sensei Paweł Papoń 2 dan, trenerem Sebastian Major, a sekundantem Zdzisław Kaliciak.

ImagePrzeczytaj całą relację

ImageZobacz 87 zdjęć w Galerii

ImageWywiad naszych dzieci w TVP
[początek od 15 min, 05 sek.]

Zawody rozpoczęły się punktualnie o godz.: 11.00 od konkurencji kata. Jako pierwsza na macie pojawiła się Martyna Diak, która uzyskała notę końcową 14,5 pkt. co pozwoliło jej na piąte miejsce po 1-ej turze. Razem z Martynką , w tej samej kategorii występowały także Natalia Burak i Wiktoria Kuchnia. Ta pierwsza otrzymała od sędziów 13,0 pkt., natomiast Wiktoria 8,5 pkt. Wszystkie dzieci wykonywały kata Imagetaikyoku sono ni. W turze finałowej Martyna i Natalia wykonały Imagetaikyoku kata sono ichi co pozwoliło im zająć równorzędne czwarte miejsce.

W kategoii kata dzieci 2001-2002 startowali:
Paweł Fortuna, który po I-ej turze był ósmy. W finale Paweł zaprezentował taikyoku sono ichi co nie zmieniło jego miejsca.
Bartosz Hadryś, po I-ej turze był siódmy. W finale wykonał Image3. taikyoku i także pozostał na miejscu z eliminacji.
Wiktoria Ful zakończyła zawody na 2. miejscu! Zdobyła zatem tytuł Wicemistrzyni Opolszczyzny Karate Kyokushin! W finale zrobiła kata taikyoku sono san.
Marcin Kalinowski "otarł się" o podium, zajął czwarte miejsce. W finale, jako jedyny wykonał Image1. pinian

Maja Kołtun, występowała w kategorii kata młodziczek. Jej prezentacje można uznać za udane, Majka nie miała większych szans na wygraną, ponieważ w związku z połączoną kategorią wygrała aktualna Mistrzyni Polski Juniorów. 

Kata kadetów opanowali nasi chłopcy, którzy między sobą dzielili podium... Mistrzem Województwa Karate Kyokushin został Jakub Koprek, natomiast miejsce drugie należało do Szymona Kuszaja, a trzecie do Mateusza Żarskiego. Szymon i Mateusz w turze finałowej popełnili bardzo duży błąd (obaj w sakugi sono ichi).


W walkach nasi zawodnicy wywalczyli następujące miejsca:
sempai Sebastian Major - 2. miejsce (kumite seniorów open)
Wiktoria Kuchnia - 2. miejsce (kumite dzieci 2005-2006)
Martyna Diak - 3. miejsce (kumite dzieci 2003-2004)
Szymon Kuszaj - 3. miejsce (kumite kadetów open)
Jakub Koprek - 3. miejsce (kumite kadetów open)
Kamil Kaliński - 3. miejsce (kumite młodzików open)

Mateusz Żarski - 4. miejsce (kumite kadetów open)
Wiktoria Ful - miejsce 4-8 (kumite dzieci 2001-2002)
Marcin Kalinowski - miejsce 4-8 (kumite dzieci 2001-2002)
Bartosz Hadryś - miejsce 4-8 (kumite dzieci 2001-2002)
Paweł Fortuna - miejsce 4-8 (kumite dzieci 2001-2002)

Natalia Burak  - miejsce 4-8 (kumite dzieci 2003-2004) 


Serdecznie dziękujemy sempai Iwonie Kielian za wykonanie zdjęć, oraz wszystkim kibicom, którzy przyjechali wspierać naszych zawodników. Dziękujemy także osobom, które aktywnie pomagały podczas turnieju.


Image

Image

Image

Image

Image

Image

ImageZobacz wszystkie zdjęcia

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo