Zobacz wszystkie sukcesy

Nasi zawodnicy wystartowali w XXXII Mistrzostwach Dolnego Śląska! 24-03-2013
Nasi zawodnicy wystartowali w XXXII Mistrzostwach Dolnego  Śląska! 24-03-2013

Nasi zawodnicy wystartowali w XXXII Mistrzostwach Dolnego Śląska!

Dnia 23 marca 2013 roku w Wołowie odbyły się XXXII Mistrzostwa Dolnego Śląska Karate Kyokushin. Naszą Akademię reprezentowali: sensei Andrzej Ful, oraz sempai: Zdzisław Kaliciak, Iwona Kielian, Kamil Kaliński, Natalia i Jarosław Cierżniak, Mateusz Żarski i Jakub Koprek. Kierownikiem i trenerem był sensei Paweł Papoń, natomiast fotografem Dariusz Krupa, który za niespełna miesiąc wystartuje w Międzynarodowym Turnieju we Wrocławiu. W zawodach wzięło udział aż 150 zawodników z 21 ośrodków. Nasi karateka zdobyli 3 medale! Iwona Kielian zajęła II m. w kata seniorek, Zdzisław Kaliciak był trzeci w kumite seniorów +35 lat a Kamil Kaliński uplasował się na trzecim miejscu w kumite juniorów +75 kg. Dla młodzików była to spora lekcja pokory i dowód na to, że podczas treningów nie wkładają tyle pracy ile powinni...