_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Młodzież i dorośli uczestniczyli w 49. Zgrupowaniu Szkoleniowym "Time To Fight" 21-04-2013
Młodzież i dorośli uczestniczyli w 49. Zgrupowaniu Szkoleniowym "Time To Fight" 
 Dodano: 21-04-2013


W dniach 12-14 kwietnia 2013 roku w Domu Pielgrzyma na Górze Św. Anny odbyło się 49. Zgrupowanie Szkoleniowe o nazwie "Time To Fight". Obóz przeznaczony był wyłącznie dla młodzieży i dorosłych. W zajęciach uczestniczyło 25 osób, program szkoleniowy realizowali sensei Paweł Papoń i sempai Krzysztof Jakuczek. Zakończeniem był niedzielny wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, oraz rozdanie pamiątkowych certyfikatów. Dziękujemy Pani Aleksandrze Hawran za wykonanie wszystkich zdjęć.

ImageZobacz wszystkie zdjęcia w GALERII!

   Trening technik parterowych
        Wyjazd do Parku Wodnego
             Trening kumite
         Trening wytrzymałościowy
 Zgrupowanie dla młodzieży i dorosłych rozpoczęło się w piątek, 12 kwietnia 2013 roku o godz.: 17:00. Po zapoznaniu się z regulaminem uczestnicy zostali zakwaterowani w swoich pokojach. Pierwszy trening zaplanowany był na godz.: 19:00. 60-minutowe zajęcia wytrzymałościowe, które poprowadził sensei Paweł Papoń wydusiły ze wszystkich siódme poty... Sala o powierzchni 64 m2 pokryta tatami nagle stała się niezwykle śliska :) Po ścianach i oknach pot spływał niczym padający deszcz. Mimo ogromnego zmęczenia  wszyscy byli szczęśliwi. Tego dnia sempai Sebastian Major obchodził urodziny, nie brakowało zatem życzeń i odśpiewania "sto lat".
Po godzinie 21-ej młodzież zgromadziła się na wieczorze filmowym, który zakończył się po północy.

    

 

Sobotę rozpoczęliśmy rozruchem porannym, oraz śniadaniem, po którym odbył się 2-godzinny trening technik parterowych. Dzięki uprzejmości sempai Krzysztofa Jakuczka, który koordynował zajęcia, uczestnicy mogli doskonalić walkę w t.zw. "stójce" czy w parterze stosując różnego rodzaju dźwignie... Po krótkiej przerwie na obiad odbył się kolejny 2-godzinny trening, tym razem kumite (walki). Intensywna rozgrzewka i kombinacje stanowiły pierwszą część zajęć. Następnie trening na sprzęcie i kombinacje z partnerami. W końcu walki kontaktowe. Ten trening prowadził sensei Paweł. Wymęczeni karateka zgromadzili się na wieczornym ognisku, które jednak nie trwało zbyt długo, ponieważ deszcz miał inne plany. Pozostał czas na wieczorne rozmowy dorosłych w pokojach i tradycyjny już wieczór filmowy dla młodzieży, podczas którego każdy mógł opychać się do woli pyszną pizzą.

       

 

Niedzielny poranek przywitał wszystkich wspaniałym słońcem. Po szybkim śniadaniu punktualnie o godz.: 8:35 wyjechaliśmy autobusem do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, który był dla wszystkich należytą nagrodą za dwa jakże ciężkie dni treningów. Podczas podróży widać było zmęczenie, ponieważ niemal wszyscy zasypiali. Jedynie sempai Zdzisław Kaliciak zacięcie czytał książkę, co prawda oko aparatu podpatrzyło, że Zdzichu potrafi czytać w stanie mokuso (zamknięte oczy), jesteśmy w wielkim szoku, jak zaznaczyli młodsi: "to wyższa szkoła wtajemniczenia" :)

     49. Zgrupowanie Szkoleniowe "Time To Fight" zakończyło się pysznym obiadem i rozdaniem pamiątkowych certyfikatów. Przypomnijmy, że przez cały weekend każdy miał dostęp do wody pitnej w takiej ilości w jakiej potrzebował, sala treningowa wyłożona była tatami, sprzęt sportowy zapewniła firma  z Krasiejowa. Uczestnicy byli, jak zawsze ubezpieczeni. Następne, 50. Jubileuszowe Zgrupowanie Szkoleniowe zaplanowano w terminie 7-9 czerwca 2013 roku - szczegóły niebawem.

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo