Zobacz wszystkie sukcesy

4 MEDALE NA MISTRZOSTWACH KARATE W DOBRZENIU, 16-06-2013
4 Medale na Mistrzostwach Karate w Dobrzeniu!
Dodano: 16-06-2013

W dniu 8 czerwca 2013 roku w Dobrzeniu Wielkim odbyły się Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate, ponieważ organizator nie dostarczył nam po zawodach komunikatu końcowego, nie wiemy ilu dokładnie startowało zawodników. W każdym razie naszą Akademię reprezentowało czworo zawodników, którzy zdobyli 4 medale! Wiktoria Ful przywiozła 1 miejsce w kata kadetek i 2 miejsce w kumite kadetek, Kamil Kaliński po rewelacyjnych walkach zdobył 2 miejsce w kumite juniorów, natomiast Mateusz Żarski zajął najniższy stopień podium w kumite kadetów. Paweł Fortuna uplasował się na miejscu 5-8 w walkach. Bezpośrednio po zawodach zawodnicy wyjechali na pokaz naszej Akademii do Kątów Opolskich, oraz na basen do Krapkowic. Dziękujemy Panu Sebastianowi Major za opiekę nad naszą kadrą.