_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


52. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate Góra Św. Anny, 7-9.02.2014. 09-02-2014
52. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate Góra Św. Anny, 7-9.02.2014
Dodano: 09-02-2014, godz.: 12:48

Niespełna dwie godziny temu na Górze Św. Anny zakończyło się, trwające od piątku 52. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate, w którym wzięło udział przeszło 40 osób z naszego klubu. Organizatorem, jak zawsze była Akademia, a bezpośrednim wykonawcą i autorem planu treningowego, sensei Paweł Papoń. Uczestnicy brali udział m.in. w czterech sobotnich treningach, porannym 5-kilometrowym biegu, turnieju piłkarzyków, zawodach sumo, wieczorach filmowych i wielu innych.... Najsympatyczniejszym uczestnikiem wybrano Waldemara Jałowego, najgrzeczniejszy był Alan Krawców.
Kolejne, 53. Zgrupowanie zaplanowano na 4-6 kwietnia b.r. (szczegóły niebawem)

ImageZobacz 77 zdjęć w Galerii


Sobotni poranek rozpoczęliśmy 5-kilometrowym biegiem po górzystym terenie. 15 osób zmagało się ze swoimi słabościami w trakcie tego dystansu. Następnie młodsi wyruszyli na pieszą wycieczkę i zjeżdżalnię Alpin Coaster, starsi udali się na 2-godzinny trening. Po obiedzie w restauracji (zupa, kotlet, kluski, sos, kompot) wróciliśmy do schroniska, gdzie rozpoczęły się eliminacje I Turnieju Piłkarzyków, młodsi trenowali. Rozpoczął się, trwający wiele godzin "maraton" treningowy... Na zmianę trenowali młodsi, starsi, znowu młodsi i znowu starsi :)

Po kolacji, odbył się drugi wieczór filmowy i finał piłkarzyków, w którym zwyciężyli: Joachim Blachucik i Paweł Papoń, którzy w finale wygrali 10:6 z Karolem i Piotrem Kowalskimi. 3 m. zajęli Waldemar Jałowy i Adam Lysek. Uczestnicy Zgrupowania wybrali Waldemara Jałowego najsympatyczniejszym uczestnikiem, natomiast najgrzeczniejszy był Alan Krawców.

W niedzielę odbył się ostatni trening, po którym tradycyjnie Turniej Sumo w dwóch kategoriach:
chłopcy
1 m. Paweł Fortuna
2 m. Patryk Soworka
3 m. Jakub Mytych
4 m. Kamil Blachucik


dziewczęta
1 m. Martyna Diak
2 m. Marta Pers
3 m. Karolina GruszkaWszystkim serdecznie dziękujemy za aktywny udział w zgrupowaniu i do zobaczenia na kolejnym, 53. Zgrupowaniu Szkoleniowym Karate 4-6 kwietnia b.r. (zapisy już niebawem).
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo