_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


54. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate - Góra Św. Anny, 13-15.06.2014
54. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate - Góra Św. Anny, 13-15.06.2014
Dodano: 16-06-2014, godz.: 13:40W dniach 13-15 czerwca 2014 roku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbyło się 54. Zgrupowanie Szkoleniowe, w którym wzięło udział 32 osób. Program szkoleniowy przygotowany przez sensei Pawła Papoń realizowali sempai: Iwona Kielian i Sebastian Major. Najgrzeczniejszym uczestnikiem był Wiktor Ciszewski. Na uczestników czekało sporo atrakcji, m.in.: aż 10 treningów w grupach wiekowych, w tym trzy treningi biegowe dla starszych, wieczór filmowy dla dzieci, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczka do Muzeum Czynu Powstańczego, Zjeżdżalnia Alpin Coaster, turnieje w piłkarzyki, zawody SUMO i wiele więcej... :)


54. Zgrupowanie Szkoleniowe na Górze Świętej Anny zgromadziło 32. uczestników, którzy zameldowali się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym ok. godz. 20.00 w piątek, 13 czerwca b.r.
Po krótkim zebraniu organizacyjnym, równolegle odbyły się dwa pierwsze treningi: młodsi ćwiczyli z sempai Iwoną na sali, natomiast starsi pobiegli kilka kilometrów do Amfiteatru, gdzie sempai Sebastian poprowadził Tabatę.
Sobotni poranek zbudził nas przed siódmą, młodsi zjawili się na rozruchu na sali, starsi znów biegali. Po śniadaniu kolejne dwa treningi :) Treningi, które były przeplatane turniejem w piłkarzyki, który dostarczył sporo emocji, oczywiście wszystko z zachowaniem zasad fair-play. W kategorii dzieci wyniki są następujące:
1 m. - Jakub Mytych i Jacek Chwałowski
2 m. - Miłosz Janda i Szymon Łuczaj
3 m. - Amelia Cegielska i Vanessa Janda

Wśród dorosłych:
1 m. - Arek Gruszka i Paweł Chwałowski
2 m. - Dariusz Krupa i Bartosz Cegielski
3 m. - Sebastian Major i Piotr Kowalski

Jeszcze przed południem wyszliśmy na wycieczkę do Muzeum Czynu Powstańczego, gdzie Przewodnik opowiadał nam o trzech powstaniach... Dorośli pomagali Mateuszowi, który przyjechał na Zgrupowanie ze stłuczoną nogą (chociaż przez chwilę mógł poczuć się, jak król noszony przez swoich poddanych ) :)

Bezpośrednio z muzeum poszliśmy do restauracji na obiad. Zupa pomidorowa, pyszne ziemniaki z filetem z kurczaka i kompot gruszkowy zapchał skutecznie głodne brzuchy. To nie koniec, popędziliśmy na Zjeżdżalnię Alpin Coaster...

Po chwili odpoczynku w Schronisku odbyły się kolejne treningi. Młodsi trenowali w ośrodku, starsi biegali. Następnie wyczekiwane ognisko... Jednak o kiełbaskę nie było tak łatwo: każdy, kto chciał zjeść pyszną kiełbachę musiał pokazać kogoś z obozu, pozostali zgadywali o kogo chodzi... Ten, kto odgadł - dostał kiełbaskę, którą sam sobie smażył. Młodsi bawili się do godz.: 20.00, później poszli do świetlicy na wieczór filmowy, po którym wieczorna toaleta i cisza nocna.

Następnego dnia spaliśmy o godzinę dłużej. Rozruchy odbyły się o godzinie ósmej, starsi znów biegali... Chwilę później śniadanie, pakowanie, znów trening i zawody SUMO dla dzieci, oto wyniki:
1 m. - Paweł Fortuna
2 m. - Martyna Diak
3 m. - Jakub Mytych

Parę minut po 11-tej wszyscy zgromadzili się w świetlicy na zakończeniu. Wręczono pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i ogłoszono, że najgrzeczniejszym uczestnikiem był Wiktor Ciszewski. Wyróżniono także Jacka Chwałowskiego i Michała Jastrzębskiego, którzy przez ostatnie miesiące bardzo poprawili swoje zachowanie :)

Kolejne, 55. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate odbędzie się w październiku 2014. Już teraz gorąco zapraszamy.
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo