_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Rodzinny Piknik z okazji 20-lecia klubu, 25-06-2014
Rodzinny Piknik z okazji 20-lecia klubu
Dodano: 25-06-2014, godz.: 13:15Pragniemy podziękować sponsorom,wolontariuszom i wszystkim naszym przyjaciołom, którzy włożyli bardzo dużo pracy i poświęcili swój własny czas na organizację Pikniku. Nie sposób wymienić każdego z osobna, ale chcemy żebyście czuli się wyróżnieni, bo dzięki Wam oglądaliśmy uśmiechnięte twarze dzieci, a to uczucie bezcenne. Jesteśmy wdzięczni, że mamy wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Ogromne podziękowania kierujemy do Przyjaciela Akademii - Pana Zygmunta Pietruszki, który realizował wszystkie nasze pomysły. Był do naszej dyspozycji dzień i noc, sprawy niemożliwe załatwiał "od ręki", na cuda czekaliśmy 10 minut. Dzięki!
Magdalena i Paweł Papoń, Joanna WasiakDnia 21. czerwca 2014 roku w "Biesiadniku" w Miedzianej odbył się Rodzinny Piknik z okazji 20-lecia naszego klubu. Impreza zgromadziła aż 316 gości! Nad całością czuwał ochroniarz, który pilnował, aby na teren pikniku nie dostały się osoby postronne... Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji dla gości, m.in.: Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski, zjeżdżalnię 7,5m, kulę Zorbing, Zamek z piłkami dla dzieci, Pokazy straży pożarnej, przejażdżki na motocyklach, dania z grilla, loterię fantową w której główną nagrodą był Voucher na darmowy Obóz Letni 2015 + kieszonkowe 250 złotych! Szczęśliwym zwycięzcą został Paweł Węgielewski z Kędzierzyna Koźla - gratulujemy! Dzieci mogły także wspólnie z rodzicami wziąć udział w konkursach rodzinnych, które dostarczyły dużo emocji i radości :) Wśród naszych gości byli m.in.: Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski, Pan Rudolf Urban - Przewodniczący Rady Gminy. Zapraszamy do Imageprzeczytania całej relacji z naszego święta, które dla naszych gości było darmowe.

 
      
Przygotowania do Pikniku rozpoczęły się kilka tygodni wcześniej, najpierw od luźnych pomysłów, przez zapiski, aż do stopniowej realizacji większości założeń. Niemal każdego dnia zgłaszali się do klubu Wolontariusze, którzy oferowali swoją pomoc, dziesiątki osób przynosiło wszelakie gadżety i prezenty dla dzieci - tego nie da się opisać słowami... Na kilka dni przed Piknikiem "dopięte" były już wszystkie atrakcje, gotowy był plan i sposób organizacji imprezy, na wniosek Sekretarza naszej Akademii - Magdaleny Papoń, podjęliśmy także ważną decyzję o dystrybucji opasek na ręce i talonów żywieniowych, a także zakazie wstępu osób, którzy nie zadeklarowali wcześniej swojej obecności... Wtedy wiedzieliśmy już, że impreza zgromadzi ponad 300 osób, nie było więc mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach z naszej strony.
Teraz już wiemy - impreza udała się w 100%   -  Pełna "profeska" :) Image  
   Pan Krzysztof Mutz
Wójt Gminy Tarnów Opolski
   Pierwsi goście zaczęli zjeżdżać do Miedzianej już przed godziną 14-tą. Na drogę wyszli nasi ludzie w kimonach (Sebastian Major, Piotr Kowalski, Dariusz Krupa), którzy kierowali przyjezdnych na parking, których zarządzali Iwona Kielian i Adrian Suchocki. Mimo, że sztab wolontariuszy rozpoczął swoją pracę tego dnia już o godz.: 9.00, nie mogliśmy nikogo wpuścić do momentu odprawy organizatorów. Cały teren był zamknięty, a jedynego wejścia pilnował ochroniarz - Piotr Wasiak, który był w stałym kontakcie przez radiotelefon z Prezesem Akademii - Pawłem Paponiem. Wszyscy uwijali się w pocie czoła, aby najpóźniej o 16-tej wpuszczać gości, którzy tłumnie gromadzili się przed wejściem. Rosły namioty, zjeżdżalnie - nad pracą czuwali: Arek Gruszka, Sylwia Wieczorek, Jerzy i Paweł Fortuna, Zygmunt Pietruszka, Marian Waleczko, Paweł i Ewa Chwałowscy Kamil Kaliński, Jakub Koprek, Marcin Kalinowski i Mateusz Glensk. Ogień rozpalony, pierwsze mięsa na ruszcie i punktualnie o godz.: 15.52 sygnał na radio: "wchodzimy". Każdy z naszych gości, który wcześniej zgłosił przybycie otrzymywał na rękę zieloną opaskę i talon na karczek lub kiełbasę + pyszny bigos, który przygotowała dla nas Pani Jolanta Wasiak. VIP-y na rękach nosili niebieskie opaski, organizatorzy oznaczeni byli żółtym kolorem, indentyfikatorem i pomarańczową koszulką . Były także czerwone opaski dla wszystkich tych, którzy dostali zgodę na wejście mimo ich braku na liście. Obsługę bramy zapewniły Beata Glück, oraz Weronika Grzegorczyk. Impreza rozpoczęta :) Mimo ogromnej ilości gości, całkiem sprawnie przebiegała kontrola przy wejściu. Uczestnicy Pikniku zapoznawali się z przygotowanymi dla nich darmowymi atrakcjami...Pierwszym punktem programu był Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski. Pan Krzysztof Mutz zjawił się punktualnie i wspólnie ze wszystkimi mógł obserwować zmagania naszych kochanych dzieci. Dla części z nich były to pierwsze zawody w życiu! Każdy ze śmiałków otrzymywał za występ medal i dyplom natomiast miejsca 1-3 Puchar i wspaniałe nagrody rzeczowe (plecaki, zestawy do badmintona, paletki i inne). Dorośli startowali w Turnieju "One Match Fight" w konkurencji kumite full kontakt.

Po wręczeniu nagród oficjalnie podziękowaliśmy wszystkim sponsorom i osobom, które aktywnie zaangażowały się w tak świetną imprezę. Otrzymaliśmy także z rąk Pana Wójta bezcenne dla nas gratulacje za dotychczasową pracę.

W międzyczasie na wyznaczone miejsce zaczęły się zjeżdżać wozy strażackie. Przyjechały do nas aż 4 wozy bojowe i motorówka. Strażacy zrobili fajny pokaz, a dzieciaki mogły wylewać hektolitry wody, by chociaż przez parę sekund poczuć się jak zawodowy strażak. Dziękujemy za uprzejmość OSP Tarnów Opolski i OSP Kosorowice. Równolegle motocykliści przewozili chętnych na swoich maszynach. Kolejka wydawała się nie mieć końca, dlatego Pani Izabella i Artur Gola, oraz Pan Paweł Wilner spalali kolejne litry paliwa. Niektórzy z gości skorzystali także z przejażdżki bryczką, która z powodu braku miejsca nie mogła niestety podjechać na nasz parking. Cały czas palił się grill, profesjonalnie obsługiwany Przez Pana Mariana Waleczko, oraz cudowne rodzeństwo: Ewę i Pawła Chwałowskich :) Jedną z bardziej okupywanych atrakcji było stanowisko z Loterią, w której głównymi nagrodami były: 3 X voucher do Salonu Fryzjerskiego w Tarnowie Opolskim, 3 X kosze kosmetyków, oraz Voucher na bezpłatny XV. Obóz Letni 2015 + kieszonkowe 250 złotych. Szczęśliwym zwycięzcą naszej zabawy został Paweł Węgielewski z Kędzierzyna Koźla - gratulujemy i cieszymy się, że będziemy mogli zapewnić rodzicom Pawła bezstresowe, bezpieczne i na pewno niezapomniane wakacje.
   
Martyna i Alan


Kacper


Pan Mariusz

   Wiele emocji i radości dostarczyły także rodzinne wyścigi, w których, ku naszemu zaskoczeniu wzięło udział bardzo wiele rodzin.  Pierwszą konkurencją był bieg ze związanymi nogami, mogliśmy tutaj zaobserwować m.in.: rzut dzieckiem do mety, czy ciągnięcie malucha za sobą :) Najlepszy czas uzyskał Alan Gałuszka z tatą (7,40), oraz Jakub Mytych z tatą (także 7,40) Przyszedł czas na bieg z jajkiem trzymanym na łyżce w buzi, niektórzy tak biegli, że do mety dotarli jedynie z żółtkiem. Najszybszy był Bartosz Hadryś z tatą. Ostatnią konkurencją były "taczki", tutaj rewelacyjnie spisali się: Szymon Łuczaj z tatą (25,23). Dzieci za udział dostały nagrody rzeczowe, Panowie napój a panie vouchery na darmowe SPA dłoni. Piknik zakończył się o godz.: 20.00

Mogliśmy także zaobserwować olbrzymie kolejki do zjeżdżalni, która miała aż 7,5 metra! Najmłodsi szaleli w zamku z piłkami. Była także kula Zorbing, do której można było wejść i kręcić się do góry nogami. Także maluchy miały co robić, podczas gdy rodzice mogli się zrelaksować na przygotowanym dla nich poczęstunku w domku, gdzie dzieci nie mogły wchodzić. Na terenie obiektu obowiązywał też zakaz palenia. Polecamy się na przyszłość i już teraz śmiało zapraszamy na piknik za rok :)

Razem damy radę!


Za pomoc dziękujemy Państwu:
Magdalena Blachucik, Patrycja i Marek Bartylla, Danuta i Paweł Flisiak, Zygmunt Dziemba, Ryszard Mroczek, Krzysztof Mutz, Zygmunt Pietruszka, Jolanta i Mirosław Szczyrscy, Jolanta Wasiak, Zdzisław Kaliciak, Adrian Suchocki, Magdalena i Piotr Żytko, Ewa i Paweł Chwałowscy, Aleksandra Krahl, Jacek i Piotr Wasiak, Jerzy i Paweł Fortuna, Kamil Kaliński, Jakub Koprek, Mateusz Glensk, Marian Waleczko i wszyscy, których pominęliśmy, a aktywnie pomagali!

Dziękujemy firmom:
MAP - Biuro Rachunkowe Przywory
MROCZEK - Zakład Przetwórstwa Mięsnego Tarnów Opolski
MAP LIFTTECHNIK s.c. Przywory
PPHU Edma s.c.
F.H.U. IMPET - Kędzierzyn Koźle
Świat Alkoholi - Tarnów Opolski

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo