4 medale na Pucharze Solnym Karate w Wieliczce! 15-06-2015

4 medale na Pucharze Solnym Karate w Wieliczce!
Dodano: 15-06-2015, godz.: 09:55

4 medale na Pucharze Solnym Karate w Wieliczce :)

W sobotę, 13. Czerwca 2015 roku w Hali Sportowej "Solne Miasto" w Wieliczce odbył się V. Turniej Karate o Puchar Soli, w  którym wzięło udział ponad 300 zawodników. Naszą Akademię reprezentowała 8-osobowa kadra zawodników w składzie: Patryk Soworka, Jakub Mytych, Alan Krawców, Marta Pers, Victoria Łukaszyńska Wiktoria Kuchnia, Martyna Diak i Martyna Szczuka, wywalczyła w pięknym stylu aż cztery medale! Kumite należało do Martyny Diak, która bezkompromisowo wygrywała kolejne walki, robiąc duże wrażenie na swoich koleżankach - tak duże, że finał zwyciężyła przez rezygnację swojej przeciwniczki :) Srebro Diak w kata potwierdziło jej wysoką formę. Także srebrny medal "wykopała" nasza Wiktoria Kuchnia, która pokazała, że niska waga i  wzrost nie idą w parze z siłą, jaką prezentowała. Brązowy medal wywalczyła Martyna Szczuka.
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom udziału w zawodach, dziękujemy Panu Hubertowi Diak, który poświęcił swój czas i wspólnie z sensei Iwoną Kielian bezpiecznie dowiózł dzieciaki do Wieliczki. Po powrocie na kadrę czekało ognisko i z kiełbaskami, po którym wszyscy kibicowaliśmy dzieciakom biorącym udział w Turnieju SUMO.