Z
Tekst alternatywny
MW. Tarnów Op. 24.II.
EGZAMIN KARATE ASW 5.III.
MMDŚl. - Lubin 24.III.
Sari Cup - Żory 28.IV.
Puchar Solny KWF 12.V.
Turniej - Wodzisław 19.V.
Limanowa 02.VI.
MP - Tarnowskie G. 20.X.
Jastrzębie Zdrój 24.XI.
PP - Szczecinek 08.XII.
Tekst alternatywny
Paweł Papoń (NTO) 12.II
Martyna Diak (NTO) 19.I
Piotr Kalemba 09.XII
13 medali - Nowy Tomyśl
Najlepsi Zawodnicy 18.XI
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Dwa medale na Międzynarodowym Pucharze Karate, 11-10-2015
Dwa medale na Międzynarodowym Pucharze Karate
Dodano: 10-10-2015, godz.: 22:25

Dwa medale na Międzynarodowym Pucharze Karate

W sobotę, 10. Października 2015 roku w Sieradzu odbył się Międzynarodowy Puchar Karate z udziałem 315 zawodników, z 46 ośrodków reprezentujących 5 krajów: Niemcy, Czechy, Rosję, Estonię i Polskę. Nasza 4-osobowa kadra w składzie: Jakub Mytych, Patryk Soworka, Martyna Diak i Alan Krawców - wywalczyła dwa medale! Kierownikiem ASW był senpai Zdzisław Kaliciak 2. kyu, Sędziowała sensei Iwona Kielian 1. Dan. Dziękujemy za obecność na Turnieju kibicom: Januszowi Mytych i Hubertowi Diak.

Martyna Diak, która przyzwyczaiła nas do swoich sukcesów, tym razem także nie zawiodła. Wywalczyła 2. miejsce w kumite (walki) kategoria kadetek +45 kg. Diak po raz kolejny wygrywała swoje walki przed czasem, nie dając najmniejszych szans rywalkom. Jako, że jej kategoria była najcięższą, to w finale trafiła na koleżankę niemal 30 kg cięższą od siebie. Niestety Martyna nie znalazła pomysłu na taką różnicę wagową ale drugie miejsce na takich zawodach i tak jest genialnym sukcesem naszej młodej zawodniczki :) Niestety w kata Martyna wypadła, jak na siebie bardzo słabo... Mimo awansu do finału, w tej rundzie zajęła ostatnie miejsce i nie stanęła na podium. Image Walka nr 1          ImageWalka nr 2.

Alan Krawców osiągnął swój życiowy sukces - to jego pierwsze podium na zawodach i to od razu międzynarodowych. Wspólnie z pozostałą "trójką" Krawców przygotowywał się do startu od kilku tygodni. Ćwiczył bardzo ambitnie, jeździł na dodatkowe treningi i słuchał swoich Trenerów i Instruktorów... Efekty były widoczne z treningu na trening. Senpai Łukasz co chwilę zwracał uwagę sensei Pawłowi, że Alan może wszystkich zadziwić i zrobił to w najwspanialszym stylu! Kategoria kata, w której startował nasz mały wojownik (chłopcy 10-11 lat) była najliczniejszą podczas całego turnieju. Startowało w niej aż 37 zawodników a do finału awansowała zaledwie najlepsza czwórka. W tym gronie był oczywiście Alan, który wywalczył sobie piękne - 3. miejsce! ImageZobacz występ Alana.

Patryk Soworka i Jakub Mytych nie zdołali przywieźć medali. Kuba startował wyłącznie w kata Imagezobacz FILM, gdzie szło mu na prawdę bardzo dobrze - do momentu, gdy na sam koniec potknął się i stracił szansę na awans. Natomiast Patryk w kata zaprezentował się poprawnie, w kumite walczył zaledwie kilkadziesiąt sekund i musiał uznać wyższość przeciwnika.< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2017'
© copyright by pablo