_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


ZUMBA na 60. Zgrupowaniu Szkoleniowym ASW, 11-10-2015
ZUMBA na 60. Zgrupowaniu Szkoleniowym ASW
Dodano: 11-10-2015, godz.: 09:55


podczas 60. Zgrupowania Szkoleniowego ASW :)

Weekend 9-11. Października 2015 roku 50-uczestników spędziło w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny. Było to 60. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Organizatorem był sensei Paweł Papoń 2. Dan, a Instruktorami: Iwona Kielian, Łukasz Buhl, Krzysztof Jakuczek i Agnieszka Ochota. Łącznie odbyło się aż 10 treningów (Karate, BJJ, ZUMBA). To właśnie ZUMBA okazała się "strzałem w dziesiątkę". Instruktorka poprowadziła trzy osobne treningi, dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy odpowiednio dostosowany do danej grupy wiekowej. Wszyscy bawili się świetnie, a przy tym mocno się zmęczyli :) Zapraszamy na stronę internetową Instruktorki Zumby - ImageAgnieszki Ochoty.

Już teraz zapraszamy na kolejne, 61. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW, podczas którego tradycyjnie pojedziemy Autokarem do Parku Wodnego. Pamiętajcie: 11-13. Grudnia 2015 roku! (zapisy od: 16-10-2015).   
   
          

   
Pierwszego dnia, po zakwaterowaniu odbyło się Zebranie Organizacyjne, czworo zawodników pojechało na basen i Saunę do Krapkowic, było to zwieńczenie kilkutygodniowych, intensywnych przygotowań do ImageMiędzynarodowego Pucharu Karate w Sieradzu, z którego kadra przywiozła dwa medale. Następnie odbyły się dwa treningi Karate, które poprowadziła sensei Iwona. Najpierw 45 min. ćwiczyły dziecie, później godzinę grupa młodzieży i dorosłych.

Sobotni poranek rozpoczęliśmy o godz. 7.00 rozruchem. Sensei Paweł zorganizował młodszym fajną i zabawną rozgrzewkę. Po śniadaniu kolejne treningi, tym razem senpai Łukasz zaprezentował grupie starszej trening wytrzymałościowy, na którym ciężko było wytrzymać ;) Odwiedził nas Tomasz Marcinek z Raciborza, który został niemal cały dzień, by wspólnie potrenować. W międzyczasie senpai Jakub Koprek zorganizował młodszym Turniej w Piłkarzyki.

Przyszedł czas na obiad i wyjście na Alpin Coaster. Godz.: 17.00 to ognisko z pieczeniem kiełbasek, następnie ZUMBA. Trzy grupy: kids, junior i dorośli, łącznie niemal trzy godziny szaleństw... Uczestnicy zgodnie stwierdzili, że było super. Na pewno będziemy się starali wprowadzić Zumbę "na salony".

Ostatnim treningiem tego dnia było Brazylijskie Jiu-Jitsu, które poprowadził Krzysztof Jakuczek. Było bardzo ciężko, głownie walka w parterze i obalenia. Na koniec sparingi. Wieczorem, gdy dzieci poszły już spać, zorganizowaliśmy t.zw. "Party Time", czyli imprezkę dla młodzieży. Była cola, chipsy, popcorn, pizza. Dorośli spędzali czas przy długich rozmowach w Dojo. Był to także czas na spotkanie po latach, ponieważ niewielu wie, że Agnieszka Ochota (kiedyś Buhl) ok. 10 lat temu, jako nastolatka trenowała w naszym klubie karate. Trenowała wspólnie z Pawłem Papoń, Łukaszem Buhl, Krzyśkiem Jakuczkiem i Iwoną Kielian. Teraz wszyscy spotkali się i mięli okazję do wspomnień... Brakowało Agaty, Oli, Sandry i reszty "starej ekipy" ale i nad tym się popracuje. Tym razem także klub z Raciborza wysłał do nas swoją reprezentację. Byli z nami Kuba, Kacper i Tomek. Liczymy, że będzie to już regułą i zawsze karatecy z Raciborza będą z nami jeździli, nie tylko na obozy letnie, ale właśnie na Zgrupowanie weekendowe.

Niedziela, to dzień bez porannego rozruchu. Po śniadaniu Turniej Sumo dla dorosłych i dzieci. W pierwszej grupie miejsca na podium zajęli:
1 m. Radzewicz Rafał
2 m. Magdalena Complik
3 m. Agnieszka Ochota

natomiast dzieci zajęły następujące miejsca:
1 m. Jacek Chwałowski
2 m. Dominik Wyszkowski
3 m. Natalia Froń

Na koniec odbyło się tradycyjne zakończenie, podczas którego rozdawano pamiątkowe 

dyplomy za udział w zawodach i Dyplomy Uczestnictwa. Wyróżniono także Kingę Jezierzańską za wspaniałą, koleżeńską postawę i opiekę nad młodszymi. 60. Zgrupowanie przechodzi do historii. Pozostaje nam tylko czekać na kolejny weekend z ASW, który już w dniach 11-13. Grudnia 2015. Będzie to Świąteczny wyjazd :) Zdobienie pierników, przygotowywanie prezentów pod choinkę, wszędzie unoszący się zapach świąt i oczywiście wyjazd autokarem do PARKU WODNEGO! 

Bądźcie czujni! Zapisy ruszają już w piątek, 16-10-2015, miejsc mało a chętnych bardzo dużo - kto pierwszy, ten lepszy... Także do dzieła! Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w pomoc w organizacji Zgrupowania.< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo