_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Kadra ASW wywalczyła 4 medale w Jastrzębiu Zdrój! 03-11-2015
Kadra ASW wywalczyła 4 medale w Jastrzębiu Zdrój!
Dodano: 03-11-2015, godz.: 16:25

4 medale w Jastrzębiu Zdrój

W minioną sobotę, 31-10-2015 roku, 16-osobowa kadra ASW startowała w VII Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdrój. Organizatorem był sensei Janusz Piórkowski 4. Dan. W zawodach wystartowało aż 285 zawodników z Polski, Czech i Rosji, którzy reprezentowali 26 klubów z 5 organizacji karate. Nasza Akademia zajęła 6. miejsce w klasyfikacji drużynowej. Kierownikiem Akademii była senpai Katarzyna Nowak, a sędziowali: Paweł Papoń, Iwona Kielian i Łukasz Buhl. Najcenniejsze, złote medale wywalczyły: Martyna Diak (kumite kadetek +45kg), Victoria Łukaszyńska (kumite młodziczek -50kg). Srebrny medal przywiozła sierż. sztabowa Katarzyna Nowak (kumite seniorek +60kg), natomiast brąz powędrował do Kacpra Harasimczuk (kumite kadetów +55kg). Transport zawodnikom i kibicom zapewniła Firma Przewozowa Foltrans z Gogolina. Zachęcamy do przeczytania Imagecałej relacji z Turnieju.Przygotowania do zawodów rozpoczęliśmy kilka tygodni wcześniej. Zawodnicy otrzymali Plan Indywidualnych Treningów, które w dużej mierze realizowali Instruktorzy: Iwona Kielian i Łukasz Buhl. Warto nadmienić, że to właśnie oni są w sporej części autorami dobrych wyników naszej Kadry. Poświęcali swój wolny czas, aby jak najlepiej przygotować każdego, kto tylko chciał także się zaangażować. 

"Dawno nie byłem tak zadowolony z zawodników. Nie mówię tu o zajętych miejscach, bo wiadomo, że każdy chciałby przywieźć z turnieju medal. Mam na myśli postęp, jaki osiągnęli w trakcie indywidualnych zajęć. Zauważalna była także różnica pomiędzy tymi, którzy w 100% wypełniali swoje zadania szkoleniowe, a tymi którzy ograniczyli się do totalnego minimum. Bardzo budujący jest skok formy u Alana i Kuby, a także widoczna poprawa myślenia w walce u Sowy. Całkiem udanie zaprezentowali się debiutanci: Daria, Kinga, i Kuba, który trenuje od dwóch miesięcy. Dziękuję wszystkim za trud, jaki włożyliście w przygotowania. Dziękuję kibicom i Kubie za zdjęcia"
Paweł Papoń


Kadrę Akademii reprezentowali:

Victoria Łukaszyńska (kumite młodziczek -50kg, kata młodziczek)
złoty medal w kumite
- w kata przyzwoity występ, dobre noty, jednak za słabo na finał.

Martyna Diak (kumite kadetek +45kg, kata kadetek)
złoty medal w kumite
- wydaje się, że występ w kata Martyna potraktowała "ulgowo"... Nie pokazała skupienia, do którego nas przyzwyczaiła, nie było też widać, aby się przejęła słabym pokazem. Mimo, że dostała się do finału zajęła tam słabe - 5. miejsce.

Katarzyna Nowak - kierowniczka drużyny (kumite seniorek +60kg)
srebrny medal

Kacper Harasimczuk (kumite kadetów +55kg)
brązowy medal

Natalia Szczyrska zajęła 5. miejsce w kata 14-15 lat
 
Alan Krawców

Daria Baran

Jakub Wilkus

Jakub Mytych

Hanna Fert

Kacper Maik

Szymon Zawada

Aleksandra Siwek

Patryk Soworka

Kinga Jezierzańska

Filip  Szczyrski

Paweł Papoń, sędzia

Iwona Kielian, sędzia

Łukasz Buhl, sędzia< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo