Z
Tekst alternatywny
MW. Tarnów Op. 24.II.
EGZAMIN KARATE ASW 5.III.
MMDŚl. - Lubin 24.III.
Sari Cup - Żory 28.IV.
Puchar Solny KWF 12.V.
Turniej - Wodzisław 19.V.
Limanowa 02.VI.
MP - Tarnowskie G. 20.X.
Jastrzębie Zdrój 24.XI.
PP - Szczecinek 08.XII.
Tekst alternatywny
Paweł Papoń (NTO) 12.II
Martyna Diak (NTO) 19.I
Piotr Kalemba 09.XII
13 medali - Nowy Tomyśl
Najlepsi Zawodnicy 18.XI
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


VII Turniej Barbórkowy - Tarnów Opolski, 2.12.2007

VII Turniej Barbórkowy

Image

2 grudnia 2007 nasi Mistrzowie Województwa oraz inni członkowie klubu wystartowali na VII Turnieju Barbórkowym, którego byliśmy organizatorami... Na wszystkich czekały fantastyczne nagrody oraz słodycze.
                ImagePodczas zawodów ogłosiliśmy także wyniki konkursu rysunkowego...
                                                         ImageZobacz zdjęcia w GALERII

Gościem specjalnym był Wójt Gminy Tarnów Opolski - Pan Zygmunt Cichoń


    W zawodach wzięło udział 43 zawodników z Klubu w Tarnowie oraz z zaprzyjaźnionych: Głubczyckiego Klubu Karate Kyokushin oraz Raciborskiego Klubu Karate Kyokushin. Dla większości zawodników były to drugie zawody w ten weekend, ponieważ dzień wcześniej wywalczyli już tytuł Drużynowych Mistrzów Województwa!
    Cały czas czuliśmy już atmosferę zbliżających się świąt... Naszych zawodników, dla których w wielu przypadkach był to pierwszy turniej dzielnie wspierali rodzice i niejednokrotnie bardziej się tremowali niż ich pociechy...

Oto wyniki:

Kata dzieci do 11 lat

1. Kacper Moryń
2. Aleksandra Kasaraba - Głubczyce
3. Martyna Żelazna
4. Maciej Babkin
5. Adam Krzywolak - Racibórz

Kata Kadeci

1. Mateusz Golomb
2. Oliver Siekierka
3. Paweł Harnos
4. Przemysław Czorniej - Głubczyce
5. Wojciech Pryjda

Kata Kadetki

1. Katarzyna Goliszewska
2. Weronika Grzegorczyk
3. Anna Chadrian - Racibórz
4. Joanna Juranek

Kata Młodzicy

1. Mariusz Podwysocki
2. Rafał Kalinowski - Racibórz
3. Piotr Golenia

Kata Juniorzy Mł.

1. Sebastian Micheń
2. Krzysztof Jakuczek
2. Adam Szewczuk - Racibórz
3. Tomasz Marcinek - Racibórz

Kata Juniorki Mł.

1. Iwona Kielian
2. Daria Kałuża
3. Sandra Marynowicz
4. Małgorzata Sklorz

Walki Reżyserowane

1. Mateusz Golomb i Wojciech Pryjda
2. Krzysztof Jakuczek i Sebastian Micheń
3. Małgorzata Sklorz i Sandra Marynowicz

Semi kontakt młodzików

1.Mariusz Podwysocki
2. Rafał Kalinowski - Racibórz
3. Piotr Golenia

Semi kontakt Juniorzy Mł.


1. Krzysztof Jakuczek
2. Sebastian Micheń
3. Adam Szewczuk - Racibórz
3. Marcin Kochmaniewicz - Głubczyce

Semi kontakt Juniorki Mł.

1. Sandra Marynowicz
2. Iwona Kielian
3. Daria Kałuża

Klasyfikacja Drużynowa


1. Tarnów Opolski
2. Racibórz
3. Głubczyce

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.




Komentarze (1)
1. 02-12-2007 21:14
opłacalo się były super nagrody :grin
IP: 83.5.90.246
Gość
wojtek



< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2017'
© copyright by pablo