_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


62. Zgrupowanie Karate - "One Kyokushin", 21-02-2016
62. Zgrupowanie Karate - "One Kyokushin" - RELACJA 
Dodano: 21-02-2016, godz.: 14:00          aktualizacja: 24-02-2016, godz.: 16:20

Sensei Winiarska i Bojda z Wrocławia poprowadziły Szkolenie w ASW

                                          (na zdjęciu od lewej na dole sensei: Iwona Kielian, Paweł Papoń, Agata Winiarska, Anna Bojda)

Idealne i wyjątkowe pod wieloma względami, 62. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Gościliśmy przedstawicielki SHINKYOKUSHIN - sensei: Agatę Winiarską 2. Dan, oraz Annę Bojdę 2. Dan (obie Lamot Dojo Wrocław). Niezwykle utytułowane zawodniczki poprowadziły wspaniałe, pełne wskazówek i niezwykle wymagające treningi dla naszych karateków. Cały weekend, w myśl słów: "One Kyokushin", uczyliśmy się od najlepszych. W szkoleniu wzięło udział w sumie 42 karateków, plan treningowy realizowało czworo Instruktorów Sportu i dwoje Asystentów. Dzięki wsparciu Miasta i Gminy Zdzieszowice, wszyscy uczestnicy mogli w sobotni wieczór wyjechać na Basen i w pełni korzystać z Sauny. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc w przygotowaniach zgrupowania, a w szczególności Panu Zygmuntowi Pietruszka, Pani Iwonie Kielian i Panu Łukaszowi Buhl.

      
  


Przeszło 7 miesięcy próbowaliśmy zaprosić do współpracy sensei Agatę Winiarską 2. Dan z Wrocławia na nasze Zgrupowanie. Nie jest to łatwe, ponieważ Winiarska prowadzi niezwykle aktywny tryb życia. Po za pracą zawodową, niemal nie wychodzi z Dojo, a jeśli już to weekendy ma zarezerwowane na starty w prestiżowych turniejach karate. Warto nadmienić, że sensei Agata od 2010 roku jest niepokonaną zawodniczką w Polsce, zdobywała także wiele najważniejszych nagród na międzynarodowych zawodach, także Mistrzostwach Europy Karate.

Trzeba przyznać, że do naszego Zgrupowania sensei przygotowała się niezwykle profesjonalnie i bardzo poważnie potraktowała każdy trening. Przekazywała bardzo wiele mądrych rad, które co chwilę uzupełniała sensei Anna Bojda 2. Dan, która tydzień wcześniej wywalczyła 3. miejsce w kumite podczas Diamond Cup!

Obie sensei poprowadziły fantastyczne Zgrupowanie, od pierwszego do ostatniego treningu. Pierwsze zajęcia odbyły się jeszcze w piątek. Tego dnia młodzież ćwiczyła z Trenerem Personalnym - Krzysztofem Jakuczkiem. Starsi oczywiście z sensei Winiarską. Sobotę młodzież rozpoczęła już o godz.: 7.00 na godzinnym treningu z sensei Pawłem Papoń 2. Dan. Chwilę później Dorośli trenowali na dworze, m. in.: biegi interwałowe. Całość trwała aż półtorej godziny. Po powrocie szybkie śniadanie, krótka drzemka i znów trening, tym razem dwugodzinny kumite. W międzyczasie grupa młodsza ćwiczyła z sensei Iwoną Kielian 1. Dan. Po obiedzie kolejne treningi, turniej piłkarzyków i wyczekiwany wyjazd na Basen.

Niedzielny poranek przeznaczyliśmy na Turnieje Sumo (młodzież pod okiem senpai Łukasza Buhl 1. kyu), gdzie zwyciężali: Bartosz Hadryś i Piotr Kowalski. Ostatnim, bardzo miłym akcentem było oficjalne zakończenie, rozdanie Dyplomów i podziękowań. Sensei Ania i Agata już zapowiedziały, że z przyjemnością poprowadzą zgrupowanie za rok :) Także nie możemy się doczekać. 

Podczas Zgrupowania rozdawaliśmy także klubowe dresy ASW.< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo