_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Z U M B A 27.V.
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Brazylijskie JIU-jITSU 22.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


5 Medali na VI. ONE WORLD ONE KYOKUSHIN - Limanowa, 14-05-2016
5 medali na VI. ONE WORLD ONE KYOKUSHIN - Limanowa, 14-05-2016
Dodano: 16-05-2016, godz.: 10:20

5 medali na Międzynarodowym Turnieju Karate!

Nasza 9-osobowa kadra Zawodników i 5-osobowa kadra szkoleniowa wyjechała w piątek, 13. Maja 2016 roku do Limanowej na 6. Międzynarodowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN. Zawody idealne pod wieloma względami, w których wystartowało niemal 450 zawodników z 53 klubów i aż z 6 państw. Zmagania rozpoczęły się w sobotni poranek. Akademię reprezentowali w KATA: Natalia Krawców, Patryk Soworka, Marta Pers, Alan Krawców, w KUMITE: Martyna Diak, Victoria Łukaszyńska, Jakub Koprek, Victoria Kuchnia i Jakub Mytych. Kierownikiem był sensei Paweł Papoń, sędzią senpai Łukasz Buhl, a sekundantem senpai Zdzisław Kaliciak. Nasi Zawodnicy wywalczyli 5 medali!

Serdecznie dziękujemy Panom: Hubertowi Diak i Januszowi Mytych za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, Panu Zygmuntowi Pietruszka za pozyskanie środków finansowych z Gminy Tarnów Opolski, oraz wszystkim Rodzicom, którzy przyjechali do Limanowej i dopingowali naszych wspaniałych Zawodników.

Martyna DIAK - złoty medal, kumite kadetek -50kg          ImageZOBACZ WALKĘ FINAŁOWĄ
Jakub Koprek - złoty medal, kumite juniorów +80kg
Patryk Soworka - złoty medal, kata kadetów

Alan Krawców - srebrny medal, kata chłopców 10-11 lat     (0,1 pkt do złotego medalu)

Wiktoria Kuchnia - brązowy medal, kumite dziewcząt -40kg


      Dziękujemy Gminie Tarnów Opolski

- Gmina przekazała nam środki finansowe, dzięki którym mięliśmy zapewniony dojazd do Limanowej. 
   


Medali mogło być jeszcze więcej...

Zgodnie z Regulaminem Turnieju, jeden zawodnik z danego klubu mógł wystąpić wyłącznie w jednej kategorii (albo w kata albo w kumite) z wyłączeniem Organizatora, który zastrzegł sobie prawo do wystawiania swoich zawodników i w kata i w kumite. Początkowo wysłałem Kartę Zgłoszeniową, w której niektórych swoich zawodników wystawiłem w dwóch kategoriach, jednak na drugi dzień zostałem poproszony o przesłanie korekty, bo... Regulamin. Oczywiście zastosowałem się do uwag i podjąłem decyzję, kto będzie startował w kata a kto tylko w kumite. Regulamin regulaminem, a życie życiem: Podczas Turnieju okazało się, że wśród 53 klubów chyba tylko w naszym zachowano zasadę jednego zawodnika w jednej kategorii, ponieważ mnożyły się przypadki startów jednej osoby z jednego klubu w dwóch kategoriach, następnie jeden zawodnik stawał dwukrotnie na podium, to w kata i później w kumite. W sieci wielu kierowników ośrodków chwali się wynikami swoich - co z resztą i my robimy, ponieważ warto się cieszyć sukcesami. Wynika jasno, że jeden zawodnik zdobywał medal i w kata i w kumite... Wielka szkoda, bo zabrano naszej młodzieży możliwość zdobycia większej ilości medali, a wiemy, że stać ich na to. Jak widać są równi i równiejsi, a przypomnę, że startowaliśmy w Turnieju One World One Kyokushin.
sensei Paweł Papoń 2. Dan
Prezes Zarządu ASW
    Przypominamy, że obowiązkowe podsumowanie turnieju odbędzie się w Środę, 18-05-2015, godz.: 19.30 w Zdzieszowicach i w czwartek, 19-05-2016, godz.: 18.30 w Tarnowie Opolskim.

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo