Zobacz wszystkie sukcesy

Przywozimy 4 medale z Międzynarodowego Turnieju Karate! 02-10-2016
Przywozimy 4 medale z Międzynarodowego Turnieju Karate!
Dodano: 02-10-2016, godz.: 12:20

1. Października 2016 roku to dla naszej 11-osobowej Kadry Zawodników start w Sieradzu. Podczas XXI. Międzynarodowego Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza w Karate Kyokushin wywalczyliśmy cztery medale. Złoty medal w kumite -65 kg kobiet zdobyła mł. aspirant Katarzyna Nowak. Srebro w kata kadetek należało dla Martyny Diak, która stanęła także na najniższym stopniu podium w kumite kadetek +50kg. Także brązowy medal powędrował do Alana Krawców (kata chłopców 10-11 lat). Wszystkim Zawodnikom serdecznie gratulujemy! W zawodach wzięło udział ponad 200 zawodników z Irlandii, Rosji, Czech i Polski. Kierownikiem ASW był sensei Łukasz Buhl, sędziowała sensei Iwona Kielian. Na dużą uwagę za dobry występ zasłużyli: Katarzyna Nowak, Alan Krawców, Bartosz Pydych, Piotr Kalemba i Zuzanna Tryczyńska.

Kadra Akademii:
Katarzyna Nowak, Martyna Diak, Alan i Natalia Krawców, Piotr Kalemba, Bartosz Pydych, Jessica Kleczkowska, Jakub Mytych, Zuzanna Tryczyńska, Patryk Soworka, Hanna Fert. Iwona Kielian, Paweł Papoń, Łukasz Buhl.
- w najbliższą środę zamieścimy szczegółowe podsumowanie startu poszczególnych zawodników.
- kolejny start już 5. Listopada b.r. w Jastrzębiu Zdrój (9 zawodników + 5 osób).