Z
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Carpathia Cup 26.I.
Zumba - Zdzieszowice 28.I.
Ferie Zimowe 2019
Egzamin Karate 11.III.
MMDśl - Wołów 16.III.
MMŚl - Gliwice 17.III.
Bushi Do Cup 30.III.
Sari Cup - Żory 6.IV
Park Wodny 12.IV
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
Mistrzostwa Polski PFKS
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


67. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW już za nami, 05-02-2017
67. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW już za nami
Dodano: 05-02-2017, godz.: 14:20

Przed trzema godzinami zakończyło się, trwające od piątku 67. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW, które zorganizowała Akademia. Plan treningowy opracowany przez sensei Pawła Papoń realizowali Instruktorzy Sportu: sensei Iwona Kielian, Łukasz Buhl, Paweł Papoń, oraz gościnnie Trener Personalny, Dietetyk senpai Krzysztof Jakuczek. Uczestnicy byli podzieleni na trzy grupy treningowe, oraz jedną zawodniczą. Łącznie odbyło się 11 treningów, w tym aż trzy 2-godzinne. Cieszy nas, że udało nam się zaprosić sensei Łukasza, który przygotował ciekawe treningi, jeszcze bardziej jesteśmy dumni z postawy ćwiczących, którzy niezwykle ambitnie i wytrwale angażowali się w treningi. Każdy znalazł coś dla siebie, Zawodnicy przekonali nas tylko, że są w wysokiej formie, najmłodsi mogli poprawić sporo technik przed zbliżającym się Egzaminem, natomiast dorośli przypominali sobie kata (sanchin, tenscho, yantsu).

Był z nami także Arek Gruszka, który zgodnie z zaleceniami lekarza, pod stałą opieką mgr fizjoterapii - Iwony Kielian, oraz ze stałą pomocą asystenta - Jakuba Koprka, realizował ćwiczenia ruchowe, mające na celu usprawnienie ruchowości mięśni. Podczas Zgrupowania zorganizowaliśmy Turniej Sumo, w którym uczestnicy rywalizowali w trzech grupach. Z każdej do finału przechodził tylko jeden, najlepszy. Grupę niebieską wygrał senpai Zdzisław Kaliciak, żółtą Piotr Kalemba, czerowną Bartosz Pydych. Najlepsi spotkali się ze sobą w finale, w którym senpai Kaliciak wygrał i w nagrodę otrzymał od Organizatora zaproszenie do bezpłatnego udziału w kolejnym, 68. Zgrupowaniu połączonym z wyjazdem na 2-godzinną zabawę na kręgielni :) Gratulujemy. Na zakończenie Zgrupowania Prezes Zarządu ASW wyróżnił senpai Bartosza Hadrysia za ducha walki, wyjątkową postawę, oraz serce, jakie wkładał w każdy swój trening.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i świetną współpracę. Dziękujemy Miastu i Gminie Zdzieszowice za współorganizowanie wyjazdu. Dziękujemy także senpai Jakubowi Koprokowi za wykonanie zdjęć, a także senpai Zygmuntowi Pietruszka za wsparcie techniczne, dowóz sprzętu.

                                                                68. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW + wyjazd na kręgle
                                                                                                 7-9. Kwietnia 2017
                                                                                               zapisy od 20. Lutego b.r.< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo