6 medali - Bielsko 17.III
7 medali - Tarnowskie Góry
26 medali - Tarnów 24.II
Zobacz wszystkie sukcesy

Magdalena Radzewicz wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach Makroregionu Dolnego Śląska - 13-03-20
Dodano: 13-03-2017, godz.: 13:55

Srebro Magdaleny Radzewicz

Dnia 11. Marca 2017 roku w Ząbkowicach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Mamroreionu Dolnego Śląska Karate Kyokushin, których Organizatorem był shihan Witold Stolarczyk. W turnieju wystartowało 105 zawodników z 17 klubów. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowała jedynie Magdalena Radzewicz, która wywalczyła srebrny medal w kategorii kumite seniorek -55kg. Sukces duży, ponieważ dla Radzewicz był to pierwszy strat w kategorii seniorów.

"Oczekiwania byłyby dużo większe, gdyby..." - komentuje Prezes Zarządu ASW, Instruktor Paweł Papoń: "Każdego roku w ramach mamroregionów rozgrywane są Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których chcieliśmy wystawić pięcioro zawodników. niestety w tym roku Organizator, bez podania powodu postanowił, że młodzicy nie wystartują. Szkoda, bo może medali byłoby więcej. Nie zmienia to faktu, że mamy srebro, a Magda powinna być zadowolona"

Dziękujemy za wsparcie Gminie Tarnów Opolski, oraz sensei Iwonie Kielian, która zdecydowała się na dowiezienie Magdy.