_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Zawodnicy ASW przywożą 10 medali z Grodziska Wielkopolskiego, 30-05-2017
Zawodnicy ASW przywożą 10 medali z Grodziska Wielkopolskiego ! 
Dodano: 30-05-2017, godz.: 20:30

      Zawodnicy ASW przywożą 10 medali z Grodziska Wielkopolskiego !

Taka ekipa to prawdziwy skarb :)

Podopieczni sensei Pawła Paponia z Gogolina przyzwyczaili już chyba wszystkich do swoich niemałych sukcesów. Tym razem 11-osobowa kadra Akademii, pod kierownictwem Międzynarodowej Sędziny Karate Olimpijskiego WKF, pełniącej funkcję Wiceprezesa ASW - sensei Iwony Kielian, przywiozła aż 10 medali z Turnieju w Grodzisku Wielkopolskim!

Zawody miały miejsce 27. Maja 2017 roku w Hali Sportowej przy ulicy Żwirki i Wigury w Grodzisku Wielkopolskim. Organizatorem był sensei Krzysztof Szeffner z Nowego Tomyśla, prywatnie przyjaciel sensei Paponia. Turniej został przeprowadzony wg zasad i przepisów IKO (International Kyokushin Organization), stąd widoczne były różnice np. przy podziale na kategorie wiekowe: Zawodnicy ASW, którzy mają 12 lat w bieżącym roku startują w kategorii kadetów, tutaj byli już młodzikami. Skutkowało to z innymi zasadami podczas walk, oraz innymi kata. Kadra spisała się jednak fenomenalnie przywożąc aż 10 indywidualnych medali...

Od kilku tygodni bardzo chwalony jest Kamil Kaliński (senior +80kg), Trenerzy wspominali, że medal w jego wykonaniu jest kwestią czasu. Kaliński potwierdził swoje postępy treningowe i wywalczył złoto. Znów podwójne złoto należy do Martyny Diak, która w bieżącym roku startowała już na 5 turniejach, zdobywając m.in. Grand Prix Polski Karate i podwójne Mistrzostwo Opolszczyzny, łącznie 8 złotych medali, 1 srebrny i 1 brązowy. Na temat Martyny, sensei Papoń rozmawiał niedawno z Wiceprezesem Polskiego Związku Karate - shihan Andrzejem Drewniakiem. Możemy potwierdzić, że Martyna Diak będzie reprezentować Polskę podczas zbliżających się Mistrzostw Europy KWF, które odbędą się w Październiku 2017 w Polsce :) Docelowo Akademia planuje wystawić 3-4 zawodników na ME.

Ze swojego występu może być bardzo zadowolona Hanna Fert, mimo braku medalu wykonała kata niezwykle starannie i precyzyjnie. Zabrakło trochę szczęścia.

Wszystkie medale Zawodników ASW w Grodzisku Wielkopolskim:
1. miejsce - DIAK MARTYNA (kata juniorek młodszych)
1. miejsce - DIAK MARTYNA (kumite juniorek młodszych)
1. miejsce - KALIŃSKI KAMIL (kumite seniorów)

2. miejsce - KRAWCÓW NATALIA (kata kadetek)
2. miejsce - KRAWCÓW ALAN (kata młodzików)
2. miejsce - TRYCZYŃSKA ZUZANNA (kumite juniorek młodszych)
2. miejsce - JEZIERZAŃSKA KINGA (kumite młodziczek)

3. miejsce - CIOMPLIK ANNA - kumite młodziczek
3. miejsce - JEZIERZAŃSKA KINGA (kata młodziczek)
3. miejsce - PYDYCH BARTOSZ (kata młodzików)


"Jestem dumny! Mam zaszczyt pracować z wspaniałymi młodymi sportowcami, którzy mogą już czuć zmęczenie ciągłymi startami i intensywnymi przygotowaniami do kolejnych turniejów. Swoją ambicją i ciężką pracą na treningach pozwalają mi być spokojnym, wręcz pewnym o każdy kolejny turniej, ponieważ wiem, że oni znów przywiozą worek medali - wypracowali sobie markę, której nikt im nie zabierze. Mnie, jako trenera bardzo to cieszy, cieszy rodziców ale przede wszystkim sprawia ogromną radość samym zawodnikom. Mam wielki szacunek do tego co robią. Powiem raz jeszcze, że jestem dumny! Życzę każdemu trenerowi takich ludzi, jacy trenują w Akademii. Oczywiście są też tacy, którym coś nie pasuje, wówczas droga wolna, każdy kto trenuje w ASW zna panujące zasady i Regulamin, jeśli ma inne zdanie to proponuję zmianę klubu. Paweł Papoń - Prezes Zarządu ASW.

Dziękujemy Panom: Markowi Bartylla i Jarosławowi Pydych, którzy zaoferowali dowóz zawodników do Grodziska, oraz zrezygnowali z pieniędzy na paliwo, dzięki czemu wszyscy otrzymali spore kieszonkowe w McDonaldzie :)
       
           
      


< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo