Z
Tekst alternatywny
MW. Tarnów Op. 24.II.
EGZAMIN KARATE ASW 5.III.
MMDŚl. - Lubin 24.III.
Sari Cup - Żory 28.IV.
Puchar Solny KWF 12.V.
Turniej - Wodzisław 19.V.
Limanowa 02.VI.
MP - Tarnowskie G. 20.X.
Jastrzębie Zdrój 24.XI.
PP - Szczecinek 08.XII.
Tekst alternatywny
Paweł Papoń (NTO) 12.II
Martyna Diak (NTO) 19.I
Piotr Kalemba 09.XII
13 medali - Nowy Tomyśl
Najlepsi Zawodnicy 18.XI
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Lista Uczestników

 Nazwisko i Imię Karta Kwalifikacji
  do kiedy oddać
 Uwagi
  Pobierz Kartę 
   
 MARKGRAF  MICHAŁ do 29-12-2017 
   
 BARTYLLA  MATEUSZ do 29-12-2017 
   
 RUSIN  MATEUSZ do 29-12-2017 
   
 WYSZKOWSKI  DOMINIK oddana w terminie 
   
 TRYCZYŃSKA  ZUZANNA  do 29-12-2017 
   
 HADRYŚ  BARTOSZ do 29-12-2017 
   
 KALEMBA  PIOTR do 29-12-2017 
   
 PRZEOR  MACIEJ do 29-12-2017 
   
 PERS  MARTA oddana po terminie 
   
 FERT  HANNA oddana po terminie 
   
 BARTKOWIAK  IGOR oddana w terminie 
   
 MYTYCH  JULIA  oddana w terminie 
   
 MYTYCH  JAKUB oddana w terminie 
   
 KOMOREK  MARCIN oddana w terminie 
   
 WÓJCIK  MALWINA do 29-12-2017 
   
 SZLADOWSKA  EMILIA oddana w terminie 
   
 GROEHLICH  DAWID do 29-12-2017 
   
 ZAREMBIK  JAKUB do 29-12-2017 
   
 CISZEWSKI  WIKTOR do 29-12-2017 
   
 BARAN  DARIA oddana w terminie 
   
 MINKIEWICZ  FILIP oddana po terminie 
   
 MINKIEWICZ  ADRIAN oddana po terminie 
   
 SOWORKA  PATRYK do 29-12-2017 
   
 ROLA  JOANNA oddana w terminie 
   
 PAŁUBSKI  WOJCIECH do 29-12-2017 
   
 DIAK  MARTYNA do 30-12-2017 
   
 JASTRZĘBSKI  MICHAŁ do 30-12-2017 
   
 KIEŁB  JAKUB oddana po terminie 
   
 BANAŚ  KACPER do 30-12-2017 
   
 SZCZUKA  MARTYNA oddana po terminie 
   
 MAŁACHOWSKI  ARKADIUSZ oddana po terminie 
   
 KRUPA  ŁUCJA do 01-01-2018 
   
 KRÓLIK  BARTOSZ oddana w terminie 
   
 KRÓLIK  MICHAŁ oddana w terminie 
   
 WYCISK  MARTYNA oddana w terminie 
   
 GRUSZCZYK  PIOTR oddana w terminie 
   
 CHRAPEK  WIKTOR oddana w terminie 
   
 SZYDŁOWSKI  MATEUSZ oddana w terminie 
   
 JAKUBUS  SŁAWOMIR do 01-01-2018 
   
 JAKUBUS  RADOSŁAW do 01-01-2018 
   
 KULCZYK  KLARA do 01-01-2018 
   
 SZYMANIEC  DARIA do 01-01-2018 
   
 SZYMAŃSKA  JULIA oddana w terminie 
   
 MULARCZYK  DANIEL oddana w terminie 
   
 SKARŻYŃSKA  ALINA oddana w terminie 
   
 NIEWIADOMSKI  MICHAŁ oddana po terminie 
   
 GARBACZ  OSKAR do 01-01-2018 
   
 GĄSIOR  ZUZANNA do 01-01-2018 
   
 KARPOWICZ  FILIP oddana po terminie 
   
 SCHINDZIELARZ  SEBASTIAN do 02-01-2018 
   
 HAMERLA  MIŁOSZ oddana w terminie 
   
 SĘDZIAK  JAKUB do 02-01-2018 
   
 NIEWIADOMSKI  KAROL do 02-01-2018 
   
 PIERZ  NADIA do 02-01-2018 
   
 GRACA  AMADEUSZ do 04-01-2018 
   
 CHWAŁOWSKI  JACEK do 04-01-2018 
   
 PAPOŃ  MIŁOSZ ----- 
   
 JEZIERZAŃSKA  KINGA oddana w terminie 
   
 PAWELEC  KACPER oddana w terminie 
   
 KACZMARCZYK  KACPER oddana w terminie 
   
 FROŃ  NATALIA do 26-01-2018 
   
 CIEŚLA  MARTYNA  do 26-01-2018 
   
 BIAŁEK  JULIA do 14-02-2018 
   
 RUTKOWSKA  ALEKSANDRA do 14-02-2018 
   
   
   
 "FOLTRANS" - kierowca autokaru ----- 
   
 sensei Grzegorz Wachowski - kierownik ----- 
   
 sensei Paweł Papoń - wychowawca ----- 
   
 sensei Łukasz Buhl - wychowawca -----  
   
 senpai Dorota Jakubus - wychowawca -----  
   
 senpai Maciej Kołtun - wychowawca ----- 


< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2017'
© copyright by pablo