Z
Tekst alternatywny
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
11 medali - Żory
2 medale - Kobierzyce
9 medali - Lubin
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Lista Uczestników

 Nazwisko i Imię Karta Kwalifikacji
  do kiedy oddać
 Uwagi
  Pobierz Kartę 
   
 MARKGRAF  MICHAŁ oddana po terminie 
   
 BARTYLLA  MATEUSZ oddana po terminie 
   
 RUSIN  MATEUSZ oddana po terminie 
   
 WYSZKOWSKI  DOMINIK oddana w terminie 
   
 TRYCZYŃSKA  ZUZANNA  oddana po terminie 
   
 HADRYŚ  BARTOSZ oddana po terminie 
   
 KALEMBA  PIOTR oddana po terminie 
   
 PRZEOR  MACIEJ oddana po terminie 
   
 PERS  MARTA oddana po terminie 
   
 FERT  HANNA oddana po terminie 
   
 BARTKOWIAK  IGOR oddana w terminie 
   
 MYTYCH  JULIA  oddana w terminie 
   
 MYTYCH  JAKUB oddana w terminie 
   
 KOMOREK  MARCIN oddana w terminie 
   
 WÓJCIK  MALWINA oddana po terminie 
   
 SZLADOWSKA  EMILIA oddana w terminie 
   
 GROEHLICH  DAWID oddana po terminie 
   
 STRZELCZYK WOJCIECH oddana w terminie 
   
 MIELNIK MICHAŁ oddana w terminie 
   
 CISZEWSKI  WIKTOR oddana po terminie 
   
 BARAN  DARIA oddana w terminie 
   
 MINKIEWICZ  FILIP oddana po terminie 
   
 MINKIEWICZ  ADRIAN oddana po terminie 
   
 SOWORKA  PATRYK oddana po terminie 
   
 ROLA  JOANNA oddana w terminie 
   
 PAŁUBSKI  WOJCIECH oddana po terminie 
   
 DIAK  MARTYNA oddana po terminie 
   
 JASTRZĘBSKI  MICHAŁ oddana po terminie 
   
 KIEŁB  JAKUB oddana po terminie 
   
 BANAŚ  KACPER oddana po terminie 
   
 SZCZUKA  MARTYNA oddana po terminie 
   
 MAŁACHOWSKI  ARKADIUSZ oddana po terminie 
   
 KRUPA  ŁUCJA oddana po terminie 
   
 KRÓLIK  BARTOSZ oddana w terminie 
   
 KRÓLIK  MICHAŁ oddana w terminie 
   
 WYCISK  MARTYNA oddana w terminie 
   
 CHRAPEK  WIKTOR oddana w terminie 
   
 SZYDŁOWSKI  MATEUSZ oddana w terminie 
   
 JAKUBUS  SŁAWOMIR oddana po terminie 
   
 JAKUBUS  RADOSŁAW oddana po terminie 
   
 KULCZYK  KLARA oddana po terminie 
   
 BRZECZEK OSKAR oddana po terminie 
   
 SZYMAŃSKA  JULIA oddana w terminie 
   
 MULARCZYK  DANIEL oddana w terminie 
   
 SKARŻYŃSKA  ALINA oddana w terminie 
   
 NIEWIADOMSKI  MICHAŁ oddana po terminie 
   
 GARBACZ  OSKAR oddana po terminie 
   
 GĄSIOR  ZUZANNA oddana po terminie 
   
 KARPOWICZ  FILIP oddana po terminie 
   
 SCHINDZIELARZ  SEBASTIAN oddana po terminie 
   
 HAMERLA  MIŁOSZ oddana w terminie 
   
 SĘDZIAK  JAKUB oddana po terminie 
   
 NIEWIADOMSKI  KAROL oddana po terminie 
   
 PIERZ  NADIA oddana po terminie 
   
 GRACA  AMADEUSZ oddana po terminie 
   
 CHWAŁOWSKI  JACEK oddana po terminie 
   
 GAWLITZA DAWID oddana w terminie 
   
 JEZIERZAŃSKA  KINGA oddana w terminie 
   
 PAWELEC  KACPER oddana w terminie 
   
 KACZMARCZYK  KACPER oddana w terminie 
   
 FROŃ  NATALIA oddana po terminie 
   
 CIEŚLA  MARTYNA  oddana po terminie 
   
 BIAŁEK  JULIA oddana po terminie 
   
 RUTKOWSKA  ALEKSANDRA oddana po terminie 
   
   
   
 "FOLTRANS" - kierowca autokaru ----- 
   
 sensei Grzegorz Wachowski - kierownik ----- 
   
 sensei Paweł Papoń - wychowawca ----- 
   
 sensei Łukasz Buhl - wychowawca -----  
   
 senpai Dorota Jakubus - wychowawca -----  
   
 senpai Maciej Kołtun - wychowawca ----- 


< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo