_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Piotr Kalemba zajął 3. miejsce na Pucharze Polski, 10-12-2017
Piotr Kalemba zajął 3. miejsce na Pucharze Polski 
Dodano: 10-12-2017, godz.: 10:18

                      Piotr Kalemba zajął 3. miejsce na Pucharze Polski


Piotr Kalemba z Izbicka wywalczył 3. miejsce w kategorii kumite młodzików +60kg, podczas XIV Pucharu Polski Juniorów Młodszych i Młodzików, który odbywał się dnia 9. Grudnia 2017 roku we Wrocławiu. Zawody, w których wystartowało niemal pół tysiąca zawodników, zorganizowali sensei Agnieszka i Sylwester Sypień. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowało ośmioro zawodników, tylko Kalemba wrócił z Pucharem, tym bardziej świadczy to o niezwykle wysokim poziomie sportowym turnieju. Był to także ostatni występ Zawodników ASW w 2017 roku.

Zawodnicy ASW w składzie:
Martyna Diak, Kinga Jezierzańska, Zuzanna Tryczyńska, Hanna Fert, Piotr Kalemba, Jakub Mytych, Bartosz Pydych, Alan Krawców.

Kierownikiem był Pan Hubert Diak, a trenerem sensei Paweł Papoń.

Zawody okiem sensei Pawła:
"Kochani Zawodnicy. Przyzwyczailiście chyba wszystkich do tego, że z każdych turniejów przywozicie wiele trofeów, jak to się mówi apetyt rośnie w miarę jedzenia i ja sam dałem się w to wkręcić... Wczoraj chodziły ze mną myśli, że fajnie zdobyć jeszcze parę medali, tymczasem życie jest inne. Zawsze Wam powtarzam, że zawsze jestem z Was dumny, nigdy zawiedziony. Mimo, że wczoraj tego nie okazywałem to nadal tak myślę! Dla mnie jesteście najwspanialsi za to, co robicie. Dziękuję za wczorajsze zaangażowanie, macie pełne prawo być już zmęczeni tym rokiem startów. Wywalczyliście ogromną ilość wspaniałych trofeów, startowaliście częściej niż kiedykolwiek. Wczoraj wszyscy byliśmy zmęczeni jeżdżeniem tam i z powrotem. Jeśli dałem Wam odczuć podczas wczorajszego dnia moje rozgoryczenie to przepraszam. Nie jesteście maszynami do wygrywania, jeden gorszy start nie zabierze Wam tego co już osiągnęliście i co potraficie.

Dziękuję Panu Hubertowi Diakowi za poświęcony czas, oraz Panu Maciejowi Strzelczykowi za współfinansowanie udziału w Pucharze Polski". Paweł Papoń.


< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo