_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Akademia zorganizowała już 76. Zgrupowanie Szkoleniowe! 09-12-2018
Akademia zorganizowała już 76. Zgrupowanie Szkoleniowe! 
Dodano: 09-12-2018, godz.: 20:15

                              76. Świąteczne Zgrupowanie z Akademią

                                                                                Na zdjęciu nasi dzielni 5-latkowie: Pascal i Miłosz

Dzisiaj zakończyliśmy trwające od piątku, 76. Świąteczne Zgrupowanie Akademii, które odbyło się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na górze Świętej Anny. Świąteczne wydanie naszego event'u obfitowało w wydarzenia integracyjne, przygotowywanie świątecznych prezentów, a treningi karate tym razem były wyłącznie uzupełnieniem naszych jakże miło spędzonych chwil...Nasze zgrupowanie rozpoczęliśmy w miniony piątek, 7. Grudnia 2018 roku. Podczas zakwaterowania częstowaliśmy wszystkich słodkościami i drobnymi podarkami - oczywiście wszystko od Świętego Mikołaja. Wszyscy zameldowali się punktualnie. Po zebraniu organizacyjnym przyszedł czas na kolację. Tutaj warto nadmienić, że do każdego posiłku nasi podopieczni zawsze mieli gotową gorącą herbatę z cytryną lub kakao, a do śniadań dodatkowo była jajecznica :) Piątkowy wieczór zarezerwowany był dla najmłodszych na wieczór filmowy, tutaj obecne były przekąski i znów słodkości - w końcu zbliżają się święta... Młodzież też nie została w tyle, ponieważ otrzymała pizzę...

Sobotni poranek to śniadanie już o godz. 7.30 i wyjście do Muzeum Misyjnego na projekcję filmu. Po powrocie na zmianę: treningi i turniej piłkarzyków dla dzieci. Zajęcia dla grupy młodszej prowadzili senpai: Jakub Mytych i Szymon Zawada, natomiast grupa starsza trenowała z sensei Pawłem Paponiem. Przyszedł czas na obiad: zupa jarzynowa i spagetti, oraz wyczekiwana przez wychowawców siesta :) Po krótkim odpoczynku znów na zmianę treningi i turniej piłkarzyków - tym razem dla grupy starszej. Popołudniowe zajęcia przygotował sensei Łukasz Buhl z Klubu Karate Kyokushin Nintai z Głowna, oraz senpai Zawada. Wyniki Turnieju:

Turniej Piłkarzyków DZIECI
I m. - Piotr Loster i Dawid Kania
II m. - Daria Baran i Natalia Przeor
III m. - Julia Mytych i Nadia Pierz

Turniej Piłkarzyków OPEN:
I m. - Łukasz Buhl i Łukasz Szulc "Tim Głowno"
II m. - Grzegorz Minkiewicz i Maciej Strzelczyk "Szerszenie Karate"
III m. - Aleksandra Rutkowska i Magdalena Józefowicz "Flączki"

W międzyczasie najmłodsi brali udział w zajęciach plastycznych, które koordynowały senpai: Magdalena Papoń (Skarbnik ASW), oraz Justyna Rygiel (Wiceprezes NINTAI). Dzieciaki przygotowywały na święta gipsowe figurki, które dostaliśmy od naszego wieloletniego Przyjaciela - senpai Zygmunta Pietruszki. Po kolacji przyszedł czas na kolejny wieczór filmowy i niespodziankę - pizza dla dzieci :) Oj działo się...

Niedziela rano to śniadanie, treningi i Turnieje SUMO, w których zwyciężali:
SUMO Dzieci
I m. - Dawid Kania
II m. - Kacper Szulc
III m. - Nadia Pierz

SUMO Open:
I m. - Zdzisław Kaliciak
II m. - Grzegorz Minkiewicz
III m. - Magdalena Józefowicz

Zwycięzcy otrzymali od Organizatora zaproszenie do bezpłatnego uczestnictwa w kolejnym, 77. Zgrupowaniu Szkoleniowym ASW w 2019 roku! Gratulujemy :) Poza tym emocje jeszcze dobrze nie opadły, a my już potwierdziliśmy udział naszej 5-osobowej reprezentacji na Zgrupowaniu organizowanym przez naszego Przyjaciela - sensei Łukasza Buhla w Rogowie, 14-16.12.2018 (woj. Łodzkie).


Od kilku miesięcy w klubie panuje niebywale świetna, pozbawiona niejasnych sytuacji atmosfera. Jesteśmy bardzo zadowoleni obserwując naszych wychowanków podczas treningów, turniejów i zgrupowań. Widzimy ich chęć do pracy, radość i niespotykany dotąd na takim poziomie entuzjazm... Aż chce nam się bardziej być jeszcze lepszymi - dziękujemy! 

Dziękujemy każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę w organizacji zgrupowania. Kolejne planujemy na przełomie stycznia i lutego 2019. Natomiast już 12-13. Stycznia 2019 wystartujemy w Mistrzostwach Polski Shinkyokushi, które będą jednocześnie kwalifikacjami do Mistrzostw Europy.

< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo