_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Byliśmy w Parku Wodnym 10.02.2008

Byliśmy w Parku Wodnym...

Image
    9 lutego wczesnym rankiem ponad 50 osób z naszego klubu wyruszyło do Tarnowskich Gór. Tradycyjnie, zarówno w drodze, jak i w samym parku czekały na nas bardzo miłe niespodzianki...    Był to pierwszy tego typu wyjazd zorganizowany przez nasz klub i odrazu spotkał się z niezwykłym zainteresowaniem... Jeździliśmy już na mecze siatkarskie, koncerty, itp. ale nidy nie było aż tylu chętnych jak do parku wodnego... Dlatego też myślimy, że już niebawem znowu wybierzemy się w podobną podróż... Wyprawa miała nie tylko charakter wypoczynkowy, wiele osób, które już w czerwcu planują z nami wyjazd na Obóz Letni do Jastrzębiej Góry, a nigdy am nie były, mogły zobaczyć, jak fantastycznie potrafimy się bawić...


Wyruszyliśmy dość wczesną porą, jeśli chodzi o sobotę... Godzina 8.01
Image

Trzeba przyznać, że niektórym podróż strasznie się dłużyła...
Image

    ... ale po niezwykle długiej - 2 godzinnej podróży dotarlismy na miejsce! Czym prędzej niemal wskoczyliśmy w stroje kąpielowe i popędziliśmy do wody, gdzie... Pan ratownik wytłumaczył nam jak możemy szaleć, by nikomu nic się nie stało.
Image

Dużo mądrzejsi, po paru minutach znaleźliśmy się w basenie...
Image

    Oczywiście zawsze, gdy tylko jesteśmy w podróży spotykamy miłych i sławnych ludzi... Tym razem byliśmy umówieni {żart) z siatkarzem Bełchatowa Piotrem Gruszką. Piotrek nie zawiódł i znalazł dla nas chwilę czasu...
Image

    Wiadomo nie od dzisiaj, że zawsze po umyciu trzeba wysuszyć włosy... Tą niezwykle mądrą radę wszyscy wzięliśmy sobie do serca...
Image

Po kilkuset minutach zabawy w parku odwiedziliśmy jedną z restauracji...
Image

    Wszyscy się najedliśmy, grzecznie odziękowaliśmy i pojechaliśmy do domu... Jednak są osoby, które odczuwają wyjątkową więź z restauracją McDonalds, jednak po długich negocjacjach i obietnicy, że jeszcze tu wrócimy do autobusu weszliśmy w komplecie.
Image    Dla większośći z nas był to koniec atrakcji w tym dniu... Jednak 15 osób z naszego klubu wybrało się do Wrocławia na Mecz POLSKA vs EUROPA

Przypominamy, że wszyscy, którzy byli w parku otrzymują po 3pkt
do punktacji w Plebiscycie Na Najlepszego Zawodnika Klubu...

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszym który skomentuje
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo