_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Sukces w Grodzisku Wielkopolskim 06.04.2008

3 złote, 1 srebrny i dwa brązowe medale!


Siedmioro naszych kadrowiczów pojechało do Grodziska Wlkp, by walczyć o medale.
    W zawodach wzięło udział 155 zawodników z 14 ośrodków z niemal całej Polski. Liczyliśmy co prawda na więcej, ale każdy sukces cieszy... Dziękujemy rodzicom za dowóz dzieci na zawody.    Pełni energii i chęci powtórzenia drużynowych sukcesów z października ubiegłego roku (pierwsze i drugie miejsce drużynowo), o godz. 5.45 wyruszyliśmy do Grodziska... Niestety "drużynówki" nie przywieźliśmy. Jedno jest pewne, nasz klub specjalizuje się w kategorii walk reżyserowanych! Mamy dwie pary w walkach: S. Goliszewski i O. Siekierka oraz M. Golomb i W. Pryjda. Zawsze, gdy jadą dwie pary to zajmują dwa czołowe miejsca, gdy jedzie zaś jedna para, obojętnie która, to wygrywa... Nie inaczej było i tym razem!

Image


Mateusz Golomb (35pkt. do Plebiscytu) i Wojciech Pryjda (31pkt. do Plebiscytu) zajęli 1m. w swojej kategorii walk reżyserowanych. Ponadto Mateusz zajął 4m. w kata i niestety tego startu do udanych zaliczyć nie może. Wojciech natomiast był szósty i jak na niego to bardzo przyzwoita lokata.

Bartosz Żelazny (20pkt. do Plebiscytu) wywalczył 2m. w kumite juniorów mł. po niezwykle zaciętych i wykańczających pojedynkach... Występ w kata w jego przypadku był bardzo nieudany.

Anna Żelazna (23pkt. do Plebiscytu) również z występu w kata nie może być szczęsliwa, natomiast w kumite młodziczek była trzecia.

Kacper Moryń (25pkt. do Plebiscytu) przyzwyczaił nas wszystkich do dwóch rodzajów zwycięstw: na jednych zawodach prowadzi w obu seriach kata, na drugich w serii finałowej atakuje z dalszej pozycji, by wygrać. Nie inaczej było i tym razem, Kacper po I turze kata plasował się na 3m. W finale po wykonanym kata 1 pinian znowy był najlepszy!

Iwona Kielian (15pkt. do Plebiscytu) - cieszy nas powrót Bejbe. Po dłuższej przerwie wywalczyła 3m. w kata... Czekamy na więcej...

Karolina Bryk - trenuje od kilku miesięcy, były to jej pierwsze zawody w życiu. Startowała w kategorii kata kadetek, gdzie udało jej się zająć bardzo dobrą dziewiątą lokatę... Tym samym potwierdziła, że w pełni zasługuje na miejsce w kadrze...... a teraz krótka opowieść o naszych przygodach:

Zmęczeni całodniowymi zawodami zaraz po zakończonym turnieju wyruszyliśmy do domu i po przejechaniu 50m...
Image
zrobiliśmy sobie pierwszy WYMUSZONY przystanek.


Na szczęście w odsieczy pospieszył nam na pomoc przyjaciel naszego klubu - Sensei Krzysztof Szeffner - organizator turnieju i udało nam się ruszyć dalej.
Image

Jak przystało na przyszłych kierowców FORMUŁY 1,nasze Panie bardzo szybko zameldowały się na "pitsopie" we wrocławskim McDonaldzie.
Image
Image
Zjedliśmy sałatki warzywne (żart) i pojechaliśmy do domu...
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze (3)
1. 07-04-2008 22:39
dobrze mu tak!
IP: 83.4.23.69
Gość
Łukasz
2. 06-04-2008 22:36
No widze ze Lysy narozrabial!
IP: 83.22.122.96
Gość
Kacper
3. 06-04-2008 17:51
I tak jesteśmy najlepsi!!! :* 
Ale nie spodziewałam się, że Mariusz wyleci z kadry! :eek
IP: 83.30.113.211
Gość
Anulka
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo