_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Zawody w Tarnowie 14.06.2008
Image

    W sobotę 14 czerwca w Tarnowie odbył się XIV Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy. Jest nam niezwykle miło, że wystartowali w nim nasi przyjaciele z Raciborza i Grodziska Wielkopolskiego oraz klub ze Strzelec Opolskich.
    Podczas turnieju ogłosiliśmy wyniki konkursu rysunkowego oraz Plebiscytu Na Najlepszego Zawodnika Klubu, w którym zwyciężył MATEUSZ GOLOMB!
    Gościem specjalnym był Pan Zygmunt Cichoń - Wójt Gminy Tarnów Opolski.

 ImageZdjęcia w GALERII
 ImageSzczegółowe wyniki
 ImageNajlepszy zawodnik klubu

    Każde zawody w Tarnowie zawsze gromadzą wielu zawodników pragnących sprawdzić swoje umiejętności w sztuce karate... Nie inaczej było i tym razem. Odwiedzili nas m.in. przyjaciele z Grodziska, którzy musieli wstać o 3 nad ranem! Zawody przebiegły sprawnie i bez większych przerw...

Image


    Sczególnie cieszą nas osiągnięcia najmłodszych zawodników, którzy trenują kilka miesięcy! Najlepsi w kategorii kata 1 rok poniżej 11 lat okazali się:

  •      Natalia Szczyrska
  •      Nicolas Szala
  •      Piotr Glensk

Image


    Mieliśmy także możliwość oglądać wicemistrzów województwa w kategorii walki reżyserowanych - Mateusza Golomba i Wojciecha Pryjdę. Są to jednocześnie najlepsi nawodnicy naszego klubu, którzy w I Plebiscycie na Najlepszego Zawodnika Klubu zajęli dwa czołowe miejsca!
Image


    Drugi Konkurs Rysunkowy cieczył się ogromną popularnościa w naszym klubie... Tym razem z dość trudnym tematem: "karate muzyką dla naszego ciała" najlepiej poradziła sobie Karolina Bryk. Drugie miejsce zajął Szymon Perechubka, trzeci natomisat był Jonatan Pogoda...

    Zawody zawodami, a zawodnicy w przerwie między konkurencjami rozgrywali mecze piłkarskie na pobliskim boisku sportowym... No cóż postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i na EURO 2012 przygotujemy swoją kadrę - i w końcu wygramy!

Image


    Sędziowie podczas turnieju postanowili wybrać najlepszego zawodnika całych zawodów! Decyzja była bardzo spontaniczna... Zdecydowanie najlepszy okazał się, należący do zawodniczej Imagekadry A - Kacper Moryń! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Image


    Po zakończeniu turnieju każdy otrzymał nagrody... Było specjalne losowanie i każdy miał możliwość wyboru swojego prezentu. Były to m.in. kimona, książki,filmy DVD, pasy karate, piłka EURO 2008, koszulki, tarcze, skakanki i wiele innych...

    Serdecznie gratulujemy rodzicom Mateusza, który "rzutem na taśmę" wywalczył miano NAJLEPSZEGO ZAWODNIKA KLUBU w sezonie 2007/08! Mateusz do ostatniej chwili walczył o tytuł z Wojciechem Pryjdą, który do dnia wczorajszego prowadził jednym punktem... W najbliższym czasie Mateusza czeka chyba najmilszy prezent... Bowiem już niedługo do jego domu zawita siostrzyczka... Wszystkiego dobrego!

Image
Najlepszy zawodnika klubu ze swoją dumną mamą
"Jak zetniesz włosy, to oddajesz talerz..."
Paweł Papoń


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszym który skomentuje
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo