_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski, 16.06.2009
XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski

Zorganizowaliśmy zawody!

Image

13 czerwca w Tarnowie Opolskim odbyły się XV Międzywojewódzkie Mistrzostwa Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski. Wystartowało w nich kilkudziesięciu karateków z Grodziska Wielkopolskiego, Tarnowa Opolskiego i z Raciborza. Gościem specjalnym był Pan Zygmunt Cichoń.


Image

Zawody przebiegały bardzo sprawnie i bez zakłóceń. W pierwszej kolejności rozegrane zostały konkurencje kata. W tej najmłodszej, dla osób, które trenują poniżej pierwszego roku, bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy: Sebastian Seniszyn, Szymon Jasiński, którzy zajęli dwa czołowe miejsca. Tradycyjnie nie zawiedli Oliver Siekierka i Kacper Moryń, wygrywając swoje katagorie. Ten drugi czuł na swoich plecach oddech Nicolasa Szali, który bardzo minimalnie z nim przegrał i zajął drugie miejsce. Kategoria kata kadetek należała do zawodniczek z Grodziska Wlkp., które zajęły dwa pierwsze miejsca.
Walki reżyserowane to popis Olivera i Pawła, którzy zdeklasowali rywali, jest to tym większy sukces, ponieważ nie mieli możliwości poćwiczyć swojego układu przed zawodami. Gratulujemy! W walkach kontaktowych mięliśmy kilka niespodzianek... Faworyt do zwycięstwa - Oliver Siekierka toczył finałowy pojedynek z Pawłem Harnosem. Pierwsza część walki nie przyniosła rezultatu, potrzebna była dogrywka. Podczas trwającej minutę walki, Paweł zdołał dwa razy trafić Olivera w głowę, tym samym bezapelacyjnie wygrał całe mistrzostwa!
Kolejną niespodziankę sprawił nam także Wojciech Pryjda, który co prawda nie wygrał swojej kategorii, ponieważ w walce o finał uległ  właśnie Harnosowi, ale w walce o 3 miejsce zdołał celnie trafić swojego rywala - Mateusza Golomba w głowę. Warto przypomnieć, że Mateusz w tamtym roku wywalczył tytuł Imagenajlepszego zawodnika w naszym klubie. Kolejną niespodzianką byłą przegrana Bartosza Żelaznego, który musiał zadowolić się trzecim miejscem.

Podczas całego turnieju sędziowie obserwowali wszystkich startujących karateków, by na zakończenie wybrać najlepszego zawodnika mistrzostw. Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że zwyciężył Wojciech Pryjda z Tarnowa Opolskiego!


Image
Prezes Klubu Paweł Papoń z Wójtem Gminy Zygmuntem Cichoniem

Image

ImageTylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszym który skomentuje
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo