_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Weekend w Pietrowicach z Kung Fu. 18.11.2009
Weekend w Pietrowicach z Kung Fu. 18.11.2009

Warsztaty Kung Fu w Pietrowicach!

Image
Na zdjęciu od lewej: Karolina Bryk, Wojciech Pryjda, Patrycja Sordoń

W dniach 13-15 listopada w Schronisku Młodzieżowym w Pietrowicach odbyło się Zgrupowanie Szkoleniowe dla karateków z naszego klubu. Brało w nim udział 37 osób w wieku od 7 do 40 lat. Na obozie poznawaliśmy tajniki Kung Fu Wing Chun oraz boksu. Nie zapomnieliśmy także o kyokushin...


Dzień 1


Pierwsi karatecy zjechali do Pietrowic w piątek już ok. godz. 1700. Pierwszy trening odbył się o godzinie 1830. Co prawda dzieliliśmy salę z grupą ludzi grających w lidze tenisa stołowego, mimo to poradziliśmy sobie dzielnie... Był to jeden z dwóch treningów kyokushin, które odbyły się podczas całego zgrupowania. Zajęcia prowadził nasz trener - Imagesensei Pablo.

Bezpośrednio po treningu prawie wszyscy się wykąpali i udali się na kolację.

Dzień 2


"(...) a to dzisiaj ten dzień Kung Fu" - sempai Iwona Kielian

Dzięki uprzejmości sensei Macieja Kołtuna, mieliśmy możliwość poznania sztuki Kung Fu Wing Chun. Maciek, który niedawno pomyślnie przeszedł Imageoperację kolana, której skutki odczuwa do dziś, zgodził się poprowadzić dla nas sobotnie treningi, w stylu Kung Fu, którym niegdyś zajmował się przez kilkanaście lat... Było to dla nas wszystkich coś nowego, coś niezwykłego i bardzo tajemniczego. Bardzo chętnie próbowaliśmy powtarzać ruchy sensei Macieja, który co chwilę nas zaskakiwał...
Odbyliśmy także kilka walk bokserskich...

Między treningami wszyscy zjedli obiad, grupa młodsza, która zwolniona była z drugiego treningu, brała udział w zajęciach rozrywkowych. Zabawy z muzyką, balonami i kredkami wszystkim poprawiły humory.

Nie możemy także zapomnieć o meczu reprezentacji Rumunii, która wygrała mecz z bliżej nieznanymi piłkarzami z Polski. To właśnie dla tego spotkania przełożyliśmy drugi trening...

Wieczorem, tuż przed snem wszyscy zebrali się na zajęciach relaksacyjnych. Ułożyliśmy śpiwory obok siebie i przez kilkanaście minut leżeliśmy w spokoju, słuchając relaksującej muzyki... Było to coś wyjątkowego.

Dzień 3


Sprzątanie, śniadanie i znowu sprzątanie ;)
Jedyny trening trwał niespełna 60 minut. Wszyscy robili sobie pamiątkowe zdjęcia. Wybraliśmy także trzy osoby, które podczas całego zgrupowania trenowały najciężej:
Karolina Bryk
Patrycja Sordoń
Wojciech Pryjda
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy wszystkich na kolejne Zgrupowanie Szkoleniowe, które już w styczniu 2010. Osu!

Image

Image

Image

Image


Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze (3)
1. 21-02-2010 20:06
Po tym treningu miałemtakie zakwasy że ho ho...  
 
 
...ale się opłaciło.8)
IP: 91.146.200.10
Gość
2. 19-11-2009 11:20
Poprawka do poprzedniego komentarza: zamiast Polsak ma byc POLSKA POLSKA POLSKA:D 8)
IP: 91.94.94.1
Gość
Łukasz vel "Maruda"
3. 19-11-2009 11:18
"Nic dodac nic ujac ten oboz byl przynajmniej dla mnie wyjatkowy bo pozegnalny, poniewaz na okres 6 miesiecy znikam gdzies gdzie bede daleko od Was moi mili:) przez ten okres 6 miesiecy bede o Was myslal i napewno z usmiechem na ustach i cieplem w sercu" Dziekuje ze jestescie i do zobaczenia juz tylko za pare miesiecy Powodzenia wszystkim:) PS: Polsak wygrala z Kanada 1:0 wiec prosze mi nie szydzic;p PS2: Juz tesknie za Wami:)
IP: 91.94.94.1
Gość
Łukasz vel "Maruda"< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo