_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019 info
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Zgrupowanie Szkoleniowe w Pietrowicach zakończone! 9.03.2010
Zgrupowanie Szkoleniowe w Pietrowicach zakończone! 9.03.2010

Weekend w Pietrowicach zakończony!

Image
Na zdjęciu najmłodsza grupa po skończonych zawodach skoków z trampoliny

Pierwszy weekend marca upłynął pod znakiem zgrupowania w Pietrowicach... Zdecydowanie mniejsza ilość treningów niż zwykle pozwoliła wszystkim wypocząć i naładować akumulatory na przyszłość... Podczas obozu zorganizowaliśmy liczne konkursy i zawody walk reżyserowanych, w których zwyciężyli Kacper Moryń i Ignacy Lamla.


Zgrupowanie w Pietrowicach, którego termin przekładaliśmy już 2-krotnie, wreszczie doszło do skutku! Nasi najmłodsi karatecy dni mieli wypełnione zabawami, konkursami a także wycieczką do Czech. Natomiast kadra klubu w składzie: Patrycja Sordoń, Anna Żelazna, Magdalena Wiśniewska, Oliver Siekierka i Paweł Harnos w sobotę pojechali na zawody.

Najmłodsi karatecy bardzo aktywnie trenowali i angażowali się w przygotowania do walk reżyserowanych, które odbyły się w niedzielę. Każda para prześcigała się w pomysłach, by jak najbardziej urozmaicić swój pokaz.

Image
Na zdjęciu od lewej: Szymon Jasiński, Paweł Bajor i Michel Murek


Pobudka w sobotę o 530! Na szczęście tylko dla kadry, która pod opieką sempai Iwonki wyruszyła do Ząbkowic na Mistrzostwa Karate. Jak okazało się wieczorem, zawodnicy wrócili z czterema medalami!
Pozostali mogli wyjść na wycieczkę do Chech. Część wolała dalej trenować swoje układy do niedzielnych pokazów. W sobotę zorganizowaliśmy także konkurs skoków w dal z trampoliny. Brali w nim udział najmłodsi, którzy oddali po trzy skoki. Wszystkie próby sumowaliśmy. Zwycięzcą okazał się Sebastian Seniszyn, który w trzech próbach wyskakał aż 700 cm!
Późnym wieczorem, gdy tylko otrzymaliśmy informację, że zawodnicy już prawię są w schronisku - wszyscy zebraliśmy się na sali i czekaliśmy na Anulkę, która kilka dni wcześniej skończyła 16 lat. Wielkie zdziwienie ogarnęło naszych karateków, gdy Ania ujżała tort z 16 świeczkami, bukiet róż i piękną laurkę.

Niedziela to już czas zawodów. Wszystkie pary miały możliwość zaprezentowania się przed 7-osobowym jury. Na wyróżnienie zasługuje siedmioletni Maik Murek, który stał się obozowym ulubieńcem! Zwycięzcami okazali się Ignacy i Kacper, którzy wykonali najbardziej profesjonalny układ, w którym znalazły się także elementy humorystyczne.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Iwony Kielian i Krzysztofa Lepicha, którzy bardzo pomagali podczas całego zgrupowania.

Image

ImageTylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Komentarze (1)
1. 11-03-2010 15:37
ten obóz był extra i hardcorowy :) :zzz
IP: 87.96.52.5
Gość
< Poprzedni   Następny >


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo