Z
Wszystkiego najlepszego
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności

      Trenuj wspólnie z Drużynowymi Mistrzami Opolszczyzny w Karate !

 Poznaj naszą ofertę


Zapisy na 19. Obóz Letni Karate - Łeba 2019


    


  Karta Kwalifikacji Uczestnika [pdf 446 Kb]
- Pamiętaj! Masz 30 dni, od chwili dokonania pierwszej wpłaty, na oddanie karty Organizatorowi.

  Regulamin [pdf 858 Kb]Akademia zorganizowała już 76. Zgrupowanie Szkoleniowe! Image
Dodano: 09-12-2018, godz.: 20:15

                              76. Świąteczne Zgrupowanie z Akademią

                                                                                Na zdjęciu nasi dzielni 5-latkowie: Pascal i Miłosz

Dzisiaj zakończyliśmy trwające od piątku, 76. Świąteczne Zgrupowanie Akademii, które odbyło się w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na górze Świętej Anny. Świąteczne wydanie naszego event'u obfitowało w wydarzenia integracyjne, przygotowywanie świątecznych prezentów, a treningi karate tym razem były wyłącznie uzupełnieniem naszych jakże miło spędzonych chwil...

Czytaj całość...
Klubowy Egzamin Karate w Akademii
Dodano: 30-11-2018, godz.: 10:00

                               Klubowy Egzamin Karate w Akademii

W środę, 28. Listopada b.r. w PSP nr 1 w Zdzieszowicach odbył się Klubowy Egzamin Karate w ASW. Komisja egzaminacyjna w składzie sensei: Paweł Papoń i Zdzisław Kaliciak, przeprowadzili egzamin wg wymagań Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai. Wyższy stopień próbowało uzyskać aż 55 karateka. Osoby zdające na niebieskie pasy i wyższe miały egzamin podzielony na dwa etapy. Miło jest nam poinformować, że wszyscy zdający uzyskali wyższe stopnie, całość trwała 2h 35 min. Serdecznie gratulujemy.

Zgromadzenie wielu osób w Dojo było także świetną okazją do zaproszenie i podziękowania Państwu Zofii Hordyjewicz-Baran, oraz Panu Grzegorzowi Baranowi, którzy od wielu lat małymi gestami, po cichu pomagają Akademii. To dzięki Państwu Baran, podopieczni ASW mogą m.in.: trenować na profesjonalnym sprzęcie sportowym, oraz współzawodniczyć w rywalizacji sportowej na matach całej Polski. Trenerzy przekazali Państwu Baran pamiątkowy dyplom i zaprosili do grona Przyjaciół Akademii.Brązowy medal Natalii Krawców
Dodano: 28-11-2018, godz.: 10:05

                         Natalia Krawców przywozi brąz z Jastrzębia !

11-letnia wychowanka Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice wywalczyła w minioną sobotę, podczas X. Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdrój, brązowy medal w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat. Natalia startowała w najliczniejszej konkurencji (43 zawodniczki). W tej samej konkurencji wystąpiła Daria Baran, której brakło szczęścia, ponieważ na mate wyszła jako pierwsza.

Bardzo dobrze wypal także Dawid Kania. Nasz 9-latek wygrał pierwszą walkę, w kolejnej też było świetnie, jednak Dawid bił za mocno i w efekcie nie przeszedł dalej... Zawody stałóy na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Wystartowało w nich przeszło 400 zawodników z 41 klubów. Organizatorem był shihan Janusz Piórkowski 5. Dan a Sędzią Głównym shihan Robert Kopciowski 5.Dan.

ASW reprezentowali: Kacper Kaczmarczyk, Aleksandra Rutkowska, Kinga Jezierzańska, Magdalena Józefowicz, Emilia Szladowaka, Daria Baran, Natalia Krawców, Alan Krawców i Dawid Kania. Kierownikiem był Pan Janusz Mytych, sędziował sensei Pawel Papoń, sekundował Kuba Mytych. Dziękujemy za pomoc Panu Tomaszowi Jezierzańskiemu i Januszowi Mytychowi. Zawodników odwiedził też Sponsor Klubu, właściciel Firmy MASA Sp. Z o.o. - dr inż. Maciej Strzelczyk, który kibicował naszym i z każdym zamienił kilka slow...


Trzecie miejsce drużynowo w Zduńskiej Woli
Dodano: 19-11-2018, godz.: 11:35

                         3. miejsce DRUŻYNOWO w Zduńskiej Woli !

Zawodnicy ASW nie odpoczywają nawet w niedzielę :)
Podopieczni sensei: Pawła Paponia startowali wczoraj w Ogólnopolskich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Karate Kyokushin. Karatecy z Opolszczyzny wywalczyli łącznie 5 medali. Turniej rozgrywany był wyłącznie w konkurencjach kata - bez kumite. Serdecznie dziękujemy Sponsorowi Klubu - Firmie MASA Sp. z o.o. za współfinansowanie wyjazdu, oraz Panom Januszowi Mytychowi i Grzegorzowi Baranowi. Kierownikiem Akademii był sensei Zdzisław Kaliciak, natomiast zdjęcia wykonywał Jakub Mytych, który leczy kontuzję i do końca roku nie będzie już startował.

Kolejny start już w najbliższą sobotę w Jastrzębiu Zdrój. Dzisiaj Akademie reprezentowali: Daria Baran, Kinga Jezierzańska, Aleksandra Rutkowska, Magdalena Józefowicz, Kacper Pawelec, Szymon Zawada, Nadia Pierz, Patryk Soworka, Piotr Kalemba, Alan Krawców, Bartosz Pydych, Mateusz Bartylla i Kacper Kaczmarczyk.

I m. - Daria Baran (kata kadetek) 
III m. - Magdalena Józefowicz (kata młodziczki)  
III m. - Nadia Pierz (kata dziewcząt do 10. lat) 
III m. - Patryk Soworka (kata juniorów mł.) 
III m. - Alan Krawców (kata młodzicy)  

Minimalnie za podium znaleźli się: Szymon Zawada i Bartosz Pydych, którzy zajęli w swoich kategoriach czwarte miejsca. Do finału wszedł Mateusz Bartylla, jednak także znalazł się za podium. Cieszymy się, ze tak mocno i od wielu lat wspierają nas Gminy: Tarnów Opolski i Zdzieszowice, dzięki którym wychowaliśmy już wielu wspaniałych sportowców. 
Na zdjęciu wspólnie z Przyjaciółmi z Klubu NINTAI z Głowna.Zapisz się na 76. Świąteczne Zgrupowanie ASW :) Image
Dodano: 13-11-2018, godz.: 10:45

                                            Zapisz się już dziś :)

               


Kochamy ZUMBĘ
Dodano: 30-10-2018, godz.: 10:30

                                                   Kochamy ZUMBĘ

Wczoraj w Zdzieszowicach znów dopisała frekwencja :) FAnka - Instruktorka Zumba Fitness wprowadziła świetną energię. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną ZUMBĘ w ASW: Poniedziałek, 26. Listopada 2018 godz.: 19.30


Urodziny Bartka
Dodano: 30-10-2018, godz.: 10:25

                                                   Urodziny BartkaWszystkiego najlepszego sensei Zdzichu
Dodano: 26-10-2018, godz.: 19:15

                               Wszystkiego najlepszego sensei ZdzichuWszystkiego najlepszego Janek
Dodano: 24-10-2018, godz.: 09:14

                                   Wszystkiego najlepszego Janek

Takie treningi lubimy :)
Po wczorajszych zajęciach w sekcji karate Tarnów Opolski, podczas których głównie skupiliśmy się na przygotowaniach do klubowego Egzaminu Karate, nasz kolega - Janek obchodził swoje święto. Oczywiście zgromadzeni karateka zaśpiewali Jasiowi "Sto lat" i składali życzenia.


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 496


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo