English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
NADCHODZĄCE:
Nowy Grafik Zajęć od 1.XI
J O G A 3.XI
BJJ i MMA zmiana na 6.XI
Egzamin 15.XI
Zawody Jastrzębie 29.XI
OSTATNIE SUKCESY 2014:
5 medali w Grodzisku 11.X
4 złota w Dobrzeniu 15.VI
3 srebra w Wieliczce 7.VI
4 medale Limanowa 17.V
3 medale Dzierżoniów 22.II
Zobacz wszystkie sukcesy
POZOSTAŁE:
Andrzej Ful - skreślony z ASW
Photobucket


Aktualności
OD 1. LISTOPADA 2014 ZMIANY W GRAFIKU ZAJĘĆ!Image
Dodano: 29-10-2014, godz.: 12:00


    

Zmiany w Grafiku Zajęć

od: 1. listopada 2014


Zmiany dotyczą głównie trenujących w Zdzieszowicach, oraz dodania do Grafiku Zajęć nowej grupy ImageJOGA, która startuje już w poniedziałek, 3. listopada 2014. Wszystkich zachęcamy do bardzo dokładnego zapoznania się z obowiązującym planem wszystkich treningów.JOGA w Akademii - premiera na tydzień przed pierwszymi zajęciamiImage
Dodano: 27-10-2014, godz.: 16:00JOGA W AKADEMII JUŻ OD 3. LISTOPADA 2014!

Tymczasem Instruktor ImageAgnieszka Wilczyńska postanowiła skorzystać z naszego zaproszenia i wspólnie z perkusistą - ImageJakubem Ochlust odwiedziła uczestników 55. Zgrupowania Szkoleniowego Karate, które zorganizowała Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Godzinne zajęcia JOGI odbyły się w sali kameralnej Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na Górze Świętej Anny. Był to trening zamknięty, wyłącznie dla uczestników szkolenia. Trenujący bardzo chwalili sposób, w jaki Pani Agnieszka prowadziła zajęć i niektórzy zapowiedzieli obecność na treningu :) My także nie możemy się już doczekać oficjalnej premiery JOGI W AKADEMII! Pamiętajcie i przekazujcie dalej: poniedziałek, 3. listopada b.r. PSP nr 1 w ZDZIESZOWICACH, godz.: 20:00.     DO ZOBACZENIA!

Ponad 50 osób wzięło udział w 55. Zgrupowaniu Szkoleniowym Karate!Image
Dodano: 26-10-2014, godz.: 20:50Ostatnie trzy dni 48 członków Akademii spędziło na Górze Świętej Anny, gdzie zorganizowaliśmy tradycyjne weekendowe Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Łącznie z gośćmi, którzy dojeżdżali m. in.: na treningi było nas przeszło 50 osób! Program szkoleniowy, obejmujący biegi poranne, treningi wytrzymałościowe i wydolnościowe, specjalistyczne zajęcia na tarczach, kumite, Brazylijskie Jiu Jitsu, Jogę, przygotował i realizował sensei Pawła Papoń oraz: sensei Iwona Kielian, sempai: Łukasz Buhl i Krzysztof Jakuczek, a także ImageInstruktor Jogi - Agnieszka Wilczyńska. Uczestnicy byli podzieleni na dwie grupy treningowe, które swoje zajęcia zawsze miały osobno. Warto dodać, iż łącznie wszystkie treningi trwały prawie 800 minut! Podczas, gdy po sobotnim obiedzie dorośli trenowali w pocie czoła, dzieci bawiły się pod czujną opieką Pani Anity Blachucik i Bartosza Cegielskiego na Alpin Coaster. Nieco później wszyscy gościli na ognisku, by w końcu dotrzeć na wieczór filmowy z ogromną ilością pizzy... Sempai Zdzisław Kaliciak w tym czasie nabijał prawie 4kg karczku czosnkiem :)

Na wyróżnienie za przykładną postawę zasłużył Patryk Sola, natomiast Arkadiusz Gruszka otrzymał specjalne wyróżnienie w nagrodę za niemal 100% frekwencję treningową. sempai Arek będzie mógł pojechać na kolejne, 56. Zgrupowanie całkowicie za darmo! Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i realizację zgrupowania. Za odwiedziny dziękujemy Kasi Siwek, w zasadzie dwóm Kasiom Siwek :) i Tomkowi Marcinkowi z Raciborza. Jak zwykle profesjonalnie zajmowała się nami Pani Krystyna Czernek - kierowniczka Schroniska podczas naszego pobytu. Można by tak pisać i pisać, "wymalować" ogromny artykuł, opisujący wszystkie szczegóły i atrakcje ale nie zrobimy tego. Wystarczy zapytać kogokolwiek, kto był z nami teraz na zgrupowaniu, wystarczy zobaczyć wszystkie zdjęcia, wystarczy zaufać nam - tak jak zrobiły to już tysiące osób...


Już teraz zapraszamy na kolejne, 56. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate "Magia Świąt", podczas którego zabierzemy wszystkich uczestników do Parku Wodnego :) Termin: 12-14. grudnia 2014.


Strzałem w "dziesiątkę" okazały się zajęcia JOGI, które przygotowaliśmy dla dorosłych uczestników :)
Po całym, sobotnim dniu treningów, ostatnim akcentem była sesja JOGI. Pani Agnieszka Wilczyńska zjawiła się punktualnie razem z perkusistą - Jakubem Ochlustem. Można powiedzieć, że była to prapremiera, zajęć, które rozpoczną się w ASW już za kilka dni... Było rewelacyjne! Karatecy bardzo chwalili sobie takie aktywne odprężenie po całym dniu...  J O G A

     Karate dzieci

     Karate dorośli

               
               
  Brazylijskie Jiu Jitsu

     Kumite (walki)

     Ognisko z pieczeniem kiełbasekImageZobacz aż 177 zdjęć w GaleriiJOGA W AKADEMII

Pierwsze zajęcia już w poniedziałek, 3. listopada 2014

ImageZobacz szczegóły!


J O G A   DLA   WSZYSTKICH - 3. listopada 2014 rusza nowa grupa!
Dodano: 15-10-2014, godz.: 12:30


Niezwykle mocny trening obwodowy w Zdzieszowicach
Dodano: 13-10-2014, godz.: 22:16


Na pierwszym planie Adrian Suchocki, w tle: Dariusz Krupa, Sebastian Major, Sebastian Pawnuk

Niespełna dwie godziny temu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach zakończył się niezwykle ekstremalny trening grupy dorosłej i młodzieżowej. Dziś nasi karatecy mieli możliwość zmierzyć się z własnym charakterem i determinacją do walki ze słabościami. Sensei Paweł przygotował trening obwodowy, liczący aż 20 różnych stacji, na których każdy spędzał zaledwie 60 sekund. Udało się przeprowadzić dwie tury wykorzystując wzmacnianie poszczególnych mięśni, szybkość a także technikę. Litry wylanego potu świadczą o ogromnym zaangażowaniu całej ekipy - było mocno, a będzie jeszcze mocniej :)

Aktualna oferta na sprzęt sportowy od firmy Honbu
Dodano: 13-10-2014, godz.: 21:50Firma Honbu z Tarnowa, z którą współpracujemy od kilku lat, przygotowała specjalną ofertę na sprzęt sportowy dla naszej Akademii. Wszystkie osoby, które trenują w ASW mogą liczyć na następujące zniżki:

- 10% od cen katalogowych na kimona
- 15% od cen katalogowych na pasy, ochraniacze

ImageZobacz ofertę!


Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy nie posiadają ochraniaczy do zakupów:
- goleń-stopa (cena dla nas: 25,50 PLN) Imagezobacz
- pięści (cena dla nas: 17,00 PLN) Imagezobacz
- krocze (cena dla nas: 17,00 PLN) Imagezobacz
- piersi dla dziewcząt: (cena dla nas: 61,20 PLN) Imagezobacz

ROBIMY   ZAMÓWIENIE  GRUPOWE

Do końca października 2014 zbieramy od wszystkich chętnych zamówienia na ochraniacze:
goleń-stopa
pięści

Cena za komplet to zaledwie 42,00 PLN. My pokrywamy koszt przesyłki. Wszyscy chętni, którzy nie posiadają w/w ochraniaczy proszeni są o przynoszenie na trening karteczki z imieniem i nazwiskiem + wyliczona kwota (42 zł.) We wtorek, 4. listopada b.r. złożymy zbiorowe zamówienie i od razu po odebraniu paczki będziemy wszystkim zainteresowanym rozdawać sprzęt.

CENA  PRZY  ZAMÓWIENIU  PRYWATNYM  Z  PRZESYŁKĄ  TO  ok. 77,00 PLN

5 medali naszych zawodników na Pucharze Powiatu Grodziskiego!
Dodano: 11-10-2014, godz.: 21:10


Na zdjęciu od lewej: sensei Krzysztof Szeffner (Organizator Turnieju), oraz:
Martyna Diak, Kamil Kaliński, Patryk Soworka, sensei Iwona Kielian, Victoria Łukaszyńska

W dniu dzisiejszym w Grodzisku Wielkopolskim odbył się XII. Turniej Karate Kyokushin o Puchar Powiatu Grodziskiego. Naszą Akademię reprezentowało czworo zawodników: Martyna Diak, Kamil Kaliński, Patryk Soworka, Victoria Łukaszyńska, którzy wywalczyli odpowiednio: Martyna (złoto w kata), Kamil (złoto w kumite), Patryk (srebro w kata), Victoria (2 x brąz: kata i kumite). Szczególnie cieszy występ Soworki. Sowa - tak nazywamy w klubie Patryka zdobył swój pierwszy cenny medal na ogólnopolskich zawodach. Kierowniczką kadry była sensei Iwona Kielian 1 dan. Aktualnie cała ekipa jest w drodze powrotnej do domu. Zawodnicy prosili o przekazanie wszystkim, którzy trzymali kciuki, gorących podziękowań - co czynimy.

Dzieci w Zdzieszowicach trenują niezwykle ambitnie
Dodano: 30-09-2014, godz.: 09:25Każdy poniedziałek w Zdzieszowicach to duża dawka kyokushin karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy naszych zajęć ćwiczą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w różnych grupach wiekowych o różnym stopniu zaawansowania. Chcemy przekazać maksymalnie dużo wiedzy naszym adeptom, to też gdy na sali są same dzieci, często uczą się technik w dwóch, a nawet w trzech różnych grupach, co pozwala nam zaproponować profesjonalne szkolenie karate. ImageZobacz pełny Grafik Zajęć. W dniu wczorajszym na sali PSP nr 1 w Zdzieszowicach (obok Urzędu Miasta) zebrało się ponad 50 dzieci, które doskonaliły pozycje, uderzenia, bloki i wysokie kopnięcia nad głowę. Bardziej zaawansowani trenowali kata. Był czas na chwilę zabawy, oraz na test tameshiwari (jap. łamanie przedmiotów). Na koniec wszyscy się rozciągali.

Treningi parterowy - Brazylisjkie Jiu Jitsu i MMA
Dodano: 28-09-2014, godz.: 09:55Raz w miesiącu w klubie odbywają się Treningi Technik Parterowych, prowadzone przez byłego zawodnika Lutadores Opole, dietetyka i trenera personalnego - Krzysztofa Jakuczka, posiadacza 3 kyu kyokushin karate. Tym razem, podczas 2-godzinnej sesji, Krzysiek bardzo dużo czasu poświęcił na wytrzymałość i trening w parterze. Było bardzo dużo ćwiczeń siłowych na workach. Na koniec, gdy wszyscy byli już bardzo zmęczeni walka przeniosła się do "stójki", doskonalone były m.in. wymyki i aktywne sprowadzenie rywala na deski. Duże uznanie należy się każdemu, kto uczestniczył w tym treningu. Równolegle przez godzinę trenowali: Patryk Soworka i Martyna Diak, którzy za dwa tygodnie startują w zawodach.

Dzieci uczyły się Samoobrony w Tarnowie Opolskim
Dodano: 20-09-2014, godz.: 18:55


Na zdjęciu od lewej: Aleksander i Oskar, którzy rozpoczęli treningi w Akademii we wrześniu 2014

Czwartek, 18. września b.r. upłynął w Tarnowie Opolskim pod znakiem Samoobrony. Dzieci przez  60 minut uczyły się podstawowych chwytów i dźwigni, oraz prawidłowego reagowania w sytuacji zagrożenia. Na zajęciach pojawiło się także kilka osób dorosłych, którym bardzo się podobały poznawane techniki. Zapraszamy do Galerii :)

Od 1. listopada 2014 NOWY GRAFIK TRENINGÓW W AKADEMII
Dodano: 14-09-2014, godz.: 16:10
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 114


www.ASW24.pl '1994-2014'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo