English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
Nadchodzące wydarzenia:
Zawody Grodzisk 11.X.
55.Zgrupowanie 24.X.
Zawody Jastrzębie 29.XI.
Oświadczenie dot. A.Ful
Photobucket


Aktualności
Dzieci w Zdzieszowicach trenują niezwykle ambitnieImage
Dodano: 30-09-2014, godz.: 09:25Każdy poniedziałek w Zdzieszowicach to duża dawka kyokushin karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy naszych zajęć ćwiczą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w różnych grupach wiekowych o różnym stopniu zaawansowania. Chcemy przekazać maksymalnie dużo wiedzy naszym adeptom, to też gdy na sali są same dzieci, często uczą się technik w dwóch, a nawet w trzech różnych grupach, co pozwala nam zaproponować profesjonalne szkolenie karate. ImageZobacz pełny Grafik Zajęć. W dniu wczorajszym na sali PSP nr 1 w Zdzieszowicach (obok Urzędu Miasta) zebrało się ponad 50 dzieci, które doskonaliły pozycje, uderzenia, bloki i wysokie kopnięcia nad głowę. Bardziej zaawansowani trenowali kata. Był czas na chwilę zabawy, oraz na test tameshiwari (jap. łamanie przedmiotów). Na koniec wszyscy się rozciągali.

Treningi parterowy - Brazylisjkie Jiu Jitsu i MMAImage
Dodano: 28-09-2014, godz.: 09:55Raz w miesiącu w klubie odbywają się Treningi Technik Parterowych, prowadzone przez byłego zawodnika Lutadores Opole, dietetyka i trenera personalnego - Krzysztofa Jakuczka, posiadacza 3 kyu kyokushin karate. Tym razem, podczas 2-godzinnej sesji, Krzysiek bardzo dużo czasu poświęcił na wytrzymałość i trening w parterze. Było bardzo dużo ćwiczeń siłowych na workach. Na koniec, gdy wszyscy byli już bardzo zmęczeni walka przeniosła się do "stójki", doskonalone były m.in. wymyki i aktywne sprowadzenie rywala na deski. Duże uznanie należy się każdemu, kto uczestniczył w tym treningu. Równolegle przez godzinę trenowali: Patryk Soworka i Martyna Diak, którzy za dwa tygodnie startują w zawodach.

Dzieci uczyły się Samoobrony w Tarnowie Opolskim
Dodano: 20-09-2014, godz.: 18:55


Na zdjęciu od lewej: Aleksander i Oskar, którzy rozpoczęli treningi w Akademii we wrześniu 2014

Czwartek, 18. września b.r. upłynął w Tarnowie Opolskim pod znakiem Samoobrony. Dzieci przez  60 minut uczyły się podstawowych chwytów i dźwigni, oraz prawidłowego reagowania w sytuacji zagrożenia. Na zajęciach pojawiło się także kilka osób dorosłych, którym bardzo się podobały poznawane techniki. Zapraszamy do Galerii :)

Od 1. listopada 2014 NOWY GRAFIK TRENINGÓW W AKADEMII
Dodano: 14-09-2014, godz.: 16:10
Pokaz Karate podczas Festynu Charytatywnego dla Pascala - Zdzieszowice
Dodano: 13-09-2014, godz.: 19:38Dziś Zdzieszowice żyły Festynem Charytatywnym dla Pascala Boronowskiego. Także nasza Akademia aktywnie zaangażowała się w pomaganie naszemu małemu koledze. Dzięki zaproszeniu Pani Karoliny Strużyny - organizatorki całej imprezy, nasi karatecy mogli zaprezentować swoje umiejętności. Wystąpiło także kilkoro uczestników, którzy trenują z nami zaledwie od paru dni. Chwilę po występie Pawła Kukiza na scenie dumnie prężyły się panie z tańcem brzucha, następnie parkietem zawładnęła Zumba i Pani instruktor - Anna Pierz. Trzeba przyznać, że zajęcia robiły wrażenie, nawet my dołączyliśmy do tańców :) Była to dobra rozgrzewka przed naszym pokazem, podczas którego pokazywaliśmy niemal wszystkie elementy składające się na kyokushin... Na sam koniec sensei Paweł Papoń przekazał na ręce organizatorów Voucher o wartości 250 złotych na zajęcia w Akademii - super wiadomość! Zwycięzca licytacji zapłacił za niego aż 300 złotych! Pieniążki w całości trafią na pomoc Pascalowi. Dziękujemy!

Panie i Panowie na zajęciach Fitness wylewają siódme poty
Dodano: 08-09-2014, godz.: 22:29Niespełna dwie godziny temu w Szkole Podstawowej w Leśnicy zakończyły się kolejne zajęcia Fitness, prowadzone przez Maćka Kołtuna 2 kyu. Nasz instruktor Fitness po raz kolejny nie odpuszczał zgromadzonym na sali. Było sporo ćwiczeń wzmacniających, szybkościowych oraz uderzenia i kopnięcia, wzbogacające naszą wersję Fitness o elementy sztuk walki i samoobrony. Kolejny trening w Leśnicy już w najbliższą środę, godz: 20:00. Przypominamy, że:

na fitness można się zapisać w każdej chwili

Dwa pierwsze dni treningowe we wrześniu odbyły się w Tarnowie Opolskim
Dodano: 07-09-2014, godz.: 09:05Pierwszy tydzień treningów w Tarnowie Opolskim także zakończył się sporym sukcesem. Pierwsze zakwasy, kumite (jap. walki), elementy kata i wiele więcej. Także nowi uczestnicy wydają się być bardzo zadowoleni. Wtorek zgromadził na sali kilkadziesiąt osób. Podobnie było i w czwartek (04-09-2014). Tego dnia mięliśmy już zajęcia w grupach wiekowych. Na pierwszej - dziecięcej pojawiło się także kilka osób dorosłych, którzy spokojnie chcą "wejść" w nowy sezon. Grupa młodzieżowa ćwiczyła bardzo intensywnie, po rozgrzewce brakowało niektórym tchu... Był czas na sparingi, techniki na tarczach i wytrzymałość na workach. Na koniec długie rozciąganie.

na karate można się zapisać w każdej chwili

Zdjęcia z pierwszego wrześniowego treningu Karate w Zdzieszowicach
Dodano: 03-09-2014, godz.: 13:20Sezon treningowy 2014/15 oficjalnie uważamy za rozpoczęty.
1. września to dzień rozpoczęcia zajęć w szkołach i oczywiście bardzo ważny dzień dla Akademii - wznowienie treningów we wszystkich grupach wiekowych! Poniedziałek, godz.: 18:00 w PSP nr 1 w Zdzieszowicach rozpoczęły się pierwsze wrześniowe treningi. Na zajęciach zameldowało się ponad 50-uczestników, wiele nowych twarzy, którzy tym samym rozpoczęli wspaniałą przygodę w swoim życiu - Przygodę z Karate. Dzieci ćwiczyły przez godzinę, natomiast młodzież i dorośli aż dwie godziny. Były uderzenia, kopnięcia, kombinacje , rozciąganie i oczywiście trochę zabawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapisać się na trening (zawsze min. 20 minut przed rozpoczęciem zajęć) i pamiętajcie, że:

na karate można się zapisać w każdej chwili

Zakończyliśmy wakacje Pokazem Karate w Zdzieszowicach
Dodano: 31-08-2014, godz.: 15:12


(Zgromadzona publiczność podczas naszego występu)

W sobotę, 30. sierpnia b.r. ponad trzydzieścioro osób z naszego klubu wystąpiło na Pokazie Karate zorganizowanym na zakończenie wakacji. Festyn odbywał się na boisku "Mirabelka" w Zdzieszowicach. Mimo, iż zostaliśmy zaanonsowani, jako klub z Tarnowskich Gór, wystąpiliśmy i bawiliśmy się świetnie. Podczas naszego niemal 20-minutowego pokazu prezentowaliśmy karate "od dziecka, które trenuje krótko" do dorosłego zawodnika. To też na samym początku, oprócz rozgrzewki, rozciągania, ćwiczeń gibkości i akrobatyki, pokazaliśmy ćwiczenia w parach, podczas których maluchom pomagali doświadczeni asystenci i sensei Iwona Kielian. Następnie prezentowane były techniki ręczne, kopnięcia, kombinacje i wreszcie kata. Ostatnim elementem był test łamania przedmiotów (jap. tameshiwari).
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom i dorosłym uczestnikom, którzy zjawili się wczoraj na pokazie. Już teraz zapraszamy na kolejny występ, podczas ImageFestynu Charytatywnego dla Pscala (13-09-2014 Park Zdzieszowice). Na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek, ciasto, napoje, jedzenie, grill i inne atrakcje). Do zobaczenia.

Końcowa Relacja z XIV. Obozu Letniego - Dźwirzyno, 5-17. sierpnia 2014
Dodano: 24-08-2014, godz.: 14:20

XIV. Obóz Letni 2014 - Końcowa Relacja ImageW dniach: 5-17. sierpnia 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "Bałtyk" w Dźwirzynie odbył się XIV. Obóz Letni sportowo-rekreacyjny karate, oraz Zgrupowanie Szkoleniowe, zorganizowane przez naszą Akademię. Wzięło w nich udział aż 60 uczestników :) Zarówno tych, którzy na co dzień aktywnie trenują, jak i w ogóle nie związanych z karate. Najgrzeczniejszą uczestniczką wybrano Laurę Borowską, która otrzymała świetny plecak i puchar. Pogoda nam dopisała, praktycznie każdego dnia mogliśmy realizować wcześniej założony plan... O.W. Bałtyk to miejsce o wysokim standardzie, bardzo dobre wyposażone pokoje, przestronne łazienki, miła obsługa, rewelacyjny kontakt z kierownictwem, super dostęp do plaży (prywatne wejście), wreszcie znakomita lokalizacja sprawiają, że za rok na pewno tu wrócimy! Będzie to już nasz trzeci letni wypoczynek w tym ośrodku. Kierowniczka Pani Renata Pankiewicz spisuje się na medal!

  Portrety

 Zawody Karate

 Egzamin

 Sayonara, dyplomy

         
         
  


 
 
         Czytaj całość...
SAYONARA PARTY DŹWIRZYNO 2014 - KalikBand SquadImage
Dodano: 16-08-2014, godz.: 23:25<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 107


www.ASW24.pl '1994-2014'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo