English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
68. Zgrupowanie ASW 7.IV
Turniej Grodzisk 29.IV
3. Sari Cup - Żory 29.IV
Puchar - Wieliczka 13.V
Limanowa - Turniej 17.VI
Turniej Świnoujś. 23.IX
Turniej Sieradz 7.X
MP 14-15 lat 21.X
MP 16-17 lat 11.XI
Turniej Nowy Tomyśl 18.XI
Opolscy Wojownicy 18.III
Mistrzostwo Opolszcz. 2017
5medali Nowy Tomyśl 03.XII
8 medali - Jastrzębie 5.XI
7 Medali Grodzisk 30.X
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności


 Zobacz szczegóły
         
    ostatnia aktualizacja:
18-03-2017, godz.: 10.34 
Czytaj całość...
Efektowna wygrana Patryka Soworki na Gali "Opolscy Wojownicy" Image
Dodano: 20-03-2017, godz.: 10:30

         Efektowna wygrana Patryka Soworki na Gali "Opolscy Wojownicy" 


Nasz Zawodnik wygrał w pierwszej rundzie swój pojedynek z Kacprem Banaś (Racibórz), podczas 1. edycji Gali "Opolscy Wojownicy", która odbyła się w minioną sobotę, 18. Marca b.r. na Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim. Patryk Soworka, uczeń gimnazjum, to jeden z najbardziej utytułowanych Zawodników ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice! Na swoim koncie ma dziesiątki medali z wielu imprez sportowych karate. Sobotni pojedynek potraktował bardzo poważnie i profesjonalnie "podszedł do tematu". Efektem była wygrana już w pierwszej rundzie przez "ippon" (2 x mawashi geri jodan). Sekundantem Patryka był kolega z klubu - senpai Zdzisław Kaliciak. Sędzią Głównym na ringu był Pan Mateusz Golomb (Opolski Klub Karate Kyokushin). Na Galę, a właściwie wyłącznie na walkę Soworki, prosto z Łodzi przyjechał także Przyjaciel Klubu - sensei Łukasz Buhl

Gala "Opolscy Wojownicy" okiem Prezesa Zarządu ASW - Pawła Papoń:
"Pod wieloma względami Gala bardzo dobrze przygotowana, wiele można dodać, urozmaicić ale na pewno nic nie zmieniać. To pierwsze tego typu wydarzenie w naszym regionie i jak było widać w sobotę - spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, ponieważ ochrona musiała zamknąć obiekt i nie wpuszczać już entuzjastów sportów walki, ponieważ obiekt ma ograniczoną liczbę miejsc. Ogromne słowa uznania kieruję do pomysłodawcy całego wydarzenia, managera sportu - Pana Rafała Witka, który przy małym nakładzie finansowym stworzył coś wyjątkowego. Dzięki profesjonalizmowi Kierownika Hali - Pana Tomasza Regi, jego pracowników oglądaliśmy dobre widowisko. Bardzo dużą pracę wykonywał Pan Zygmunt Pietruszka, który dbał o całokształt.  Ogólnie mogę powiedzieć, że cała impreza była bardzo dobrze zorganizowana. Zmieniając trochę temat mogę potwierdzić, że po długiej rozmowie z Wójtem Gminy Tarnów Opolski - Panem Krzysztofem Mutz, mogę już potwierdzić, że mamy 100% - poparcie w sprawie organizacji przyszłorocznych Mistrzostw Opolszczyzny Karate Kyokushin właśnie w Tarnowie Opolskim". 


Magdalena Radzewicz wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach Makroregionu Dolnego Śląska 
Dodano: 13-03-2017, godz.: 13:55

  

Srebro Magdaleny Radzewicz

Dnia 11. Marca 2017 roku w Ząbkowicach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Mamroreionu Dolnego Śląska Karate Kyokushin, których Organizatorem był shihan Witold Stolarczyk. W turnieju wystartowało 105 zawodników z 17 klubów. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowała jedynie Magdalena Radzewicz, która wywalczyła srebrny medal w kategorii kumite seniorek -55kg. Sukces duży, ponieważ dla Radzewicz był to pierwszy strat w kategorii seniorów.

"Oczekiwania byłyby dużo większe, gdyby..." - komentuje Prezes Zarządu ASW, Instruktor Paweł Papoń: "Każdego roku w ramach mamroregionów rozgrywane są Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których chcieliśmy wystawić pięcioro zawodników. niestety w tym roku Organizator, bez podania powodu postanowił, że młodzicy nie wystartują. Szkoda, bo może medali byłoby więcej. Nie zmienia to faktu, że mamy srebro, a Magda powinna być zadowolona"

Dziękujemy za wsparcie Gminie Tarnów Opolski, oraz sensei Iwonie Kielian, która zdecydowała się na dowiezienie Magdy.
    

Gmina Tarnów Opolski Partnerem ASW w 2017 roku!
Dodano: 13-03-2017, godz.: 12.21


Gmina Leśnica Partnerem ASW w 2017 roku!
Dodano: 13-03-2017, godz.: 12.20


Klubowy Egzamin Karate
Dodano: 06-03-2017, godz.: 22:35

Przed godziną zakończył się w Zdzieszowicach niemal 3,5 - godzinny Egzamin Klubowy Karate. Wzięło w nim udział 61 karateka. Zaczęliśmy jednak wyjątkowo, bo zaśpiewaliśmy Zuzie "sto lat". Równolegle na tej samej sali odbywał się trening, a od godz.: 19.30 także zajęcia dla grupy Fitness, które poprowadził Instruktor Maciej Kołtun. Egzamin podzielony na trzy części: pierwsza, 20-minutowa dla dzieci zdających pierwszy raz egzamin. Tutaj 14 osób zdało bez większych problemów i już mogą nosić pomarańczowe pasy :) Gratulujemy. Część druga to techniki i kata (110 minut), ostatnia część to przeszło godzinne walki kumite. Wyniki zostaną ogłoszone jutro w sekcji Tarnów Opolski i w środę w sekcji zdzieszowickiej. Bardzo dobrze na egzaminie spisali się Mateusz Bartylla, Wiktoria Okoń i Jakub Mytych. Nie wszyscy otrzymają wyższy stopień. Dziękujemy wszystkim senpai za pomoc przy kumite. Kolejny Klubowy Egzamin odbędzie się w czerwcu b.r.


Zapisz się już dziś na 68. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW
Dodano: 19-02-2017, godz.: 18:20

  

Zapisz się na 68. Zgrupowanie ASWTERMIN:
7-9. Kwietnia 2017

BONUS: wyjazd na 2h  na kręglach w Kubatura Opole :)

FILM: zobacz :)

ZAPISY: wyłącznie oddając wypełnianą deklarację


ILOŚĆ MIEJSC: 14          (05-03-2017)
    

Szczegóły Egzaminu Klubowego Karate (06-03-2017) 
Dodano: 04-03-2017, godz.: 08:50

  

Klubowy Egzamin Karate - szczegóły


TERMIN:
Poniedziałek, 6. Marca 2017     od godz.: 18.00

MIEJSCE: PSP nr 1, ul. Chrobrego 36  ZDZIESZOWICE

LISTA ZDAJĄCYCH: zobacz

UWAGI: każdy ma obowiązek przyjść wcześniej i się rozgrzać!
    

Trening


Wszyscy, którzy nie zdają Egzaminu - mają w tym czasie Trening Karate
godz.: 18.00 - 19.00 dzieci
godz.: 18.00 - 20.00 starsi
godz.: 18.00 - 21.00 senpai, którzy zostają na kumite do Egzaminu

Fitness w PSP nr 1


Wyjątkowo w tym dniu na połowie sali odbędą się Zajęcia Fitness naszej grupy.
godz.: 19.30 - 20.30     prowadzi Instruktor Maciej Kołtun


Zawodnicy ASW wystąpili "na żywo" w TVP3 Opole
Dodano: 22-02-2017, godz.: 13:40

W dniu dzisiejszym Zawodnicy Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, którzy przed tygodniem wywalczyli w Oleśnie tytuł Drużynowych Mistrzów Opolszczyzny w Karate, wystąpili w programie "na żywo" O!polskie o poranku w TVP3 Opole. Dziękujemy za zaproszenie ze strony Redakcji TVP3 Opole, oraz za pomoc w dowiezieniu Zawodników do studia w Opolu: Firmie Transportowej "Foltrans" z Gogolina i Panu Zygmuntowi Pietruszka.


Akademia ma Sponsora
Dodano: 20-02-2017, godz.: 17:00

                                                Sponsor Akademii

W dniu dzisiejszym Zarząd ASW zawarł porozumienie o współpracy, z Firmą Handlowo-Usługową "MASA" z Kędzierzyna Koźla, zwaną dalej "Sponsorem". Bardzo cieszymy się z postanowień i planów pomocy ze strony naszego Sponsora.


Drużynowi Mistrzowie Opolszczyzny Karate Kyokushin Olesno 2017
Dodano: 13-02-2017, godz.: 09:40

                Drużynowi Mistrzowie Opolszczyzny Karate Kyokushin 2017

W sobotę, 11. Lutego 2017 roku w Oleśnie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Karate Kyokushin, których Organizatorem był sensei Tomasz Wiendlocha. W turnieju wystartowali zawodnicy z Opola (OKKK), Nysy, Raciborza, Częstochowy, Gliwic, Olesna i oczywiście Akademia (ASW). Podopieczni sensei Pawła Paponia wywalczyli w sumie aż 22 medale, co spowodowało, że Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice jest aktualnie Drużynowym Mistrzem Opolszczyzny w Karate Kyokushin - BRAWO WY :) Trzeci rok z rzędu tytuł Mistrzyni Opolszczyzny powędrował do senpai Martyny Diak.


                                                                         1. miejsce - ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice
                                                                                                      (sensei Paweł Papoń)

                                                                               2. miejsce - Opolski Klub Karate Kyokushin
                                                                                                     (shihan Mariusz Godoś)

                                                                                                       3. miejsce - Nysa
                                                                                                    (sensei Dariusz Karczmit)

Duży sukces dla sportowców Akademii, tym bardziej że Trenerzy nie prowadzili specjalnych przygotowań, indywidualnych zajęć, czy grafików dla poszczególnych zawodników. Start w Turnieju był szansą dla wielu młodych adeptów, którzy docelowo mają w bieżącym roku dołączyć do kadry klubu. Duży wkład w sukces sportowy drużyny ma sensei Iwona Kielian - odpowiedzialna za kata, będąca zarazem Międzynarodową Sędziną WKO (World Kyokushin Organization).

Przed Zawodnikami i Sztabem Szkoleniowym ASW kolejne starty, najbliższe plany to udział w Mistrzostwach Makroregionu Dolnośląskiego Karate, oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które odbędą się 11. Marca b.r. w Ząbkowicach Śląskich.

Zarząd ASW pragnie podziękować za pomoc i wsparcie Miastu i Gminie Zdzieszowice, Pani Zofii Hordyjewicz-Baran, oraz Panom: Hubert Diak, Janusz Mytych, Zdzisław Kaliciak i Jakub Koprek. 

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spełniać swoje marzenia poprzez sport na treningi do Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Szczegóły na www.ASW24.pl lub pod nr telefonu: 667 807 797. Nabór do wszystkich sekcji trwa przez cały rok.

      


Indywidualne Medale Zawodników ASW:

Mistrzowie Opolszczyzny srebrne medale brązowe medale

Martyna Diak

- kata młodziczek

Martyna Diak
- kumite młodziczek OPEN

Kinga Jezierzańska
- kumite kadetek +50 kg

Natalia Froń
- kumite kadetek -50 kg

Piotr Kalemba
- kumite kadetów +50 kg

Natalia Krawców
- kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg

Alan Krawców
- kumite kadetów -50 kg

Daria Baran
- kata dziewcząt 10-11 lat

 Hanna Fert
- kata młodziczek

Jakub Mytych
- kumite kadetów +50 kg

Kinga Jezierzańska
- kata kadetek

Natalia Krawców
- kata dziewcząt 10-11 lat

Alan Krawców
- kata kadetów

Bartosz Hadryś
- kumite juniorów -70 kg

Daria Baran
- kumite dziewcząt 10-11 lat -35 kg

Kacper Harasimczuk
- kumite młodzików +60 kg
 Natalia Froń
- kata kadetek

Kamil Kaliński
- kumite seniorów +80 kg

Piotr Kalemba
- kata kadetów

Bartosz Pydych
- kumite kadetów -50 kg

Kacper Kaczmarczyk
- kumite kadetów +50 kg

Marta Pers
- kata młodziczek


8 złotych medali 8 srebrnych medali 6 brązowych medali
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 350


www.ASW24.pl '1994-2017'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo