English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
NADCHODZĄCE:
55.Zgrupowanie - info 24.X
BJJ i MMA 30.X
J O G A 3.XI
Egzamin 15.XI
Zawody Jastrzębie 29.XI
OSTATNIE SUKCESY 2014:
5 medali w Grodzisku 11.X
4 złota w Dobrzeniu 15.VI
3 srebra w Wieliczce 7.VI
4 medale Limanowa 17.V
3 medale Dzierżoniów 22.II
Zobacz wszystkie sukcesy
POZOSTAŁE:
Andrzej Ful - skreślony z ASW
Photobucket


Aktualności
55. Zgrupowanie Szkoleniowe - szczegółowe informacjeImage
Dodano: 23-10-2014, godz.: 22:45

(kliknij w poniższy baner, aby zobaczyć wszystkie szczegóły)

Czytaj całość...
J O G A   DLA   WSZYSTKICH - 3. listopada 2014 rusza nowa grupa!
Dodano: 15-10-2014, godz.: 12:30


Niezwykle mocny trening obwodowy w Zdzieszowicach
Dodano: 13-10-2014, godz.: 22:16


Na pierwszym planie Adrian Suchocki, w tle: Dariusz Krupa, Sebastian Major, Sebastian Pawnuk

Niespełna dwie godziny temu w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach zakończył się niezwykle ekstremalny trening grupy dorosłej i młodzieżowej. Dziś nasi karatecy mieli możliwość zmierzyć się z własnym charakterem i determinacją do walki ze słabościami. Sensei Paweł przygotował trening obwodowy, liczący aż 20 różnych stacji, na których każdy spędzał zaledwie 60 sekund. Udało się przeprowadzić dwie tury wykorzystując wzmacnianie poszczególnych mięśni, szybkość a także technikę. Litry wylanego potu świadczą o ogromnym zaangażowaniu całej ekipy - było mocno, a będzie jeszcze mocniej :)

Aktualna oferta na sprzęt sportowy od firmy Honbu
Dodano: 13-10-2014, godz.: 21:50Firma Honbu z Tarnowa, z którą współpracujemy od kilku lat, przygotowała specjalną ofertę na sprzęt sportowy dla naszej Akademii. Wszystkie osoby, które trenują w ASW mogą liczyć na następujące zniżki:

- 10% od cen katalogowych na kimona
- 15% od cen katalogowych na pasy, ochraniacze

ImageZobacz ofertę!


Jednocześnie zachęcamy wszystkich, którzy nie posiadają ochraniaczy do zakupów:
- goleń-stopa (cena dla nas: 25,50 PLN) Imagezobacz
- pięści (cena dla nas: 17,00 PLN) Imagezobacz
- krocze (cena dla nas: 17,00 PLN) Imagezobacz
- piersi dla dziewcząt: (cena dla nas: 61,20 PLN) Imagezobacz

ROBIMY   ZAMÓWIENIE  GRUPOWE

Do końca października 2014 zbieramy od wszystkich chętnych zamówienia na ochraniacze:
goleń-stopa
pięści

Cena za komplet to zaledwie 42,00 PLN. My pokrywamy koszt przesyłki. Wszyscy chętni, którzy nie posiadają w/w ochraniaczy proszeni są o przynoszenie na trening karteczki z imieniem i nazwiskiem + wyliczona kwota (42 zł.) We wtorek, 4. listopada b.r. złożymy zbiorowe zamówienie i od razu po odebraniu paczki będziemy wszystkim zainteresowanym rozdawać sprzęt.

CENA  PRZY  ZAMÓWIENIU  PRYWATNYM  Z  PRZESYŁKĄ  TO  ok. 77,00 PLN

5 medali naszych zawodników na Pucharze Powiatu Grodziskiego!
Dodano: 11-10-2014, godz.: 21:10


Na zdjęciu od lewej: sensei Krzysztof Szeffner (Organizator Turnieju), oraz:
Martyna Diak, Kamil Kaliński, Patryk Soworka, sensei Iwona Kielian, Victoria Łukaszyńska

W dniu dzisiejszym w Grodzisku Wielkopolskim odbył się XII. Turniej Karate Kyokushin o Puchar Powiatu Grodziskiego. Naszą Akademię reprezentowało czworo zawodników: Martyna Diak, Kamil Kaliński, Patryk Soworka, Victoria Łukaszyńska, którzy wywalczyli odpowiednio: Martyna (złoto w kata), Kamil (złoto w kumite), Patryk (srebro w kata), Victoria (2 x brąz: kata i kumite). Szczególnie cieszy występ Soworki. Sowa - tak nazywamy w klubie Patryka zdobył swój pierwszy cenny medal na ogólnopolskich zawodach. Kierowniczką kadry była sensei Iwona Kielian 1 dan. Aktualnie cała ekipa jest w drodze powrotnej do domu. Zawodnicy prosili o przekazanie wszystkim, którzy trzymali kciuki, gorących podziękowań - co czynimy.

Dzieci w Zdzieszowicach trenują niezwykle ambitnie
Dodano: 30-09-2014, godz.: 09:25Każdy poniedziałek w Zdzieszowicach to duża dawka kyokushin karate dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy naszych zajęć ćwiczą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w różnych grupach wiekowych o różnym stopniu zaawansowania. Chcemy przekazać maksymalnie dużo wiedzy naszym adeptom, to też gdy na sali są same dzieci, często uczą się technik w dwóch, a nawet w trzech różnych grupach, co pozwala nam zaproponować profesjonalne szkolenie karate. ImageZobacz pełny Grafik Zajęć. W dniu wczorajszym na sali PSP nr 1 w Zdzieszowicach (obok Urzędu Miasta) zebrało się ponad 50 dzieci, które doskonaliły pozycje, uderzenia, bloki i wysokie kopnięcia nad głowę. Bardziej zaawansowani trenowali kata. Był czas na chwilę zabawy, oraz na test tameshiwari (jap. łamanie przedmiotów). Na koniec wszyscy się rozciągali.

Treningi parterowy - Brazylisjkie Jiu Jitsu i MMA
Dodano: 28-09-2014, godz.: 09:55Raz w miesiącu w klubie odbywają się Treningi Technik Parterowych, prowadzone przez byłego zawodnika Lutadores Opole, dietetyka i trenera personalnego - Krzysztofa Jakuczka, posiadacza 3 kyu kyokushin karate. Tym razem, podczas 2-godzinnej sesji, Krzysiek bardzo dużo czasu poświęcił na wytrzymałość i trening w parterze. Było bardzo dużo ćwiczeń siłowych na workach. Na koniec, gdy wszyscy byli już bardzo zmęczeni walka przeniosła się do "stójki", doskonalone były m.in. wymyki i aktywne sprowadzenie rywala na deski. Duże uznanie należy się każdemu, kto uczestniczył w tym treningu. Równolegle przez godzinę trenowali: Patryk Soworka i Martyna Diak, którzy za dwa tygodnie startują w zawodach.

Dzieci uczyły się Samoobrony w Tarnowie Opolskim
Dodano: 20-09-2014, godz.: 18:55


Na zdjęciu od lewej: Aleksander i Oskar, którzy rozpoczęli treningi w Akademii we wrześniu 2014

Czwartek, 18. września b.r. upłynął w Tarnowie Opolskim pod znakiem Samoobrony. Dzieci przez  60 minut uczyły się podstawowych chwytów i dźwigni, oraz prawidłowego reagowania w sytuacji zagrożenia. Na zajęciach pojawiło się także kilka osób dorosłych, którym bardzo się podobały poznawane techniki. Zapraszamy do Galerii :)

Od 1. listopada 2014 NOWY GRAFIK TRENINGÓW W AKADEMII
Dodano: 14-09-2014, godz.: 16:10
Pokaz Karate podczas Festynu Charytatywnego dla Pascala - Zdzieszowice
Dodano: 13-09-2014, godz.: 19:38Dziś Zdzieszowice żyły Festynem Charytatywnym dla Pascala Boronowskiego. Także nasza Akademia aktywnie zaangażowała się w pomaganie naszemu małemu koledze. Dzięki zaproszeniu Pani Karoliny Strużyny - organizatorki całej imprezy, nasi karatecy mogli zaprezentować swoje umiejętności. Wystąpiło także kilkoro uczestników, którzy trenują z nami zaledwie od paru dni. Chwilę po występie Pawła Kukiza na scenie dumnie prężyły się panie z tańcem brzucha, następnie parkietem zawładnęła Zumba i Pani instruktor - Anna Pierz. Trzeba przyznać, że zajęcia robiły wrażenie, nawet my dołączyliśmy do tańców :) Była to dobra rozgrzewka przed naszym pokazem, podczas którego pokazywaliśmy niemal wszystkie elementy składające się na kyokushin... Na sam koniec sensei Paweł Papoń przekazał na ręce organizatorów Voucher o wartości 250 złotych na zajęcia w Akademii - super wiadomość! Zwycięzca licytacji zapłacił za niego aż 300 złotych! Pieniążki w całości trafią na pomoc Pascalowi. Dziękujemy!

Panie i Panowie na zajęciach Fitness wylewają siódme poty
Dodano: 08-09-2014, godz.: 22:29Niespełna dwie godziny temu w Szkole Podstawowej w Leśnicy zakończyły się kolejne zajęcia Fitness, prowadzone przez Maćka Kołtuna 2 kyu. Nasz instruktor Fitness po raz kolejny nie odpuszczał zgromadzonym na sali. Było sporo ćwiczeń wzmacniających, szybkościowych oraz uderzenia i kopnięcia, wzbogacające naszą wersję Fitness o elementy sztuk walki i samoobrony. Kolejny trening w Leśnicy już w najbliższą środę, godz: 20:00. Przypominamy, że:

na fitness można się zapisać w każdej chwili

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 112


www.ASW24.pl '1994-2014'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo