Z
Tekst alternatywny
Mistrzostwa Europy 13.X
Mistrzostwa Polski 21.X
Zawody Jastrzębie 4.XI
Egzamin Karate w ASW 13.XI
Turniej Nowy Tomyśl 18.XI
72. Zgrupowanie ASW 8.XII
Tekst alternatywny
6 medali Sieradz 9. IX
6 medali - Limanowa 18.VI
"Kwiat Tarniny" 11.VI
10 medali Grodzisk 27.V
8 medali Wodzisław 20.V
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
Mamy 5. miejsca na Mistrzostwach Europy Karate! Image
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:31

  Martyna Diak i Jakub Mytych zajęli 5. miejsca na Mistrzostwach Europy!


Martyna Diak i Jakub Mytych wywalczyli 5. miejsca w kata!
Zawody przygotowane perfekcyjnie. Oprawa, zakwaterowanie, itd. sprawiły, że sensei Paweł Sujka (Organizator) może być dumny. Wychowankowie ASW - Martyna Diak i Jakub Mytych zajęli 5. miejsca w swoich kategoriach kata. Duży sukces! Oboje przegrali pierwsze walki w kumite z japończykami...

Mistrzostwa zorganizowane przez Polskę odbywały się w Niemczech, wygrali Japończycy. Dziwne ale się stało. Wystartowało 412 zawodników z 24 krajów, nie 650, jak zapowiadał Organizator. Zapewne przez niebotycznie wysokie koszta udziału, przez co wielu zawodników z Polski kwaterowało się w okolicznych hotelach.

Bardzo dziękujemy Sponsorom:
MASA - Kędzierzyn Koźle, Pan Maciej Strzelczyk
MAP Biuro Rachunkowe, Pani Patrycja Bartylla
Gmina Tarnów Opolski, Pan Krzysztof Mutz
AGRU-FRANK Polska sp. z o.o.
Pan Piotr Wasiak
Pani Joanna Papoń
Pani Danuta Papoń
oraz dwóch anonimowych darczyńców

Uwaga Karate Tarnów Opolski
Dodano: 17-10-2017, godz.: 10:06

                            Karate we wtorek, 17-10-2017 odwołane!

Szanowni Państwo.
Treningi Karate zaplanowane na Wtorek, 17. Października b.r. są odwołane!
Odrobimy je w pierwszym możliwym terminie.


Relacja z 71. Zgrupowania Szkoleniowego
Dodano: 08-10-2017, godz.: 19:00

                       Relacja z 71. Zgrupowania Szkoleniowego ASW


W dniach 6-8. Października b.r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbywało się 71. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW, które zorganizował Prezes Klubu - sensei Paweł Papoń 2. Dan. Udział w szkoleniu wzięło 38 karateka, w tym bracia Radosław i Sławomir Jakubus z zaprzyjaźnionego klubu z Raciborza. Program szkoleniowy realizowali sensei: Łukasz Buhl i Paweł Papoń, oraz senpai: Martyna Diak i Jakub Mytych. Najsympatyczniejszą Uczestniczką została wybrana Daria SzymaniecPełna relacja.

    
         


Czytaj całość...
MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla Partnerem Jakuba Mytycha 
Dodano: 08-10-2017, godz.: 17:58

      MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla Partnerem Jakuba Mytycha

   
Firma MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla z siedzibą w Przyworach zdecydowała się zostać Oficjalnym Partnerem naszego Zawodnika - Jakuba Mytycha, który już w najbliższą środę wyjeżdża na 31. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin do Świnoujścia.

Dzięki zaangażowaniu Skarbnika ASW - senpai Magdaleny Papoń, pozyskane środki pieniężna w całości zostaną przekazane zawodnikowi na sfinansowanie poniesionych kosztów związanych z przygotowaniami do ME (udział w obozie przygotowawczym ENTRY CAMP - BARDO 2017).

Bardzo dziękujemy Pani Patrycjii Bartylla za tak wspaniałe serce :)www.mapbiurorachunkowe.pl
     

Informacje dot. Klubowego Egzaminu Karate w ASW
Dodano: 29-09-2017, godz.: 09:20

                  Informacje dot. Klubowego Egzaminu Karate w ASW

  
TERMIN:
MIEJSCE:
CZAS:

STOPNIE:
ZAPISY:

PŁATNOŚĆ:

KONTAKT:
 13. Listopada 2017   (Poniedziałek)
PSP nr 1 w Zdzieszowicach dojazd
godz.: 17.30 - 21.00     (zależnie od stopnia)

do 2 kyu włącznie
- przed treningami u sensei Iwony i Pawła
- ostatni dzień zapisów: 19. X. 2017
do 19. Października b.r.

sensei Paweł Papoń,     tel.: 667 807 797

1. Moje dziecko trenuje od niedawna


Przede wszystkim zachęcamy wszystkich, którzy dopiero rozpoczęli treningi karate w ASW. Nie jest tajemnicą, że zdobycie pomarańczowego pasa, to dla młodych ludzi pierwszy cel w karate :) Bardzo ważny cel! My rodzice musimy wspierać nasze pociechy i nie zadawajmy pytań, czy sobie poradzą - bo sobie poradzą :) Pierwszy egzamin nie ma na celu zniechęcić, a wręcz przeciwnie, ma być motorem napędowym do dalszych treningów. Rolą Egzaminatora jest tak poprowadzić młodego adepta sztuki karate, aby wrócił do domu, osiągając sukces. Dlatego bez zastanowienia odsyłamy Rodziców do trenerów, aby zapisać się na Egzamin.

2. Kolejny Egzamin


Każdy następny Egzamin jest trudniejszy, dłuższy, a Egzaminator bardziej wymagający. Otrzymanie zgody od Trenera i przystąpienie do Egzaminu to jedno, a to czy się zda czy nie - to drugie. Nie każdy, kto przystępuje do Egzaminu, otrzymuje wyższy stopień. Oczywiście Egzaminator też nie jest po to by od razu "oblewać", na Egzaminie też pomaga i stara się, aby uczestnik zrozumiał po co tam jest.

3. Czy mogę się zapisać?


Tak - nikt za Ciebie tego nie zrobi. Każdy, kto myśli o wyższym stopniu powinien jak najszybciej zgłosić się do trenera przed zajęciami i zapisać się na listę. Następnie, podczas treningów Instruktorzy będą sprawdzać systematyczność i postępy, jakie dana osoba robi. Oczywiście treningi także będą prowadzone już pod kątem Egzaminu, tak aby każdy kto się zapisał był jak najlepiej przygotowany :)

4. Zapisałem się a nie mogę zdawać


Zapisanie się na Egzamin nie jest jeszcze zgodą na przystąpienie do niego. Jeżeli uczestnik, który zgłosił chęć zdawania, nie będzie uczestniczył regularnie w treningach, będzie zalegał z opłatą Składki Członkowskiej w ASW, lub nie będzie wystarczająco przygotowany na swój stopień, zostanie wykreślony z listy. Wówczas sensei Paweł indywidualnie przekaże takiej osobie, dlaczego nie może zdawać.


Ważne informacje, wymagania, słownik, szczegóły znajdują się:   TUTAJ


Uwaga Karate Zdzieszowice
Dodano: 01-10-2017, godz.: 14:18

                         Karate w poniedziałek, 02-10-2017 przełożone!

Szanowni Państwo.
Treningi Karate zaplanowane na Poniedziałek, 2. Października 2017 roku się nie odbędą. Przekładamy je na piątek, 13. Października b.r.:

18.00 - 19.00     dzieci
19.00 - 20.30     starsi

Zajęcia w środę, 4. Października bez zmian - na godz.: 18.00


Podziękowanie dla Pani Dyrektor
Dodano: 28-09-2017, godz.: 08:46

                           Dziękujemy Pani mgr Gabrieli Ostrychacz

Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na ME
Dodano: 27-09-2017, godz.: 21:43

        Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na Mistrzostwa Europy

   Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski poinformował nas, że Gmina Tarnów Opolski zapewni transport kadrze ASW na rozpoczynające się za dwa tygodnie 31. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Świnoujściu :)

Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo Zawodników, dlatego
wybraliśmy solidną, bezpieczną i sprawdzoną Firmę Przewozową   FOLTRANS z Gogolina, która użyczy nam swojego busa Opla Vivaro. Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi za tak wspaniałą inicjatywę.                                www.tarnowopolski.plZgrupowanie Kadry Narodowej w Karate
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:31

                                  Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski


W dniach 21-24. Września b.r. na obiektach COS OPO Zakopane odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski w Karate Kyokushin. Wzięło w nim udział ok. 40 zawodników, którzy trenowali wspólnie z Trenerami Klasy Mistrzoswkiej - shihan: Andrzejem Drewniakiem i Robertem Wajgeltem. Na miejscu byli także Andrzej Gołota i Marcin Najman. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowali: Martyna Diak i Jakub Mytych. Koszta związane z wyjazdem opłacił Sponsor Klubu: Image Firma MASA z Kędzierzyna Koźla, oraz ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice.Mamy kolejnego Partnera
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:16

                       AGRU - FRANK Polska Sp. z o.o. Partnerem ASW

   
21. Września 2017 roku, dzięki współpracy i pomocy senpai Macieja Strzelczyka udało nam się pozyskać kolejnego Sponsora, który pomoże naszym Zawodnikom podczas startów na zawodach. Pierwszym celem są oczywiście zbliżające się 31. Mistrzostwa Europy - Świnoujście 13-14. Października 2017.

www.agru-frank.pl
     

Stypendia Sportowe w ASW
Dodano: 15-09-2017, godz.: 09:55

Rozszerzając współpracę z Partnerem ASW - Firmą Handlowo-Usługową MASA z Kędzierzyna Koźla, Zarząd Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, podczas Zebrania w dniu 1. Września 2017 roku, podjął uchwałę o wdrożeniu Programu: Stypendia Sportowe w ASW. Program ma na celu docenienie młodych, utalentowanych Wychowanków ASW, którzy w sposób znaczący przyczyniają się do promowania klubu m.in.: poprzez znakomite wyniki sportowe. Taki Zawodnik to także "wizytówka" dla swojego miasta i na pewno dla szkoły, która często lekceważy sukcesy młodego człowieka, jako mało istotne. Tym bardziej uważamy, że należy okazać szacunek młodym i zdolnym.

Stypendia przyznawane przez Zarząd ASW bedą na okres od 3. do 12. miesięcy. Kwota maksymalna miesięcznego Stypendium może wynieść nawet 500 złotych w zależności od rangi osiągniętego sukcesu. Wszelkie szczegóły znajdują się TUTAJ.

Jako pierwsi roczne Stypendium Sportowe w ASW otrzymali Zawodnicy: Martyna Diak i Jakub Mytych. Oboje należą do Kadry Polski Kyokushin, będą reprezentować Polskę podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w Świnoujściu, są multimedalistami turniejów o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Ponadto Martyna jest aktualną zdobywczynią Grand Prix Polski. Więcej o Zawodnikach TUTAJ.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 413


www.ASW24.pl '1994-2017'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
© copyright by pablo