English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
Nadchodzące wydarzenia:
55.Zgrupowanie 24.X.
BJJ & MMA 25.IX.
Zawody Grodzisk 11.X.
Zawody Jastrzębie 29.XI.
Oświadczenie dot. A.Ful
Photobucket


Aktualności
Dzieci uczyły się Samoobrony w Tarnowie OpolskimImage
Dodano: 20-09-2014, godz.: 18:55


Na zdjęciu od lewej: Aleksander i Oskar, którzy rozpoczęli treningi w Akademii we wrześniu 2014

Czwartek, 18. września b.r. upłynął w Tarnowie Opolskim pod znakiem Samoobrony. Dzieci przez  60 minut uczyły się podstawowych chwytów i dźwigni, oraz prawidłowego reagowania w sytuacji zagrożenia. Na zajęciach pojawiło się także kilka osób dorosłych, którym bardzo się podobały poznawane techniki. Zapraszamy do Galerii :)

Od 1. listopada 2014 NOWY GRAFIK TRENINGÓW W AKADEMII
Dodano: 14-09-2014, godz.: 16:10
Pokaz Karate podczas Festynu Charytatywnego dla Pascala - Zdzieszowice
Dodano: 13-09-2014, godz.: 19:38Dziś Zdzieszowice żyły Festynem Charytatywnym dla Pascala Boronowskiego. Także nasza Akademia aktywnie zaangażowała się w pomaganie naszemu małemu koledze. Dzięki zaproszeniu Pani Karoliny Strużyny - organizatorki całej imprezy, nasi karatecy mogli zaprezentować swoje umiejętności. Wystąpiło także kilkoro uczestników, którzy trenują z nami zaledwie od paru dni. Chwilę po występie Pawła Kukiza na scenie dumnie prężyły się panie z tańcem brzucha, następnie parkietem zawładnęła Zumba i Pani instruktor - Anna Pierz. Trzeba przyznać, że zajęcia robiły wrażenie, nawet my dołączyliśmy do tańców :) Była to dobra rozgrzewka przed naszym pokazem, podczas którego pokazywaliśmy niemal wszystkie elementy składające się na kyokushin... Na sam koniec sensei Paweł Papoń przekazał na ręce organizatorów Voucher o wartości 250 złotych na zajęcia w Akademii - super wiadomość! Zwycięzca licytacji zapłacił za niego aż 300 złotych! Pieniążki w całości trafią na pomoc Pascalowi. Dziękujemy!

Panie i Panowie na zajęciach Fitness wylewają siódme poty
Dodano: 08-09-2014, godz.: 22:29Niespełna dwie godziny temu w Szkole Podstawowej w Leśnicy zakończyły się kolejne zajęcia Fitness, prowadzone przez Maćka Kołtuna 2 kyu. Nasz instruktor Fitness po raz kolejny nie odpuszczał zgromadzonym na sali. Było sporo ćwiczeń wzmacniających, szybkościowych oraz uderzenia i kopnięcia, wzbogacające naszą wersję Fitness o elementy sztuk walki i samoobrony. Kolejny trening w Leśnicy już w najbliższą środę, godz: 20:00. Przypominamy, że:

na fitness można się zapisać w każdej chwili

Dwa pierwsze dni treningowe we wrześniu odbyły się w Tarnowie Opolskim
Dodano: 07-09-2014, godz.: 09:05Pierwszy tydzień treningów w Tarnowie Opolskim także zakończył się sporym sukcesem. Pierwsze zakwasy, kumite (jap. walki), elementy kata i wiele więcej. Także nowi uczestnicy wydają się być bardzo zadowoleni. Wtorek zgromadził na sali kilkadziesiąt osób. Podobnie było i w czwartek (04-09-2014). Tego dnia mięliśmy już zajęcia w grupach wiekowych. Na pierwszej - dziecięcej pojawiło się także kilka osób dorosłych, którzy spokojnie chcą "wejść" w nowy sezon. Grupa młodzieżowa ćwiczyła bardzo intensywnie, po rozgrzewce brakowało niektórym tchu... Był czas na sparingi, techniki na tarczach i wytrzymałość na workach. Na koniec długie rozciąganie.

na karate można się zapisać w każdej chwili

Zdjęcia z pierwszego wrześniowego treningu Karate w Zdzieszowicach
Dodano: 03-09-2014, godz.: 13:20Sezon treningowy 2014/15 oficjalnie uważamy za rozpoczęty.
1. września to dzień rozpoczęcia zajęć w szkołach i oczywiście bardzo ważny dzień dla Akademii - wznowienie treningów we wszystkich grupach wiekowych! Poniedziałek, godz.: 18:00 w PSP nr 1 w Zdzieszowicach rozpoczęły się pierwsze wrześniowe treningi. Na zajęciach zameldowało się ponad 50-uczestników, wiele nowych twarzy, którzy tym samym rozpoczęli wspaniałą przygodę w swoim życiu - Przygodę z Karate. Dzieci ćwiczyły przez godzinę, natomiast młodzież i dorośli aż dwie godziny. Były uderzenia, kopnięcia, kombinacje , rozciąganie i oczywiście trochę zabawy. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapisać się na trening (zawsze min. 20 minut przed rozpoczęciem zajęć) i pamiętajcie, że:

na karate można się zapisać w każdej chwili

Zakończyliśmy wakacje Pokazem Karate w Zdzieszowicach
Dodano: 31-08-2014, godz.: 15:12


(Zgromadzona publiczność podczas naszego występu)

W sobotę, 30. sierpnia b.r. ponad trzydzieścioro osób z naszego klubu wystąpiło na Pokazie Karate zorganizowanym na zakończenie wakacji. Festyn odbywał się na boisku "Mirabelka" w Zdzieszowicach. Mimo, iż zostaliśmy zaanonsowani, jako klub z Tarnowskich Gór, wystąpiliśmy i bawiliśmy się świetnie. Podczas naszego niemal 20-minutowego pokazu prezentowaliśmy karate "od dziecka, które trenuje krótko" do dorosłego zawodnika. To też na samym początku, oprócz rozgrzewki, rozciągania, ćwiczeń gibkości i akrobatyki, pokazaliśmy ćwiczenia w parach, podczas których maluchom pomagali doświadczeni asystenci i sensei Iwona Kielian. Następnie prezentowane były techniki ręczne, kopnięcia, kombinacje i wreszcie kata. Ostatnim elementem był test łamania przedmiotów (jap. tameshiwari).
Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, opiekunom i dorosłym uczestnikom, którzy zjawili się wczoraj na pokazie. Już teraz zapraszamy na kolejny występ, podczas ImageFestynu Charytatywnego dla Pscala (13-09-2014 Park Zdzieszowice). Na wszystkich uczestników będzie czekał poczęstunek, ciasto, napoje, jedzenie, grill i inne atrakcje). Do zobaczenia.

Zapraszamy na Pokaz Akademii podczas Festynu Charytatywnego w Zdzieszowicach
Dodano: 28-08-2014, godz.: 20:42

Pokaz Akademii na Festynie Charytatywnym w Zdzieszowicach

          
TERMIN: sobota, 13 września 2014

MIEJSCE: Park Miejski w Zdzieszowicach
Krąg Taneczny (na miejscu powiedzą, gdzie)

GODZINA: 17:30

ZBIÓRKA: 16:45 (pod sceną Amfiteatru)

PLAN POKAZU:
- pokaz gibkości i sprawności
- kata także synchroniczne
- techniki ręczne i kopnięcia
- full kontakt dorosłych
- tameshiwari dzieci
- tameshiwari (jap. łamanie przedmiotów)
- ćwiczenia z udziałem publiczności
- niespodzianki

Organizatorka Festynu - Pani Karolina Strużyna zapowiedziała, że wszyscy uczestnicy pokazu otrzymają poczęstunek, ciasto, napoje, grill i inne dostępne atrakcje za darmo :)

Akademia przekaże Voucher o wartości 350-400 złotych!

Podczas licytacji będzie można zakupić Voucher na 5 miesięcy treningów karate w naszej Akademii!


Końcowa Relacja z XIV. Obozu Letniego - Dźwirzyno, 5-17. sierpnia 2014
Dodano: 24-08-2014, godz.: 14:20

XIV. Obóz Letni 2014 - Końcowa Relacja ImageW dniach: 5-17. sierpnia 2014 roku w Ośrodku Wypoczynkowym "Bałtyk" w Dźwirzynie odbył się XIV. Obóz Letni sportowo-rekreacyjny karate, oraz Zgrupowanie Szkoleniowe, zorganizowane przez naszą Akademię. Wzięło w nich udział aż 60 uczestników :) Zarówno tych, którzy na co dzień aktywnie trenują, jak i w ogóle nie związanych z karate. Najgrzeczniejszą uczestniczką wybrano Laurę Borowską, która otrzymała świetny plecak i puchar. Pogoda nam dopisała, praktycznie każdego dnia mogliśmy realizować wcześniej założony plan... O.W. Bałtyk to miejsce o wysokim standardzie, bardzo dobre wyposażone pokoje, przestronne łazienki, miła obsługa, rewelacyjny kontakt z kierownictwem, super dostęp do plaży (prywatne wejście), wreszcie znakomita lokalizacja sprawiają, że za rok na pewno tu wrócimy! Będzie to już nasz trzeci letni wypoczynek w tym ośrodku. Kierowniczka Pani Renata Pankiewicz spisuje się na medal!

  Portrety

 Zawody Karate

 Egzamin

 Sayonara, dyplomy

         
         
  


 
 
         Czytaj całość...
SAYONARA PARTY DŹWIRZYNO 2014 - KalikBand SquadImage
Dodano: 16-08-2014, godz.: 23:25DZIEŃ 12. - XIV. Obóz Letni Dźwirzyno 2014
Dodano: 16-08-2014, godz.: 18:35

XIV. Obóz Letni - Dźwirzyno 2014

dzień 12.
(16. sierpnia 2014)


Dziś byliśmy na filmie w Ośrodku Wypoczynkowym HELIOS, następnie obiad, pakowanie, zakupy i plaża :) Aktualnie wracamy do domu. Wyjechaliśmy z Dźwirzyna punktualnie o godz.: 18:00. Przed nami cała Polska do przejechania, jesteśmy spokojni, bo jedziemy ze sprawdzoną i pewną Firmą Foltrans z Gogolina. Jedynym minusem dzisiejszego dnia było pakowanie najmłodszych. Mimo naszych wielokrotnych próśb o nauczenie dzieci, jak się pakuje walizki maluchy nie miały o tym pojęcia. Wychowawcy nie mają możliwości spakować kilkudziesięciu osób w ciągu ok. 2 godzin. Każdy wie ile czasu potrzebuje w domu na spakowanie jednej pociechy. Co gorsze dzieci nawet nie wiedzą, które rzeczy są ich, dlatego nie mamy jak im pomóc. Bardzo fajnie z tej sytuacji wybrnęli rodzice 7-letniego Dawida, który wszystkie rzeczy miał oznaczone w znany mu sposób :) Extra pomysł! Za rok znów będziemy wszystkich "uczulali", aby każdy wiedział, jak się pakować, jak rozpoznawać swoje rzeczy i w końcu co robić z mokrymi ubraniami...

ImageWSZYSTKIE ZDJĘCIA Z OBOZU!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 106


www.ASW24.pl '1994-2014'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo