English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
NADCHODZĄCE:
KARATE W CZERWCU
Tarnów Opolski 30.VI
Pokaz Kosorowice 4.VII
Obóz Letni 2015 INFO
OSTATNIE TRIUMFY:
Patryk Soworka 14.VI
4 medale w Wieliczce 13.VI
2 medale w Limanowej 23.V
2 brązy - Ząbkowice 21.III
9 medali w Nysie 14.II
Zobacz wszystkie sukcesy
Wywiady:


Aktualności

...:::     Wyjazd na 15. Obóz Letni Karate Dźwirzyno 2015     :::...    INFO


26. lipca 2015 (niedziela)    ~    godz.: 21.45 (zbiórka)    ~    Plac przy POLO MARKET GOGOLIN (Al. Św. Urbana 4)       ImageZobacz dojazd

Przeszło 50 osób trenowało na zakończeniu sezonu karate w Zdzieszowicach!Image
Dodano: 29-06-2015, godz.: 20:55Przed godziną w Zdzieszowicach zakończyliśmy sezon karate 2014/2015

Ostatnie 60-minutowe zajęcia zgromadziły przeszło 50-uczestników, w tym bardzo silną, kilkunastoosobową grupę rodziców
, którzy wspólnie ze swoimi pociechami wytrzymywali trudy, wcale niełatwego treningu, który przygotował sensei Paweł. Grupa zawodników i osoby pełnoletnie miały możliwość powalczyć w pełnym kontakcie, natomiast pozostali testowali swoją siłę na sprzęcie. Na zakończenie rozdaliśmy wszystkim Certyfikaty z ostatniego ImageEgzaminu, wszystkim uczestnikom wręczyliśmy Listy Gratulacyjne za wytrwałość w dążeniu do celów. Zawodnicy dostali specjalne podziękowania, natomiast ich rodzice także zostali nagrodzeni Listami Gratulacyjnymi. Miłym akcentem były także urodziny naszej 6-letniej Oli Ochenkowskiej, której głośno śpiewaliśmy "sto lat" :)

Wszystkim życzymy udanych, pełnych wrażeń wakacji i Zdzieszowice pamiętajcie!
Widzimy się w środę, 3. września 2015, godz.: 18.00


Zapraszamy na Zakończenie Sezonu Karate 2014/2015 do Tarnowa OpolskiegoImage
Dodano: 25-06-2015, godz.: 14:10Hala Sportowa w Tarnowie Opolskim, ul. Kopernika 10

Wtorek, 30-06-2015, godz.: 17.00


Drodzy Przyjaciele.
Zapraszamy wszystkich, którzy trenowali z nami karate w tym sezonie lub jeździli na Zgrupowania Szkoleniowe do udziału w ostatnim przedwakacyjnym treningu (mimo, że to już w wakacje). Tego dnia każdy z Was otrzyma od nas List Gratulacyjny.

Zapraszamy także Rodziców i Opiekunów, oraz całe rodziny do aktywnego uczestniczenia w 60-minutowych zajęciach :)

Prosimy też, aby tego dnia byli z nami Rodzice i Opiekunowie naszych Zawodników, którzy w kończącym się sezonie zajmowali medalowe miejsca, podczas wszelakich zawodów Karate, ponieważ będziemy chcieli także Państwu podziękować.

Jednym słowem nikogo nie może zabraknąć. Do zobaczenia!

Pokaz Karate 4. lipca 2015 w KosorowicachImage
Dodano: 24-06-2015, godz.: 08:15

Zapraszamy na Pokaz Karate ASW 4. lipca 2015 w Kosorowicach

          
TERMIN: sobota, 4. lipca 2015

MIEJSCE WYSTĘPU: Plac przy OSP Kosorowice

GODZINA WYSTĘPU: ok. 17.00 (występujemy, jako pierwsi)

ZBIÓRKA: 15:45

MIEJSCE ZBIÓRKI: ul. Leśna     ImageZobacz
(przy skręcie na Kamień Śląski, nieopodal boiska)

Pokaz rozpoczniemy uroczystym przemarszem z ul. Leśnej na Plac przy OSP. W paradzie będą brali wszyscy artyści, którzy tego dnia będą występowali. W związku z tym prosimy, aby wszyscy uczestnicy Pokazu Karate przyjechali w kimonach od razu na ul. Leśną. Tego dnia nie możemy łamać żadnych przedmiotów (prośba Organizatora). Każdy otrzyma poczęstunek i napoje.

Liczymy na Waszą obecność :)


Udany Egzamin Karate w Tarnowie Opolskim
Dodano: 22-06-2015, godz.: 09:40


Na pierwszym planie Kacper Maik odbiera Zaświadczenie o zdanym Egzaminie na stopień 10.3 junior kyu

Sobota, 20. Czerwca 2015 roku, godz.: 8.00 - Halę Sportową w Tarnowie Opolskim opanowała grupa karateków z ASW, którzy przybyli tego dnia, aby zdawać Egzamin na wyższy stopień kyokushin karate. Wszyscy jacyś ospali, na dworze zimno, to nie wróżyło zbyt dobrze, jednak tym razem nasi sportowcy spisali się na medal i wszyscy otrzymali z rąk sensei Pawła Papoń 2. Dan wyższe stopnie uczniowskie. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych, tak wspaniałych sukcesów. Dziękujemy sempai Adrianowi Suchockiemu za obecność na walkach, oraz Panu Januszowi Mytych za wykonanie zdjęć.


"Miło zaskoczył mnie Michał Markgraf, który po ostatnim egzaminie tym razem dobrze się przygotował. Na uwagę zasłużył Michał Kętrzyński. Chciał zrezygnować i wyjść - wytrzymał do końca i otrzymał wyższy stopień. Anna Mnich (bez stopnia), którą od jakiegoś czasu namawiałem, aby spróbowała zdawać przyjechała uczestniczyć w Egzaminie, nie było jej na liście i przetrzymałem ją w zasadzie, tak jakby zdawała na 8 kyu. Bez najmniejszego problemu dałem jej 10 kyu. Magdalena Papon - moja żona jest w formie. Zarówno na technikach, jak i na kumite, chociaż nie dużo brakowało i oblałaby na kata (pierwsze wykonanie 3. pinianu i stres zadziałał). Piotra Kowalskiego chwaliłem już na ostatnim Zgrupowaniu, zrobiłeś duży postęp i duży plus dla Ciebie. Osobiście jestem zadowolony ze wszystkich zdających. Gratuluję i do zobaczenia. Osu!

Pozdrawiam Paweł Papoń

Akademia Sztuk Walki zmieniła swoją siedzibę
Dodano: 18-06-2015, godz.: 15:20

Akademia Sztuk Walki zmieniła swoją siedzibę

Dnia 12. Czerwca b.r. na Górze Św. Anny odbyło się Walne Zgromadzenie Delegatów ASW, którzy podjęli decyzję o zmianie siedziby klubu, oraz o wprowadzeniu nowych Członków w skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Podjęto także uchwałę o nadaniu godności Członka Honorowego Klubu.

Akademia Sztuk Walki

Tarnów Opolski - Zdzieszowice

ul. Róż 19 / 2     47-320 Gogolin

Województwo Opolski / Powiat Krapkowicki


...::: Usytuowanie Zarządu Klubu :::...

Paweł Papoń - Prezes Zarządu
Iwona Kielian - Wiceprezes Zarządu
Magdalena Papoń - Skarbnik
Łukasz Buhl - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
Sebastian Major - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
Bartosz Cegielski - Członek Komisji Rewizyjnej

Zdzisław Kaliciak - Członek Honorowy Akademii


Patryk Soworka Laureatem "Złotej Tarniny 2015"
Dodano: 15-06-2015, godz.: 21:20

Patryk Soworka Laureatem "Złotej Tarniny 2015"W niedzielę, 14. Czerwca 2015 roku rozstrzygnięto tegoroczny Plebiscyt "Złotej Tarniny", czyli wybory mieszkańców, którzy w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Tarnów Opolski. Jesteśmy niezwykle dumni, gdy członkowie naszej Akademii są nominowani w poszczególnych kategoriach, nasza radość jest jeszcze większa, gdy otrzymują najważniejsze nagrody - tak, jak Patryk Soworka, który decyzją kapituły zwyciężył w kategorii Sportowiec Roku! Patryk odebrał nagrodę, podczas uroczystej Gali z rąk Wójta Gminy Tarnów Opolski - Pana Krzysztofa Mutz. Ponadto Gminny Ośrodek Kultury w Tarnowie Opolskim w całości opłaci Patrykowi uczestnictwo w tegorocznym, 15. Obozie Letnim Karate (1.499,00 PLN). Rodzicom Patryka i naszemu młodemu sportowcomi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, tak znakomitych osiągnięć!

4 medale na Pucharze Solnym Karate w Wieliczce!
Dodano: 15-06-2015, godz.: 09:55

4 medale na Pucharze Solnym Karate w Wieliczce :)W sobotę, 13. Czerwca 2015 roku w Hali Sportowej "Solne Miasto" w Wieliczce odbył się V. Turniej Karate o Puchar Soli, w  którym wzięło udział ponad 300 zawodników. Naszą Akademię reprezentowała 8-osobowa kadra zawodników w składzie: Patryk Soworka, Jakub Mytych, Alan Krawców, Marta Pers, Victoria Łukaszyńska Wiktoria Kuchnia, Martyna Diak i Martyna Szczuka, wywalczyła w pięknym stylu aż cztery medale! Kumite należało do Martyny Diak, która bezkompromisowo wygrywała kolejne walki, robiąc duże wrażenie na swoich koleżankach - tak duże, że finał zwyciężyła przez rezygnację swojej przeciwniczki :) Srebro Diak w kata potwierdziło jej wysoką formę. Także srebrny medal "wykopała" nasza Wiktoria Kuchnia, która pokazała, że niska waga i  wzrost nie idą w parze z siłą, jaką prezentowała. Brązowy medal wywalczyła Martyna Szczuka.
Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom udziału w zawodach, dziękujemy Panu Hubertowi Diak, który poświęcił swój czas i wspólnie z sensei Iwoną Kielian bezpiecznie dowiózł dzieciaki do Wieliczki. Po powrocie na kadrę czekało ognisko i z kiełbaskami, po którym wszyscy kibicowaliśmy dzieciakom biorącym udział w Turnieju SUMO.

Byliśmy na 59. Zgrupowaniu Szkoleniowym Karate
Dodano: 15-06-2015, godz.: 09:55W dniach 12-14. Czerwca 2015 roku na Górze Św. Anny nasza Akademia zorganizowała 59. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Pogoda nas nie rozpieszczała, termometry praktycznie nie schodziły poniżej 30 stopni w ciągu dnia. Mimo to udało nam się zrealizować plan szkolenia niemal w 100%... Pierwszego dnia grupa dziecięca trenowała z sensei Pawłem Papoń. Następnie w świat Jogi wprowadziła nas ImageInstruktor Agnieszka Wilczyńska. Sobotni poranek dzieciaki rozpoczęły zajęciami z Imagesempai Łukaszem Buhl, a grupa starsza znów "posmakowała" Jogi, po której wszyscy pobiegli do Geoparku, gdzie pięknym widokom towarzyszyło doskonalenie kata. Po śniadaniu młodsi ćwiczyli na dworze kombinacje. Przez cały czas pamiętaliśmy o nawadnianiu. Młodzież i dorośli także trenowali w plenerze, jednak nieco dłużej niż młodsi koledzy, bo ok. 90 min. W międzyczasie sempai Dawid Połeć zorganizował Turniej w Piłkarzyki, w którym zwyciężyli: Aleksander Tokarski i Wiktor Rogowski, II m. zajęły: Madzia Józefowicz i Ania Ciomplik, a trzecie: Kinga Jezierzańska i Martyna Cieśla. Tego dnia po obiedzie wyruszyliśmy na Aplin Coaster i plac zabaw, po drodze wstąpiliśmy na pyszne lody. Słońce nie odpuszczało więc każdy miał nakrycie głowy. Popołudniowy trening odbył się w Geoparku. Wieczorem znaleźliśmy czas na ognisko z pieczeniem kiełbasek i Turniej Sumo dla dzieci, w którym bezkonkurencyjny okazał się Aleks Tokarski, druga była Madzia Józefowicz, a trzecie miejsce zajął Dominik Wyszkowski. Nazajutrz ponownie dzień rozpoczęliśmy od rozruchu. Dzieci ćwiczyły Jogę na dworze, starsi ponownie biegali. Ostatnim akcentem Zgrupowania był Turniej Sumo Masters, w którym zwyciężył Piotr Kowalski, drugie miejsce zajęła Agnieszka Wilczyńska, a trzeci był Zygmunt Pietruszka, który wygrał swoją walkę z Jakubem Ochlust. Na koniec wszyscy otrzymali pamiątkowe Dyplomy Uczestnictwa.
Dziękujemy wszystkim, których nie sposób wymienić, za aktywną pomoc w organizacji i przebiegu Zgrupowania. Dzięki Wam po raz kolejny udało nam się stworzyć świetny wyjazd, który na długo zostanie w pamięci uczestników :)


Zdzieszowice w Czerwcu nie leniuchują
Dodano: 10-06-2015, godz.: 23:05

Zdzieszowice w Czerwcu nie leniuchują :)Kilka godzin temu w Zdzieszowicach zakończył się świetny trening, pełen pozytywnej energii i chęci wśród ćwiczących, którzy mimo czerwcowej, ciepłej pogody nie leniuchują i dają z siebie wszystko na treningach. Zajęcia prowadził sensei Paweł Papoń. Cieszy duża frekwencja i zaangażowanie. Trening obfitował w kombinacje, kopnięcia i poruszanie się w pozycji zenkutsu-dachi, ponieważ już za niecałe dwa tygodnie Egzamin w Tarnowie Opolskim. Także zawodnicy, którzy w najbliższą sobotę będą reprezentowali ASW podczas Turnieju Karate w Wieliczce, mogli poćwiczyć kata, oraz walki. Życzymy wszystkim wytrwałości i jeszcze więcej zapału do końca sezonu (29-06-2015).

Treningi Karate w Czerwcu 2015 - łączone grupyImage
Dodano: 04-06-2015, godz.: 08:50

Karate w czerwcu 2015


Drodzy Karatecy.
Maj rozleniwił sporą część ćwiczących w ASW. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mając za oknem temperaturę często dochodzącą do 30 stopni ciężko jest zmobilizować organizmy do wysiłku, jaki Wam proponujemy. Dlatego, tak jak każdego roku, w Czerwcu reorganizujemy treningi karate:

Grafik   Treningów   Karate   w   Czerwcu   2015 :

   Poniedziałek, 08-06-2015
Zdzieszowice

- zajęcia odwołanePoniedziałek, 15-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSI


Poniedziałek, 22-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSI


Poniedziałek, 29-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSI
Wtorek, 09-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI


Wtorek, 16-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI


Wtorek, 23-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI


Wtorek, 30-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI
Środa, 10-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSI 


Środa, 17-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSI


Środa, 24-06-2015
Zdzieszowice

18.00 - 19.00 DZIECI
18.00 - 19.30 STARSICzwartek, 11-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI


Czwartek, 18-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI


Czwartek, 25-06-2015
Tarnów Opolski

17.00 - 18.00 DZIECI
17.00 - 18.30 STARSI   ostatni trening w sezonieostatni trening w sezonie  

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 154


www.ASW24.pl '1994-2015'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo