English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
NADCHODZĄCE:
Zapisz się na treningi w 2015!
59. Zgrupowanie 12.VI
Turniej - Limanowa 23.V
Obóz Letni 2015 INFO
OSTATNIE TRIUMFY:
2 brązy - Ząbkowice 21.III
9 medali w Nysie 14.II
7 medali Jastrzębie 29.XI
5 medali w Grodzisku 11.X
4 złota w Dobrzeniu 15.VI
Zobacz wszystkie sukcesy
Photobucket


Aktualności
Ruszyły zapisy na 59. Zgrupowanie Szkoleniowe KarateImage
Dodano: 19-04-2015, godz.: 11:15

Zapisz się już dziś! Ilość miejsc ściśle ograniczona :)Egzamin Karate - Zdzieszowice
Dodano: 01-04-2015, godz.: 14:45W poniedziałek, 30. marca b.r. w Zdzieszowicach odbył się Egzamin Karate na wyższe stopnie kyu i junior kyu. Całość trwała 150 minut i obejmowała techniki ręczne, kopnięcia, kombinacje i walki. Pozytywny wynik uzyskało 39 osób, 2 uczestników nie zdobyło kolejnego stopnia. Szczególne wyróżnienie otrzymał Jakub Mytych. Egzaminatorem był sensei Paweł Papoń 2. Dan, rozgrzewkę przeprowadził sempai Łukasz Buhl. Dziękujemy za wykonanie zdjęć sempai Michałowi Czernkowi. Wszystkim, którzy przystąpili do Egzaminu serdecznie gratulujemy.

    


Dwa medale Mistrzostw Dolnego Śląska Karate Kyokushin
Dodano: 22-03-2015, godz.: 10:10

Dwa medale Mistrzostw Dolnego ŚląskaPierwszy dzień wiosny upłynął naszej kadrze bardzo pracowicie. Pięcioro zawodników reprezentowało w dniu wczorajszym ASW podczas XXXIV. Mistrzostw Dolnego Śląska Karate Kyokushin, kre odbywały się w Ząbkowicach Śląskich. Organizatorem był shihan Witold Stolarczyk, natomiast Sędzią Głównym shihan Andrzej Drewniak. Kierownikiem naszego zespołu był sempai Łukasz Buhl. Skład naszej kadry: wspomniany wcześniej Łukasz, Arkadiusz Gruszka, Victoria Łukaszyńska, Aleksandra Siwek i Dawid Połeć dzielnie walczyli, co pozwoliło wrócić z dwoma brązowymi medalami! W swoich kategoriach, na najniższym stopniu podium stanęli: Victoria Łukaszyńska (kumite młodziczek +55), oraz Dawid Połeć (kumite juniorów -60). Arek i Łukasz musieli uznać przewagę swoich kolegów, natomiast fantastycznie zaprezentowała się Ola Siwek, która "otarła się" o podium, zajmując ostatecznie w finale czwarte miejsce. Jest to bardzo dobry znak, ponieważ Ola od ubiegłego roku regularnie robi postępy i pnie się w górę. Trzymamy kciuki, wszystkim zawodnikom i kibicom z ASW dziękujemy za obecność na zawodach a zwycięzcom gratulujemy!


Minął termin wpłacania II-ej RATY za Obóz Letni!
Dodano: 21-03-2015, godz.: 7:25


Minął termin wpłacania II-ej RATY za Obóz Letni!

Dnia 20. marca b.r. upłynął termin zapłaty kolejnej, drugiej raty za tegoroczny wypoczynek letni. Zgodnie z naszą ImageOfertą wszyscy, którzy zdecydowali się na wpłacanie w ratach, do tego dnia powinni zapłacić 900,00 PLN za każdego uczestnika wyjazdu. Przypominamy, że każdy kto się spóźnił musi do tej raty doliczyć 50,00 PLN (opłata dodatkowa za spóźnienie). Kwota dodatkowa nie jest doliczana do końcowej opłaty za obóz.

Szczegółowe informacje dla uczestników 15. Obozu Letniego Karate - Dźwirzyno 2015
Dodano: 15-03-2015, godz.: 12:55               Ostatnia aktualizacja: 27-03-2015, godz.: 18:10

Szczegółowe informacje dla uczestników Obozu Letniego 2015ImageCzytaj całość...
Akademia ma nowego Przyjaciela
Dodano: 28-02-2015, godz.: 14:25

Akademia ma nowego Przyjaciela Klubu :)

    

Pan Łukasz Buhl

       Związany z naszym klubem już od przeszło 10-lat. Posiadacz 1. kyu (ostatni stopień uczniowski), w 2016 roku otrzyma możliwość zdawania egzaminu mistrzowskiego na 1. dan kyokushin karate! Łukasz od samego początku aktywnie uczestniczy we wszelkich pracach ASW, bezinteresownie pomaga i prowadzi fantastyczne, bardzo wymagające treningi, które spotykają się z ogromnym uznaniem i wzbudzają szacunek wśród ćwiczących.
    Zarząd Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, w dowód uznania pragnie uhonorować Pana Łukasza Buhl mianem Przyjaciela Akademii ImageZobacz wszystkich naszych Przyjaciół.


Z wyrazami szacunku
Zarząd ASW

Fotorelacja z wczorajszych przygotowań sekcji karate Tarnów Opolski do egzaminu
Dodano: 25-02-2015, godz.: 15:28


Na zdjęciu sensei Paweł Papoń i Roksana

W dniu wczorajszym na dobre rozpoczęliśmy przygotowania do Egzaminu Karate, który odbędzie się już 30 marca 2015 roku w Zdzieszowicach. Uczestnicy treningu ćwiczyli kombinacje, doskonalili kopnięcia i wykonywali setki technik ręcznych. Przed nami ciężki okres treningowy, zachęcamy wszystkich do 100% frekwencji. Na specjalną pochwałę za nienaganną postawę podczas zajęć zasłużył Artur Hołówka. Przypominamy, że nadal można zgłaszać chęć przystąpienia do egzaminu.


Pan Adrian Suchocki Przyjacielem Akademii
Dodano: 21-02-2015, godz.: 19:53

    

Przyjaciel Akademii

Pan Adrian Suchocki

       Zarząd Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice pragnie podziękować Panu za dotychczasową, wieloletnią współpracę z klubem. Profesjonalizm, z jakim angażuje się Pan w działania ASW, czyni nasz klub bezpiecznym i godnym zaufania. Dzięki Pana zaangażowaniu wielokrotnie widzieliśmy wspaniałe i szczere uśmiechy na twarzach dzieci, a to dla nas najważniejsze. ImageZobacz wszystkich naszych Przyjaciół.
Z wyrazami szacunku
Zarząd ASWMartyna Diak - podwójna Mistrzyni Województwa w Karate
Dodano: 15-02-2015, godz.: 16:58

Martyna Diak - podwójna Mistrzyni WojewództwaUczennica piątej klasy Szkoły Podstawowej w Januszkowicach, lubi tańczyć, uwielbia karate, startuje w zawodach biegowych, ogólnie kocha sport, Martyna Diak - aktualna podwójna Mistrzyni Województwa w Karate. Wolne chwile spędza ze znajomymi a jej marzeniem jest zdobycie czarnego pasa karate. Martyna trenuje od 2011 roku. W nagrodę za wspaniałą postawę nasza zawodniczka będzie mogła zdawać najbliższy egzamin karate.

9 medali na Mistrzostwach Opolszczyzny Karate
Dodano: 15-02-2015, godz.: 16:58Pierwszy start w tym roku i jakże udany dla naszych zawodników, którzy w dniu wczorajszym reprezentowali Akademię podczas Otwartych Mistrzostw Opolszczyzny Karate Kyokushin, które odbywały się w Nysie. W zawodach wzięło udział 6 klubów, Organizatorem był sensei Dariusz Karczmit. Oto wyniki naszej kadry:

Mistrzowie Województwa:
Martyna Diak - kata kadetek i kumite kadetek OPEN
Victoria Łukaszyńska - kumite młodziczek OPEN

Wicemistrzowie Województwa:
Martyna Szczuka - kumite kadetek OPEN
Patryk Soworka - kata kadetów
Victoria Łukaszyńska - kata młodziczek

III miejsca:
Łukasz Buhl - kumite full kontakt seniorów -70kg
Jakub Mytych - kata dzieci 10-11 lat
Martyna Szczuka - kata kadetek

Na zawody pojechali także pozostali nasi seniorzy: Katarzyna Nowak i Arkadiusz Gruszka. Niestety tego dnia nie było im dane wystartować, ponieważ nie było zawodników w ich kategoriach. Mięliśmy także reprezentanta w kategorii kata juniorów młodszych - był nim Dawid Połeć, który ostatecznie zajął piąte miejsce. Ogromnego wyczynu dokonał Kuba Mytych, który wyprzedził aż 16 zawodników w swojej kategorii! Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy pojechali do Nysy dopingować naszych. Kierowniczką była sensei Iwona Kielian. Wszystkim gorąco gratulujemy i już szykujemy się do następnych zawodów (MDŚL).


57. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate zakończone
Dodano: 08-02-2015, godz.: 19:59Przed kilkoma godzinami zakończyło się 57. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate, które zorganizowała nasza Akademia. Uczestnicy weekendowego wyjazdu mięli możliwość uczestniczenia w treningach karate kyokushin, Brazylijskiego Jiu-Jitsu i Jogi. Zorganizowaliśmy także turnieje w piłkarzyki i zawody Sumo. Program szkoleniowy opracowali i realizowali nasi Instruktorzy: Paweł Papoń, Iwona Kielian, Łukasz Buhl, Krzysztof Jakuczek i Agnieszka Wilczyńska.


 
     


Kolejne, 58. Zgrupowanie Szkoleniowe Sztuk Walki odbędzie się w dniach: 10-12. kwietnia 2015 (zapisy ruszają niebawem)Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 124


www.ASW24.pl '1994-2015'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo