English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
Nadchodzące wydarzenia:
OBÓZ LETNI 2014
Pokaz 30.VIII
Oświadczenie dot. A.Ful
Photobucket
Photobucket


Aktualności

Trwa wakacyjna przerwa w prowadzeniu zajęć.

Zapraszamy od 1. września 2014

ImageZobacz Grafik Zajęć od 1. września 2014

W dniach: 21. lipca - 20. sierpnia biuro nieczynne
Dodano: 22-07-2014, godz.: 21:59

Informujemy, że w dniach: 21. lipca - 20. sierpnia b.r. nasze biuro będzie zamknięte. Także telefon stacjonarny nie będzie działał. Wszelkie sprawy prosimy załatwiać z Prezesem, Image667 807 797.

Iwona Kielian zdała egzamin mistrzowski na 1. dan!
Dodano: 20-07-2014, godz.: 21:59

Mamy czarny pas w Akademii! Iwona Kielian zdała egzamin mistrzowski!Historyczny moment w naszej Akademii! Po 20-latach mamy pierwszą kobietę z czarnym pasem! Iwona Kielian, bo o niej mowa, dokonała tego w dniu dzisiejszym w Krakowie! Jej egzaminatorem był Imageshihan Antonio Pinero 8 dan z Hiszpanii. Egzamin odbył się w ramach 41. Wschodnioeuropejskiego Obozu Letniego - Kraków, 17-20 lipca 2014, w którym uczestniczyło niemal ćwierć tysiąca karateka z wielu krajów, także z odległej Japonii. Sensei Iwona karate trenuje od przeszło 13 lat, w Akademii nie trzeba jej nikomu przedstawiać, jest wychowawczynią wypoczynku, prowadzi wspaniałe treningi techniczne ale także kumite. Jej zajęcia idealnie dopełniają całość szkolenia kyokushin.  Wszyscy członkowie ASW składają Iwonie ogromne gratulacje! Powodzenia w dalszej drodze! OSU! Przeczytaj o Iwonie w ImageHistorii Klubu.

Sempai Bartosz Cegielski na urlopie w Dźwirzynie
Dodano: 18-07-2014, godz.: 12:55


   

Bartosz Cegielski na urlopie w Dźwirzynie

Ostatnie dwa tygodnie sempai Bartosz Cegielski spędził ze swoją córką - Amelką w Dźwirzynie. Dokładnie w tym samym ośrodku, w którym 60-osobowa reprezentacja naszej Akademii zamelduje się za niespełna trzy tygodnie na obozie letnim. Zarówno Bartosz, jak i Amelka są bardzo zadowoleni z przygotowania O.W. "Bałtyk" do sezonu letniego. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za wspaniałą pogodę.
OGŁOSZENIE: Szukamy fotografa na obóz letni
Dodano: 11-07-2014, godz.: 15:15


   

Uwaga uczestnicy Obozu Letniego!

Poszukujemy fotografa! Osoby energicznej, która zabiera nad morze, na Imageobóz letni, swój aparat (najlepiej "lustrzankę") i będzie chętnie wykonywała dużo najróżniejszych zdjęć, które my będziemy systematycznie, każdego dnia udostępniać na naszej stronie, oraz ImageFanPage'u na Facbeooku.

Atuty bycia fotografem:
- nie musisz ćwiczyć na każdym treningu (będziesz fotografem)
- nie musisz zawsze biegać na rozruchu (ciężko się biega z aparatem)
- dowiesz się wcześniej o treningu nocnym
- otrzymasz plakietkę :)


Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail:      lub telefonicznie: 667 807 797

Akademia ma nowych Przyjaciół
Dodano: 05-07-2014, godz.: 10:35


Na zdjęciu Prezes Zarządu ASW - Paweł Papoń,
oraz Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski
   

Dnia: 21. czerwca 2014 roku, podczas ImageRodzinnego Pikniku z okazji 20-lecia klubu do naszej Akademii dołączyli wspaniali Przyjaciele, ludzie pozytywnie zakręceni, bezinteresowni, którzy swoimi wielkimi sercami wspierają nasze działania:


- Pan Krzysztof Mutz
  Wójt Gminy Tarnów Opolski

- Państwo Jolanta i Mirosław Szczyrscy
  Przedsiębiorcy z Kędzierzyna Koźla

- Państwo Patrycja i Marek Bartylla
  Przedsiębiorcy z Przywór

Przyjaciółmi Akademii stają się osoby, które decyzją Zarządu ASW m.in.: w znaczący sposób przyczyniły się do poprawy warunków uprawiania sportu. ImageDowiedz się więcej.


Iwona Kielian przystąpi do egzaminu mistrzowskiego na 1 dan!
Dodano: 02-07-2014, godz.: 19:45


   

Pierwsza kobieta z czarnym pasem w ASW?

Trenuje kyokushin już 13 lat. Przyjaciółka Akademii, studentka czwartego roku fizjoterapii, wychowawczyni wypoczynku dla dzieci i młodzieży, miłośniczka koni i dobra dusza naszej Akademii - tak w skrócie można powiedzieć o sempai Iwonie Kielian. Wszyscy wierzymy, że za niespełna trzy tygodnie będziemy mogli mówić do niej "sensei", ponieważ Iwona za 17 dni przystąpi do 2-dniowego egzaminu mistrzowskiego na stopień 1 dan (czarny pas), tym samym byłaby czwartą osobą w klubie, która dostąpi zaszczytu noszenia czarnego pasa kyokushin karate. Egzamin odbędzie się w ramach 41. Wschodnio - Europejskiego Obozu w Krakowie w dniach: 19-20 lipca b.r. Pierwszy dzień to 4-5 godzinny etap technik, wydolności, sprawności i siły ducha. Następnego dnia 3-godzinne walki. Iwona przygotowuje się każdego dnia trenując po kilka godzin. Wspiera ją sensei Paweł Papoń, który jest bardzo zadowolony z poziomu, jaki Kielian aktualnie prezentuje...


Rodzinny Piknik z okazji 20-lecia klubu
Dodano: 25-06-2014, godz.: 13:15Pragniemy podziękować sponsorom,wolontariuszom i wszystkim naszym przyjaciołom, którzy włożyli bardzo dużo pracy i poświęcili swój własny czas na organizację Pikniku. Nie sposób wymienić każdego z osobna, ale chcemy żebyście czuli się wyróżnieni, bo dzięki Wam oglądaliśmy uśmiechnięte twarze dzieci, a to uczucie bezcenne. Jesteśmy wdzięczni, że mamy wokół siebie tylu wspaniałych ludzi. Ogromne podziękowania kierujemy do Przyjaciela Akademii - Pana Zygmunta Pietruszki, który realizował wszystkie nasze pomysły. Był do naszej dyspozycji dzień i noc, sprawy niemożliwe załatwiał "od ręki", na cuda czekaliśmy 10 minut. Dzięki!
Magdalena i Paweł Papoń, Joanna WasiakDnia 21. czerwca 2014 roku w "Biesiadniku" w Miedzianej odbył się Rodzinny Piknik z okazji 20-lecia naszego klubu. Impreza zgromadziła aż 316 gości! Nad całością czuwał ochroniarz, który pilnował, aby na teren pikniku nie dostały się osoby postronne... Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji dla gości, m.in.: Turniej Karate o Puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski, zjeżdżalnię 7,5m, kulę Zorbing, Zamek z piłkami dla dzieci, Pokazy straży pożarnej, przejażdżki na motocyklach, dania z grilla, loterię fantową w której główną nagrodą był Voucher na darmowy Obóz Letni 2015 + kieszonkowe 250 złotych! Szczęśliwym zwycięzcą został Paweł Węgielewski z Kędzierzyna Koźla - gratulujemy! Dzieci mogły także wspólnie z rodzicami wziąć udział w konkursach rodzinnych, które dostarczyły dużo emocji i radości :) Wśród naszych gości byli m.in.: Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski, Pan Rudolf Urban - Przewodniczący Rady Gminy. Zapraszamy do Imageprzeczytania całej relacji z naszego święta, które dla naszych gości było darmowe.

 
      
Czytaj całość...
54. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate - Góra Św. Anny, 13-15.06.2014
Dodano: 16-06-2014, godz.: 13:40W dniach 13-15 czerwca 2014 roku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbyło się 54. Zgrupowanie Szkoleniowe, w którym wzięło udział 32 osób. Program szkoleniowy przygotowany przez sensei Pawła Papoń realizowali sempai: Iwona Kielian i Sebastian Major. Najgrzeczniejszym uczestnikiem był Wiktor Ciszewski. Na uczestników czekało sporo atrakcji, m.in.: aż 10 treningów w grupach wiekowych, w tym trzy treningi biegowe dla starszych, wieczór filmowy dla dzieci, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wycieczka do Muzeum Czynu Powstańczego, Zjeżdżalnia Alpin Coaster, turnieje w piłkarzyki, zawody SUMO i wiele więcej... :)

    
        
Czytaj całość...
Mamy troje Mistrzów Opolszczyzny!
Dodano: 15-06-2014, godz.: 21:28


   

Mamy Troje Mistrzów Opolszczyzny!

 Victoria Łukaszyńska
1m. kumite kadetek
1m. kata kadetek

Jakub Koprek
1m. kata młodzików

Kamil Kaliński
1m. kumite juniorów +75 kg

Otwarte Mistrzostwa Województwa odbyły się w sobotę, 15 czerwca b.r. w Dobrzeniu Wielkim. Organizatorem był Opolski Klub Karate Kyokushin. Naszą Akademię reprezentowała tylko w/w trójka :)

2. miejsce w klasyfikacji Drużynowej!


Nasze srebrne wojowniczki
Dodano: 08-06-2014, godz.: 14:15

Nasze srebrne wojowniczkiMiło nam poinformować, że Wiktoria Kuchnia, Victoria Łukaszyńska, oraz Martyna Diak, podczas wczorajszego IV Turnieju o Puchar Soli dla dzieci i młodzieży Karate Kyokushin w Wieliczce wywalczyły srebrne medale! W zawodach wzięło udział ok. 360 zawodników z 29 klubów! Serdecznie gratulujemy!

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 85


www.ASW24.pl '1994-2014'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo