English | Latviešu | Русский | Deutch | Français | Español | Lietuviškai | Italiano

 
    Z
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
NADCHODZĄCE:
Puchar Solny INFO
64. Zgrupowanie - ZAPISY
zaległości zawodników ASW
Obóz 2016 INFO
OSTATNIE TRIUMFY:
5 medali - Limanowa 14.V
6 Medali II SARI CUP 30.IV
Brąz na Śląsku 19.III
6 medali Chrząstow. 05.III
14 medali - SARI CUP 28.XI
Zobacz wszystkie sukcesy


Aktualności

Karate w Boże Ciało w Tarnowie Opolskim odwołane Image
Dodano: 25-05-2016, godz.: 08:59

Karate w Boże Ciało w Tarnowie Opolskim odwołane

Informujemy, tak jak wczoraj przekazywał senpai Łukasz podczas treningu, że czwartkowy trening Karate w Tarnowie Opolskim jest odwołany. Wiąże się to z obchodzonym Bożym Ciałem. Zapraszamy we wtorek, 31. Maja 2016 roku. Za utrudnienia przepraszamy.


Uwaga Zdzieszowice - NOWE GODZINY TRENINGÓW KARATE! Image
Dodano: 20-05-2016, godz.: 21:40

Nowe godziny treningów Karate w Zdzieszowicach

Od Poniedziałku, 23. Maja 2016 roku włącznie do końca czerwca b.r. obowiązują nowe godziny treningów Karate w Zdzieszowicach:

PONIEDZIAŁKI
godz.: 18.30 - 19.30 wszyscy (dzieci i starsi)
i starsi zostają do godz.: 20.00

ŚRODY
godz.: 18.30 - 19.30 wszyscy (dzieci i starsi)
i starsi zostają do godz. 20.00


Dorośli zdawali Egzamin Karate
Dodano: 17-05-2016, godz.: 09:40

Dorośli zdawali Egzamin Karate

Wczoraj w Zdzieszowicach odbył się Egzamin Karate dla osób, które ukończyły czternaście lat. Przystąpiło do niego dziesięciu zdających, a Egzaminatorem był sensei Paweł Papoń 2. Dan. Egzamin różnił się od innych pod wieloma względami, uczestnicy musieli na prawdę dużo myśleć i cały czas być bardzo skoncentrowanymi. Miło, że wszyscy uzyskali wyższy stopień. Równolegle z Egzaminem odbywały się treningi. Wszystkim zdającym serdecznie gratulujemy: Natalia Kempna, Magdalena Ciomplik, Zygmunt Pietruszka, Rafał Radzewicz, Victoria Łukaszyńska, Jakub Koprek, Krzysztof Bialucha, Adrian Suchocki, Katarzyna Nowak i Zdzisław Kaliciak.

5 medali na VI. ONE WORLD ONE KYOKUSHIN - Limanowa, 14-05-2016
Dodano: 16-05-2016, godz.: 10:20

5 medali na Międzynarodowym Turnieju Karate!

Nasza 9-osobowa kadra Zawodników i 5-osobowa kadra szkoleniowa wyjechała w piątek, 13. Maja 2016 roku do Limanowej na 6. Międzynarodowy Turniej Karate Dzieci i Młodzieży ONE WORLD ONE KYOKUSHIN. Zawody idealne pod wieloma względami, w których wystartowało niemal 450 zawodników z 53 klubów i aż z 6 państw. Zmagania rozpoczęły się w sobotni poranek. Akademię reprezentowali w KATA: Natalia Krawców, Patryk Soworka, Marta Pers, Alan Krawców, w KUMITE: Martyna Diak, Victoria Łukaszyńska, Jakub Koprek, Victoria Kuchnia i Jakub Mytych. Kierownikiem był sensei Paweł Papoń, sędzią senpai Łukasz Buhl, a sekundantem senpai Zdzisław Kaliciak. Nasi Zawodnicy wywalczyli 5 medali!

Serdecznie dziękujemy Panom: Hubertowi Diak i Januszowi Mytych za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu, Panu Zygmuntowi Pietruszka za pozyskanie środków finansowych z Gminy Tarnów Opolski, oraz wszystkim Rodzicom, którzy przyjechali do Limanowej i dopingowali naszych wspaniałych Zawodników.

Martyna DIAK - złoty medal, kumite kadetek -50kg          ImageZOBACZ WALKĘ FINAŁOWĄ
Jakub Koprek - złoty medal, kumite juniorów +80kg
Patryk Soworka - złoty medal, kata kadetów

Alan Krawców - srebrny medal, kata chłopców 10-11 lat     (0,1 pkt do złotego medalu)

Wiktoria Kuchnia - brązowy medal, kumite dziewcząt -40kg


      Dziękujemy Gminie Tarnów Opolski

- Gmina przekazała nam środki finansowe, dzięki którym mięliśmy zapewniony dojazd do Limanowej. 
   


Medali mogło być jeszcze więcej...

Zgodnie z Regulaminem Turnieju, jeden zawodnik z danego klubu mógł wystąpić wyłącznie w jednej kategorii (albo w kata albo w kumite) z wyłączeniem Organizatora, który zastrzegł sobie prawo do wystawiania swoich zawodników i w kata i w kumite. Początkowo wysłałem Kartę Zgłoszeniową, w której niektórych swoich zawodników wystawiłem w dwóch kategoriach, jednak na drugi dzień zostałem poproszony o przesłanie korekty, bo... Regulamin. Oczywiście zastosowałem się do uwag i podjąłem decyzję, kto będzie startował w kata a kto tylko w kumite. Regulamin regulaminem, a życie życiem: Podczas Turnieju okazało się, że wśród 53 klubów chyba tylko w naszym zachowano zasadę jednego zawodnika w jednej kategorii, ponieważ mnożyły się przypadki startów jednej osoby z jednego klubu w dwóch kategoriach, następnie jeden zawodnik stawał dwukrotnie na podium, to w kata i później w kumite. W sieci wielu kierowników ośrodków chwali się wynikami swoich - co z resztą i my robimy, ponieważ warto się cieszyć sukcesami. Wynika jasno, że jeden zawodnik zdobywał medal i w kata i w kumite... Wielka szkoda, bo zabrano naszej młodzieży możliwość zdobycia większej ilości medali, a wiemy, że stać ich na to. Jak widać są równi i równiejsi, a przypomnę, że startowaliśmy w Turnieju One World One Kyokushin.
sensei Paweł Papoń 2. Dan
Prezes Zarządu ASW
    Przypominamy, że obowiązkowe podsumowanie turnieju odbędzie się w Środę, 18-05-2015, godz.: 19.30 w Zdzieszowicach i w czwartek, 19-05-2016, godz.: 18.30 w Tarnowie Opolskim.

Mamy pierwszego Sponsora Obozu Letniego 2016
Dodano: 11-05-2016, godz.: 12:40

Mamy pierwszego Sponsora Obozu Letniego 2016 :)

Jest nam niezwykle miło poinformować, że w dniu dzisiejszym zgłosił się do nas Pan Zbigniew Kalinowski z Tarnowa Opolskiego, który jak co roku zadeklarował wsparcie i przekazanie wielu gadżetów aż z trzech różnych firm! Bardzo dziękujemy za pamięć i chęć pomocy.

- w każdej chwili czekamy na osoby chętne do współorganizacji tegorocznego obozu :) Zobacz szczegóły.


Trwają zapisy na 64. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate 
Dodano: 08-05-2016, godz.: 12:20

Trwają zapisy na 64. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate :)

Ostatnie Zgrupowanie w kończącym się roku szkolnym jest wspaniałą alternatywą zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dla osób dorosłych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekajcie dłużej i zapisujcie się już dziś! Ilość miejsc jest ograniczona i wynosi jedynie 45.

Nowość w 2016 roku!
- nowa łazienka z WC, oraz natryski na Parterze, oraz nowy, 4-osobowy pokój.

6 Medali na II. Sari Cup w Żorach
Dodano: 02-05-2016, godz.: 10:20

6 Medali na II. Sari Cup w Żorach

W sobotę, 30. Kwietnia w Żorach odbyła się druga edycja Turnieju SARI CUP. Wzięło w nim udział ok. 350 zawodników z Polski, Ukrainy i Czech, którzy reprezentowali 25 klubów z 6 różnych organizacji Karate. Naszą Akademię dumnie reprezentowało 12 zawodników, którzy wywalczyli 6 medali! Kierownikiem ASW był senpai Łukasz Buhl, Sędziami sensei: Iwona Kielian i Paweł Papoń. Martyna Diak, jak zwykle była bezapelacyjnie najlepsza zarówno w kata kadetek, jak i w kumite kadetek -50kg, gdzie wszystkie walki wygrywała przed czasem :) sierż. sztab. Katarzyna Nowak nie dała szans rywalkom w kumite seniorek +60kg, mimo że była w niej najlżejsza (niespełna 61 kg). Jakub Koprek wywalczył złoto w najcięższej kategorii kumite juniorów, a Magdalena Radzewicz stanęła na najniższym stopniu podium kumite juniorek. Bardzo dobry występ ma na swoim koncie Jakub Mytych (4. miejsce kata), który po I-ej TURZE kata był pierwszy. Jednak w finale stres był silniejszy i Kuba ostatecznie był tuż za "pudłem", za to wskoczył na nie Patryk Soworka, który był drugi. Miło było patrzeć na Zuzannę Tryczyńską i Bartosza Pydycha, dla których były to pierwsze zawody w życiu. Daria Baran w kata zajęła szóste miejsce.

Przypominamy, że obowiązkowe podsumowanie turnieju odbędzie się w Poniedziałek i Wtorek (9-10. Maja b.r.) w ramach treningów w Zdzieszowicach i Tarnowie Opolskim.


Start współorganizowany przez Miasta i Gminy Partnerskie     ZOBACZ    


Odwołane treningi w okresie długiego weekendu majowego
Dodano: 02-05-2016, godz.: 09:00

Odwołane treningi w okresie weekendu majowego

Szanowni Państwo.
Informujemy, że w dniach: 2-5. Maja 2016 roku wszystkie treningi KARATE prowadzone w naszej Akademii są odwołane. Jest to spowodowane obserwacją lat ubiegłych i znikomą w tych dniach frekwencją na salach. Zapraszamy już w najbliższy PONIEDZIAŁEK, 9-05-2016 DO ZDZIESZOWIC i we WTOREK, 10-05-2016 DO TARNOWA OPOLSKIEGO. Powyższe informacje przekazaliśmy podczas ostatnich treningów.

ImageGrafik Zajęć.


Uczestnicy 63. Zgrupowania Karate w roli Policjantów
Dodano: 18-04-2016, godz.: 15:00

Uczestnicy 63. Zgrupowania Karate w roli Policjantów

W dniach 15-17. Kwietnia 2016 roku w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbyło się 63. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate, które tradycyjnie zorganizowała nasza Akademia. W szkoleniu wzięło udział 43 karateków, którzy od piątku do niedzieli byli aż na 9 treningach. Wśród uczestników gościliśmy m.in.: senpai Tomasza Marcinka i Jakuba Zarembika z Raciborza.  Sobotni wieczór zgromadził wszystkich na ognisku z pieczeniem kiełbasek, podczas którego odwiedził nas senpai Paweł Chwałowski. Bardzo ciekawą i wycieczką okazał się sobotni wyjazd na Komendę Powiatową Policji w Strzelcach Opolskich. Dzięki zaproszeniu naszej klubowej koleżanki - sierż. sztab. Katarzyny Nowak 5 kyu, mogliśmy zwiedzić niedostępne na co dzień zakamarki posterunku, dowiedzieliśmy się na czym polega praca technika operacyjnego policji, oraz spotkaliśmy się z nadkom. Pawłem Kolczykiem w jego gabinecie. Chętni mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotelu Komendanta. Dzięki uprzejmości motocyklistów z Eternal Riders Strzelce Opolskie, oraz Policjantom z Ruchu Drogowego większość z nas po raz pierwszy w życiu siedziała na ogromnych motocyklach, a nawet mogła używać sygnałów świetlnych i dźwiękowych przy policyjnych maszynach. Wszystkie zdjęcia wykonał Arkadiusz Małachowski, natomiast program szkoleniowy, przygotował i realizował sensei Paweł Papoń, któremu pomagał senpai Łukasz Buhl.

Dziękujemy za pomoc i wsparcie w zorganizowaniu Zgrupowania:
Wójtowi Gminy Tarnów Opolski - Panu Krzysztofowi Mutz, Panu Zdzisławowi Kaliciak, Pani Iwonie Kielian, Panu Zygmuntowi Pietruszka, Pani Katarzynie Nowak, Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich, Firmie Przewozowej "Foltrans" z Gogolina, Kwiaciarni "Storczyk z Tarnowa Opolskiego oraz Firmie Chespa, a także wszystkim którzy pomagali przy obsłudze Szkolenia.

Zgrupowanie współfinansowane przez: Gminę Tarnów Opolski, oraz Chespa    


      Zapisz się na 64. Zgrupowanie Szkoleniowe, 10-12. Czerwca 2016

                                                                                      zapisy ruszają 1. Maja 2016

Karatecy ASW z wizytą u nadkom. Pawła Kolczyka
Dodano: 24-04-2016, godz.: 15:40

Karatecy ASW z wizytą u nadkom. Pawła Kolczyka


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 11 z 252


www.ASW24.pl '1994-2016'
NIP: 991-01-42-523 REGON: 531 553 558 KRS: 0000055111
regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | garść kultury | archiwum artykułów | dzieci w karate | Fundacja Pajacyk
© copyright by pablo