Z
Wszystkiego najlepszego
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
Trening w zaprzyjaźnionym Dojo CHAMPION w Opolu
Dodano: 13-10-2018, godz.: 20:05

                                      Trenowaliśmy z Championami


Wczoraj w Opolu nasz Branch Chief - sensei Wojciech Radziewicz 4. Dan prowadził trening w swoim Dojo. Gościnnie uczestniczyli w nim reprezentanci ASW: sensei Paweł Papoń i Zdzisław Kaliciak - Członek Honorowy Akademii, oraz senpai: Jakub Mytych, Rafał Radzewicz i Alan Krawców. Była to także wyśmienita okazja do spotkania z naszym Przyjacielem - sensei Łukaszem Buhlem, który zabrał ze sobą Aleksandra Będora.


Siedem medali na Międzynarodowym Pucharze w Sieradzu!
Dodano: 09-10-2018, godz.: 11:45

             Siedem medali na Międzynarodowym Pucharze w Sieradzu!

Miniona sobota, 6. Października 2018 roku okazała się bardzo udana dla wychowanków Prezesa Zarządu Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, sensei Pawła Paponia 2. Dan. Jego 12-osobowa kadra startowała na 21. Międzynarodowym Pucharze Karate w Sieradzu, w którym wystartowało 280 karateka z Czech, Rosji, Niemiec i oczywiście Polski. Sędzią Technicznym był shihan Janusz Piórkowski 5. Dan, a organizatorem shihan Robert Wajgelt 5. Dan. Sportowcy ASW wywalczyli aż 7 medali w tym najcenniejszy - złoty powędrował do Darii Baran z Żyrowej (kata 10-11 lat dziewcząt). Kierownikiem był sensei Zdzisław Kaliciak 1. Dan, sędziował sensei Paweł. Dziękujemy Sponsorowi - Firmie MASA z Kędzierzyna Koźla, oraz Panu Januszowi Mytychowi za opiekę i pomoc.

Skład ASW: Szymon Zawada, Aleksandra Rutkowska, Jakub Mytych, Kinga Jezierzańska, Daria Baran, Dawid Kania, Alan Krawców, Natalia Krawców, Magdalena Józefowicz, Marta Pers, Kacper Pawelec, Jakub Koprek, Zdzisław Kaliciak, Janusz Mytych, Paweł Papoń.

Medale ASW:
1. miejsce - DARIA BARAN (kata dziewcząt 10-11 lat)

2. miejsce - JAKUB KOPREK (kata seniorów)
2. miejsce - ALAN KRAWCÓW (kumite młodzików -50kg)

3. miejsce - MAGDALENA JÓZEFOWICZ (kumite młodziczek +50kg)
3. miejsce - JAKUB KOPREK (kumite seniorów +80kg)
3. miejsce - KINGA JEZIERZAŃSKA (kumite młodziczek +50kg)
3. miejsce - JAKUB MYTYCH (kumite juniorów młodszych -65kg)


Kolejny starty zaplanowano na 18. Listopada w Zduńskiej Woli, gdzie odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego, oraz 24. Listopada w Jastrzębiu Zdrój.


Wszystkiego najlepszego Natan
Dodano: 05-10-2018, godz.: 08:56

                                   Wszystkiego najlepszego Natan

Czwartek (04-10-2018) to dzień, w którym kolega Natan, z sekcji karate w Tarnowie Opolskim, miał swoje święto. Dziękujemy za słodkości i życzymy Ci spełnienia marzeń, oraz pomyślnie zdanego Egzaminu (26.11.2018).


5. Urodziny Pascala
Dodano: 04-10-2018, godz.: 09:05

                                               5. Urodziny Pascala

Wczoraj świętowaliśmy piąte urodziny naszego kolegi - Pascala, który podzielił się ze wszystkimi cukierkami. Śpiewaliśmy "sto lat" i nie zabrakło mocy życzeń. Warto nadmienić, że nasz pięciolatek jest na tyle odważny i samodzielny, że już w przyszły weekend będzie samodzielnie uczestniczył w 76. Zgrupowaniu Szkoleniowym ASW na Górze Św. Anny! Pascalowi składamy najlepsze życzenia i trzymamy kciuki za najbliższy Klubowy Egzamin Karate.


ZUMBA w ASW w każdy ostatni Poniedziałek miesiąca - tylko " za dyszkę "
Dodano: 02-10-2018, godz.: 14:25

         Zapraszamy wszystkich na ZUMBĘ "za dyszkę" w Zdzieszowicach

                             Najbliższa ZUMBA w ASW JUŻ 29.X.2018


Jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy! ZUMBA w ASW już jest i podczas pierwszego treningu w miniony Poniedziałek, 24. Września b.r. zgromadziła w zdzieszowickiej jedynce prawdziwe tłumy :) Dobrze wszystkim znana, profesjonalna Instruktorka - FAnka rozbujała wszystkich zawodowo. Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia.


Karatecy z ASW na Paintballu
Dodano: 02-10-2018, godz.: 14:18

                           Karatecy z ASW bawili się na Paintballu :)

W niedzielę, 23. Września b.r. 20-osobowa grupa karateków z naszej Akademii bawiła się na Paintballu w Rybniku. Dla większości była to pierwsza okazja do tej formy rozrywki ale wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację wyjazdu, który koordynowała senpai Magdalena Papoń.


Karate w Niepublicznym Przedszkolu "Pod Lasem" w Kątach Opolskich
Dodano: 14-09-2018, godz.: 12:44

                        Przedszkolaki w Kątach Opolskich już trenują :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Podobnie, jak w ubiegłym roku szkolnym, także i teraz Niepubliczne Przedszkole "Pod Lasem" w Kątach Opolskich, w swojej ofercie ma m.in.: Treningi Karate, które prowadzi nasza Akademia. Dziś odbyły się pierwsze zajęcia we wrześniu, które będą regularnie w każdy piątek w godz.: 10.00 - 11.00. Grupę prowadzi senpai Magdalena Papoń 4 kyu. Podczas dzisiejszych zajęć dzieciaki bardzo chętnie angażowały się we wszystkie ćwiczenia, było sporo uśmiechu i zabawy, nie zabrakło karate :)


TRWAJĄ ZAPISY NA KARATE W TARNOWIE OPOLSKIM!
Dodano: 05-09-2018, godz.: 09:33

                          Akademia już trenuje w Tarnowie Opolskim :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Kolejny dzień, kolejna miejscowość i znów rozpoczynamy Karate po wakacjach :)
Tym razem znów frekwencja dopisała w Tarnowie Opolskim, gdzie wystartowaliśmy wczoraj o godz.: 17.00. Znów nowi śmiałkowie ćwiczyli razem z nami. Cieszy nas, że do Dojo wrócił po kilku latach senpai Tomasz Małyska.

Pamiętajcie, że Akademia prowadzi zapisy do sekcji przez cały rok - zapisać można się w dowolnej chwili. Zapraszamy. Najbliższy trening w Tarnowie Opolskim już w czwartek, 6. Września od godz.: 17.00 DO ZOBACZENIA :)                               Nie czekaj - zostań karateką już dziśTRWAJĄ ZAPISY NA KARATE W ZDZIESZOWICACH!
Dodano: 04-09-2018, godz.: 09:31

                        Treningi Karate w Zdzieszowicach wystartowały :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Wystartowaliśmy. Pierwsze zajęcia, po wakacjach, w Zdzieszowicach odbyły się w dniu wczorajszym o godz.: 18.00 w PSP nr 1 w Zdzieszowicach (ul. Chrobrego 36). Cieszy nas duża frekwencja, oprócz stałych trenujących, aż kilkunastu nowych ćwiczących biegało razem z nami na sali. Trening poprowadzili sensei: Paweł Papoń i Zdzisław Kaliciak. Pamiętajcie, że Akademia prowadzi zapisy do sekcji przez cały rok - zapisać można się w dowolnej chwili. Zapraszamy. Najbliższy trening w "zdzieszowickiej jedynce" już w środę, 5. Września o godz.: 18.00


                               Nie czekaj - zostań karateką już dziśAMP Zdzieszowice - umowy
Dodano: 16-07-2018, godz.: 19:15          Edytowany: 25-08-2018, godz.: 13:01

Rachunki za obóz letni dla pracowników AMP Zobacz szczegóły.
Czytaj całość...
XVIII. Letni Obóz Karate 2018
Dodano: 22-07-2018, godz.: 06:40

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                     Podsumowanie

W dniach 3-14. Lipca 2018 roku odbył się kolejny, 18-ty Letni Obóz Sportowy Karate ASW, zorganizowany przez Prezesa Zarządu Akademii - sensei Pawła Paponia 2. Dan. Drugi raz 70 karateka przebywało na wypoczynku w Willi Pomorzanka we Władysławowie. Kierownikiem, jak zwykle był mgr inż. Grzegorz Wachowski (3. Dan - Racibórz). Plan treningowy, obejmujący trzy grupy, bardzo dokładnie został przygotowany przez organizatora na kilka tygodni przed wyjazdem, co pozwoliło Trenerom w pełni skupić się na szkoleniu. Od pierwszego dnia ogrom pracy, po za obowiązkami wychowawcy, wykonywali sensei Łukasz Buhl, oraz senpai Dorota Jakubus, dzięki którym każdego dnia pobytu nad morzem, mogliśmy oglądać relację foto, a także świetne filmy. Po kilkuletniej przerwie, do grona wychowawców powrócił senpai Maciej Kołtun 2 kyu. Kolejny obóz planowany jest na połowę lipca 2019. Serdecznie zapraszamy.

Podziękowania dla Sponsorów:

Tatiana i Jacek FertZdzisław KaliciakZbigniew Kalinowski
MAP Lifttechnik s.c.MAP Biuro Rachunkowe Patrycja BartyllaPM Trans Tarnów Opolski
Powiat KrapkowickiGmina ZdzieszowicePHU Wesoły Borsuk
Lhoist LABTAR 
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 12 - 22 z 496


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo