Z
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
MW - Nysa 23.II.
Egzamin Karate 11.III.
MMDśl - Wołów 16.III.
MMŚl - Gliwice 17.III.
Mistrzostwa Wlkp. 23.III.
Bushi Do Cup 30.III.
Park Wodny 12.IV
Kobierzyce Cup 6.IV.
Sari Cup - Żory 13.IV
IX. Puchar Solny 11.V.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Rzeszów
Mistrzostwa Polski PFKS
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


.
Uwaga Zawodnicy ASW
Dodano: 03-02-2019, godz.: 09:55Licencje dla Zawodników - Paszporty EKO 2019
Dodano: 31-01-2019, godz.: 23:32Gmina Zdzieszowice 9-ty rok z rzędu wspiera Akademię
Dodano: 31-01-2019, godz.: 22:53Kolejny trening, kolejne uwagi, kolejne postępy...
Dodano: 31-01-2019, godz.: 22:17TVP3 Opole z wizytą w Akademii
Dodano: 30-01-2019, godz.: 10:10XXIII. Zimowy Rajd Pieszy Kalinowice 2019 Image
Dodano: 30-01-2019, godz.: 09:30

                          XXIII. Zimowy Rajd Pieszy Kalinowice 2019

Wczoraj przed południem braliśmy udział w XXIII. Zimowym Rajdzie Pieszym w Zespole Placówek Oświatowych w Kalinowichach. Dzięki zaproszeniu Pani Dyrektor - Joanny Niepali mogliśmy zaprezentować krótki pokaz, na którym występowali: Mateusz Bartylla, Łukasz Zyła, Florian Morys, Natalia Bernard, Natan Morys, Iga Krzysztoń, oraz Magdalena Papoń. Dziękujemy wszystkim, którzy dowieźli na halę w Tarnowie Opolskim swoje dzieci, skąd mieliśmy transport.

ZUMBA w Akademii
Dodano: 30-01-2019, godz.: 10:10

                                   Była moc - ZUMBA  w Akademii


W Poniedziałek, 28. Stycznia b.r. w Zespole Szkół w Zdzieszowicach ćwiczyliśmy na Zumbie, którą prowadziła niezawodna fAnka. Był ogień! Sami zobaczcie - kolejna Zumba w Akademii już 25. Lutego o godz.: 19.00 w PSP nr 1 w Zdzieszowicach.Ferie Zimowe z Akademią
Dodano: 30-01-2019, godz.: 09:59

                                         Ferie Zimowe z Akademią :)

Ferie rozpoczęliśmy od porannych zajęć dla dzieci w Bibliotece w Raszowej (pow. Opolski). Sensei Paweł Papoń wspólnie z Alanem Krawcówem przygotowali dla uczestników ćwiczenia ogólnorozwojowe i dużo brzuszków w wielu formach. Była nauka podstawowych uderzeń, kopnięć i bloków, oraz liczenie po japońsku do dziesięciu :)Srebro Jakuba Mytycha na Carpathia Karate Cup Rzeszów 2019
Dodano: 27-01-2019, godz.: 14:20

           Srebro Jakuba Mytycha na Carpathia Karate Cup Rzeszów 2019

W sobotę, 26. Stycznia 2019 roku w Rzeszowie odbyły się trwające niemal 14 godzin międzynarodowe zawody Carpathia Karate Cup. Turniej zgromadził prawie 900 zawodników z wielu krajów, m.in. Szwecji, Azerbejdżanu, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Rumunii, itd. Akademie Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice dumnie reprezentowali: Jakub Mytych, Natalia Krawców i Alan Krawców. Kierownikiem był Pan Janusz Mytych a sędziował sensei Paweł Papoń.

Ogromne gratulacje kierujemy Jakubowi Mytychowi, który wywalczył srebrny medal w konkurencji kumite kadetów U16 -65 kg! Mytych przegrał dopiero w finale, gdzie musiał uznać wyższość przeciwnika z Ukrainy. Natomiast w kata Kuba popełnił drobny błąd w tsukino kata - była to jednak pomyłka sensei Pawła, który blednie nauczył Kubę kombinacji, jaka jest wymagana w organizacji "shin".

Natalia Krawców w eliminacjach kata wykonywała pinian sono ichi. Zapomniała o kiai i mimo dobrej próby zakończyła swój start. W kumite po zaciętym pojedynku przegrała po niejednogłośnej decyzji sędziów. Alan Krawców w ogóle nie stawił się na macie do konkurencji kata. Przy kilkuset karateka startujących w kata, sześciu spikerach Alan nie usłyszał swojego nazwiska. Nie dotarł na tatami w ciągu wymaganych 60 sekund, ciągle się rozgrzewając. Niestety nie przeszedł dalej. Można uznać w jego przypadku, że był to jedynie "wypadek przy pracy", ponieważ Alan należy do grona zawodników, którzy zawsze wszystko kontrolują... W kumite młodzików U14 -45 kg (najliczniejsza kategoria) - aby dojść do półfinałów należało wygrać aż 5 walk, Krawców toczył wyrównany pojedynek mniej więcej do polowy walki, później tracił siły i sędziowie niejednogłośnie wskazali rywala.

Dziękujemy za sfinansowanie wyjazdu Sponsorowi Klubu Firmie  MASA Sp. z o.o. z Kędzierzyna Koźla i Panu Maciejowi Strzelczykowi. Dziękujemy także Rodzicom, którzy pragną zachować anonimowość. Dzięki temu mogliśmy wyjechać do Rzeszowa w piątek, a wróciliśmy w niedzielę, co zdecydowanie polepszyło nasz komfort...77. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW
Dodano: 14-01-2019, godz.: 12:18

                         Zapisz się już dzisiaj - ilość miejsc ograniczona !

 Deklaracja Uczestnictwa [pdf. 563 Kb]Trzy medale na Mistrzostwach Polski PFKS
Dodano: 14-01-2019, godz.: 10:00

        Alan Krawców i Jakub Mytych medalistami Mistrzostw Polski PFKS

                 Mistrzostwa Polski PFKS Karate Shinkyokushinkai - Turek, 13-01-2019

13. Stycznia (Niedziela) w Turku odbyły się Mistrzostwa Polski PFKS Karate Shinkyokushinkai, które zgromadziły przeszło 200 zawodników z niemal 50 klubów. Zawodnicy Akademii Sztuk Walki wywalczyli trzy brązowe medale! Sędzią Głównym był sensei Wojciech Radziewicz 4. Dan.

Podopieczni Prezesa ASW - sensei Pawła Paponia w składzie: Magdalena Józefowicz, Aleksandra Rutkowska, Szymon Zawada, Kacper Kaczmarczyk, Kacper Pawelec, Jakub Mytych i Alan Krawców, dzięki wsparciu Firmy MASA Sp. z o.o. z Kędzierzyna Koźla a także dwojgu Rodzicom, którzy chcieli zachować anonimowość, mogli wyjechać do Turka już dzień wcześniej. Warto tez zauważyć, ze startujący również ponieśli część wydatków.

Podziękowania za pomoc podczas turnieju kierujemy także do sensei Agaty Winiarskiej, która pomagała naszemu zawodnikowi podczas jednej z walk. Dla większości karateka z Akademii był to pierwszy start w formule shin i od razu na zawodach takiej rangi. Tym bardziej cieszy ich postawa! Bardzo dobrze walczyła Magdalena Józefowicz, która na początku swojego pojedynku uzyskała przewagę pół punktu (wazari), jednak nie zdołała utrzymać jej do końca. Szymon Zawada z każdym kolejnym startem zdobywa nowe doświadczenie i uzyskuje lepsze wyniki. Dla Mytycha to pierwszy start po 2-miesięcznej kontuzji, do trenowania wrócił zaledwie trzy tygodnie temu - medal tym cenniejszy. Kierownikiem był sensei Zdzisław Kaliciak, opiekunem Pan Janusz Mytych a sędzią PFKS Paweł Papoń 2. Dan

Miejsca Zawodników ASW:
3. miejsce - Krawców Alan (kumite młodzików -45 kg)
3. miejsce - Mytych Jakub (kumite kadetów -65 kg)
3. miejsce - Mytych Jakub (kata kadetów)
4. miejsce - Kaczmarczyk Kacper (kumite kadetów -70 kg)


Trenuj razem z Drużynowymi Mistrzami Opolszczyzny Karate! Sprawdź Grafik Zajęć.

     
         


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 12 - 22 z 520


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo