Z
Wszystkiego najlepszego
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3. BONUS
Dodano: 05-07-2018, godz.: 22:05

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                            CENTRUM  DOWODZENIA

   
  

Tak właśnie powstają codzienne relacje z Obozu Letniego, które oglądacie.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3.
Dodano: 05-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 3.

Turniej Tytanów na plaży

Podczas porannego rozruchu podzieliliśmy uczestników na trzy nowe grupy. Zaliczyliśmy kilkukilometrowy bieg. Później kolejne treningi w trzech innych grupach, które poprowadzili sensei Paweł i senpai: Martyna i Jakub. Swoje 17-te urodziny obchodzi dziś Arek, któremu zaśpiewaliśmy "sto lat". Na obiad był krupnik i pulpety drobiowe z surówkami. Na plaży zorganizowaliśmy fajny turniej dla prawdziwych twardzieli :) Polegał on na trzymaniu dwóch dużych tarcz na wyprostowanych rękach. Nagrodą główną był kubek i 10 złotych. Wygrali sensei Łukasz i Paweł z czasem 2 minuty. Po kolacji przyszedł czas na wyjście na miasto i zakupy, po których stażyści zorganizowali pracę w grupach i przygotowania do Sayonary, która już w przyszły piątek.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 2.
Dodano: 04-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 2.

Plażing i smażing 

Mała niespodzianka dla wszystkich - pierwsza wizyta na plaży jeszcze przed godziną siódmą rano, było wspólne zdjęcie i powrót na śniadanie, po którym wychowawcy wypłacili kieszonkowe i z pomocą stażystów sprawdzili czystość w pokojach. Podczas pierwszego treningu podzieliliśmy wszystkich na trzy grupy: grupa A trenowała z sensei Pawłem elementy kumite, skupiając się na kopnięciach ushiro mawashi geri w różnych formach. Grupa B wspólnie z sensei Grzegorzem miała kihon, natomiast grupa C i sensei Łukasz mieli ćwiczenia do egzaminu, który już w przyszły czwartek. Po obiedzie (zupa pomidorowa, pierś z kury, ziemniaki i surówki) uczestnicy obozu wyruszyli na plażę, gdzie spędzili przeszło trzy godziny. Był więc czas na kąpiele w morzu, które nadzorował Ratownik Wodny WOPR. Aktualnie jesteśmy po kolacji, za chwilę praca w grupach i niebawem cisza nocna.

Pozdrowienia z Władysławowa :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 1.
Dodano: 03-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 1.

Dojechaliśmy do Władysławowa :)

Oficjalnie ruszyliśmy z tegorocznym, 18-tym obozem letnim karate. Punktualnie o godz. 6.30 w Gogolinie Policja skontrolowała stan techniczny autokaru i trzeźwość kierowców. Zbiórka trwała 35 minut i w drogę. Bus odebrał w Głownie uczestników z Klubu Nintai i parę minut po godzinie czternastej był już nad morzem. Autokar dotarł chwilę po godzinie osiemnastej. Chwilę później ciepła kolacja (kapuśniak, pieczeń, ziemniaki, surówki i zimna płyta w postaci bufetu szwedzkiego). Następnie zebranie organizacyjne i teraz chwila rozluźnienia.

Jutro dzień rozpoczynamy porannym rozruchem o godz.: 6.45 :)III. ASW FightCamp 2018 - Official Movie
Dodano: 30-06-2018, godz.: 21:55

                          III. ASW FightCamp 2018 - Official MovieIII. ASW FightCamp ASW
Dodano: 29-06-2018, godz.: 06:59

                                     III. ASW FightCamp ASW 2018

W dniach 22-24. Czerwca 2018 roku Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice zorganizowała trzecią edycję Zgrupowania Szkoleniowego pod nazwą Fight Camp. Kolejny raz zaproszenie do prowadzenia treningów przyjęły sensei: Agata Winiarska 2. Dan i Anna Bojda 2. Dan (Lamot Dojo Wrocław). W tym roku impreza odbywała się w dwóch miejscach, 46. Uczestników zakwaterowano w apartamentach O.W. Rueda w Januszkowicach, natomiast wszystkie treningi odbywały się na bardzo dobrze przygotowanej Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim, która przez ten weekend była do wyłącznej dyspozycji karateków. Trenerki przygotowały szereg zajęć obejmujących m.in.: kihon oraz przygotowanie i kombinacje do walk, a także sparingi. W porównaniu do poprzedniego roku, tym razem nie było treningów wydolnościowych i wytrzymałościowych. Transport za treningi zapewniła Firma Przewozowa FOLTRANS z Gogolina. W 2018 roku camp zgromadził karateka z Raciborza, Głowna, Olesna, Wrocławia oraz Akademii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, oraz Sponsorom: Gmina Tarnów Opolski, Kwiaciarnia Storczyk, MAP Biuro Rachunkowe, MAP Lifttechnik, MASA, Mobilne Centrum Językowe Monika Galusek, Związek Zawodowy Solidarność 80' Arcelor Mittal Zdzieszowice, Świat Alkocholi Tarnów Opolski, Sołtys Gminy Tarnów Opolski - Pan Paweł Kampa, Pan Zygmunt Pietruszka.

Już dziś zapraszamy na kolejny, IV. ASW Fight Camp 2019.
Kibicujemy naszym
Dodano: 20-06-2018, godz.: 09:00

                                              Kibicujemy naszym
ASW KIDS - Relacja z 75. Zgrupowania Akademii
Dodano: 18-06-2018, godz.: 10:00

   Dzieci wzięły udział w ASW KIDS - 75. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate

W dniach 15-17. Czerwca b.r. Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice zorganizowała wyjazd dla dzieci pod nazwą: ASW KIDS - 75. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Mogły w nim uczestniczyć wyłącznie dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia. Łącznie w Schronisku na Górze Św. Anny bawiło się 31 karateka. Program, obejmujący wiele atrakcji przygotował sensei Paweł Papoń, a w jego realizacji pomagali mu senpai: Martyna Diak i Jakub Mytych.
  
        
               
           
               
           


Czytaj całość...
Klubowy Egzamin Karate w ASW
Dodano: 12-06-2018, godz.: 08:55

                                  Klubowy Egzamin Karate w ASW

W poniedziałek, 11. Czerwca 2018 roku w Zdzieszowicach odbył się Klubowy Egzamin Karate, w którym wzięło udział 27 karateka z Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Egzaminatorem był sensei Paweł Papoń 2. Dan. Całość trwała 150 minut i została przeprowadzona zgodnie z wymaganiami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai. Spośród zdających 7 osób z drobnymi błędami otrzymało warunkowe zaliczenie egzaminu, jednak do 19. Czerwca muszą się zgłosić do sensei Pawła i nadrobić małe braki - wówczas otrzymają Dyplom potwierdzający wyższy stopień uczniowski. Na wyróżnienie zasłużyli: Dawid Kania 8.1 kyu i Zuzanna Tryczyńska 6.1 kyu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
5-osobowa reprezentacja ASW na Zgrupowaniu w Rochnej
Dodano: 06-06-2018, godz.: 13:55

              5-osobowa reprezentacja ASW na Zgrupowaniu w Rochnej

W dniach 1-3. Czerwca b.r. w Ośrodku Relaks w Rochnej (woj. Łódzkie) odbyło się trzecie Zgrupowanie Szkoleniowe, które zorganizował sensei Łukasz Buhl. Wzięło w nim udział 37 karateka, w tym pięcioosobowa delegacja z Akademii: sensei Paweł Papoń, Martyna Diak, Jakub Mytych, Mateusz Bartylla i Alan Krawców.Sześć medali kadry ASW w Wodzisławiu Śląskim!
Dodano: 06-06-2018, godz.: 13:15

                     Sześć medali kadry ASW w Wodzisławiu Śląskim!

Świetne wieści z Wodzislłwia! 19. Maja 2018 roku odbywał się XI. Turniej Kyokushin Karate o Puchar Prezydenta Wodzisławia Śląskiego. Zawodnicy Akademii Sztuk Walki w składzie: Natalia Krawców, Daria Baran, Kinga Jezierzańska, Jakub Koprek, Jakub Mytych, Mateusz Bartylla wywalczyli aż 6 medali! 😆 Organizatorem byl sensei Arkadiusz Mikułka, Sędzią Głównym Shihan Janusz Piórkowski. Jednym z sędziów był Sensei Paweł Papoń 2. Dan. Wszyscy mogą być bardzo zadowoleni ze swoich występów. Dwa złote i cztery srebrne medale to powód do dumy.

Bardzo mało zabrakło dziś Mateuszowi Bartylli, który znalazł się tuz za podium w konkurencji kata. Szans rywalom nie dali Daria Baran, która była najlepsza w kata i Jakub Mytych, który wygrał wszystkie swoje walki, oraz zajął drugie miejsce w kata. Jakub Koprek walczył w najcięższej kategorii kumite seniorów. Koprek do finału trafił, m.in. po bardzo udanym półfinale, gdzie zdobył przewagę półpunktu (wazari) i niewiele brakowało do zakończenia pojedynku przed czasem (ippon). Równie udane walki, po raz kolejny zanotowała Natalia Krawców, która w finale zmierzyła się z dużo wyższą i cięższą koleżanką. Kinga Jezierzańska w finałowym starciu przegrała na punkty ale i tak walczyła bardzo mądrze. 

Wszystkie medale dla Zawodnikow ASW: 
1 m. Daria Baran (kata dziewcząt 10-11) 
1 m. - Jakub Mytych (kumite juniorów mł.) 

2 m. Jakub Koprek (kumite seniorów)  
2 m. Jakub Mytych (kata juniorów mł.) 
2 m. Natalia Krawców (kumite dziewcząt 10-11 lat) 
2 m. Kinga Jezierzańska (kumite młodziczek)  

4 m. Mateusz Bartylla (kata juniorów mł.) 
5 m. Natalia Krawców (kata dziewcząt 10-11) 

Dziękujemy za pomoc w opiece nad Zawodnikami senpai Martynie Diak i Panu Januszowi Mytychowi.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 34 - 44 z 496


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo