Z
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
MW - Nysa 23.II.
Egzamin Karate 11.III.
MMDśl - Wołów 16.III.
MMŚl - Gliwice 17.III.
Mistrzostwa Wlkp. 23.III.
Bushi Do Cup 30.III.
Park Wodny 12.IV
Kobierzyce Cup 6.IV.
Sari Cup - Żory 13.IV
IX. Puchar Solny 11.V.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Rzeszów
Mistrzostwa Polski PFKS
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


.
AMP Zdzieszowice - umowy
Dodano: 16-07-2018, godz.: 19:15          Edytowany: 25-08-2018, godz.: 13:01

Rachunki za obóz letni dla pracowników AMP Zobacz szczegóły.
Czytaj całość...
XVIII. Letni Obóz Karate 2018
Dodano: 22-07-2018, godz.: 06:40

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                     Podsumowanie

W dniach 3-14. Lipca 2018 roku odbył się kolejny, 18-ty Letni Obóz Sportowy Karate ASW, zorganizowany przez Prezesa Zarządu Akademii - sensei Pawła Paponia 2. Dan. Drugi raz 70 karateka przebywało na wypoczynku w Willi Pomorzanka we Władysławowie. Kierownikiem, jak zwykle był mgr inż. Grzegorz Wachowski (3. Dan - Racibórz). Plan treningowy, obejmujący trzy grupy, bardzo dokładnie został przygotowany przez organizatora na kilka tygodni przed wyjazdem, co pozwoliło Trenerom w pełni skupić się na szkoleniu. Od pierwszego dnia ogrom pracy, po za obowiązkami wychowawcy, wykonywali sensei Łukasz Buhl, oraz senpai Dorota Jakubus, dzięki którym każdego dnia pobytu nad morzem, mogliśmy oglądać relację foto, a także świetne filmy. Po kilkuletniej przerwie, do grona wychowawców powrócił senpai Maciej Kołtun 2 kyu. Kolejny obóz planowany jest na połowę lipca 2019. Serdecznie zapraszamy.

Podziękowania dla Sponsorów:

Tatiana i Jacek FertZdzisław KaliciakZbigniew Kalinowski
MAP Lifttechnik s.c.MAP Biuro Rachunkowe Patrycja BartyllaPM Trans Tarnów Opolski
Powiat KrapkowickiGmina ZdzieszowicePHU Wesoły Borsuk
Lhoist LABTAR 
Czytaj całość...
Zdzisław Kaliciak zdał Egzamin Mistrzowski na 1. Dan
Dodano: 07-07-2018, godz.: 17:48

                               Zdzisław Kaliciak zdał egzamin na 1. Dan

W piątek, 6. Lipca w Łebie, podczas letniego obozu karate, Zdzisław Kaliciak - wychowanek Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, wywalczył swój upragniony, czarny pas w karate! Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był Branch Chief WKO - sensei Wojciech Radziewicz 4. Dan. Tym samym od teraz mamy nowego sensei :) Po przeszło 20-latach treningów Kaliciak sprostał wymaganiom EKO Shinkyokushin i w dobrym stylu w pełni zasłużył na swój stopień i miano Sensei! OSU!!!


XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 12.
Dodano: 16-07-2018, godz.: 19:15

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 12.

Powrót z Władysławowa

Ostatnie chwile nad morzem spędziliśmy w sobotę, 14. Lipca b.r. Wstaliśmy dość wcześnie, ponieważ już o godz.: 7.00 wszyscy pakowali walizki do autokaru. 20 minut później śniadanie, podczas którego obchodziliśmy już czwarte urodziny, tym razem świętował Mateusz Szydłowski - nie mogło się odbyć bez "sto lat" i drobnego prezentu. Władysławowo opuściliśmy kilka minut po godzinie ósmej, udało nam się ominąć korki w Trójmieście :) Droga mijała nam bardzo spokojnie i bez żadnych incydentów, nie obyło się bez McDonalda. Pierwszych uczestników dowieźliśmy do Głowna przed godziną trzynastą, natomiast w Gogolinie zameldowaliśmy się o godz.: 17.45.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 11.
Dodano: 13-07-2018, godz.: 21:30

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 11.

Sayonara Party 2018

Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Przed nami 11-ta, ostatnia noc we Władysławowie. Nawet nie wiemy, kiedy minęły te wszystkie dni. Świetna, niemal bezdeszczowa pogoda, treningi, wycieczki i my. Cudownie jest spotykać się na letnim obozie każdego roku. Teraz pozostaje nam czekać do 2019 roku :)

Dziś przeprowadziliśmy ostatni rozruch, po którym odbył się Klubowy Egzamin na stopnie uczniowskie kyu i junior kyu. Komisja Egzaminacyjna uznała, że w gronie zdających jedna osoba nie otrzyma nominacji. Natomiast Kacper Pawelec i Kinga Jezierzańska mogą już trenować w żółtych pasach (6.1 junior kyu). Gratulujemy. 13. Lipca to dzień, w którym dwoje uczestników obozu: Zuzia i Jacek obchodzili urodziny - było więc "sto lat" i prezenty :) Wychowawcy podsumowali Konkurs Czystości, w którym zwyciężył pokój nr 122 (Daria Baran, Malwina Wójcik, Aleksandra Rutkowska, Nadia Pierz). Podczas Sayonary wszystkie grupy prezentowały program artystyczny, następnie Jury udało się na naradę, podczas której senpai Bartek zorganizował Turniej Arm Wrestling - wyniki: 1. miejsce - Michał Jastrzębski, 2. miejsce - Dominik Wyszkowski, 3. miejsce - Emilia Szladowska. Wychowawcy wybrali Najgrzeczniejszego Uczestnika: Joannę Rolę, a sami uczestnicy wybrali najsympatyczniejszego spośród siebie - Kacpra Pawelca. Wyniki Sayonara 2018:

1. miejsce - grupa 2. (stażysta: Bartosz Hadryś)
2. miejsce - grupa 4. (stażysta: Martyna Diak)
3. miejsce - grupa 3. (stażysta: Jakub Mytych)
4. miejsce - grupa 1. (stażysta: Patryk Soworka)

Na zakończenie wszyscy uczestnicy tegorocznego obozu otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkości i ręczniki od Sponsora - Firmy MAP LIFTTECHNIK S.C. Już dziś zapraszamy do podsumowania obozu, które zamieścimy niebawem na naszej stronie.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok :)
Magdalena i Paweł PapońXVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 10.
Dodano: 12-07-2018, godz.: 22:58

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 10.

Wizyta w Multikinie Rumia

Wszystko dograne, poranny rozruch, śniadanie, wypłata kieszonkowego, sprawdzenie czystości, suchy prowiant zapakowany w busie i punktualnie o godz.: 9.30 wyjazd na Hel. Zarezerwowane zwiedzanie Helskiego Kompleksu Muzealnego, czyli m.in.: Stanowisko Baterii Laskowskiego, Muzeum Helu, Wieża Kierowania Ogniem MOW - wszystko z przewodnikiem. Wysiadamy na Helu, a tu ulewny deszcz, jak się okazało później - tak było przez cały dzień. W związku z tym Kierownik zapytał uczestników, czy chcą jechać do kina i przeszło 60 osób z chęcią się zgodziło. Organizator zaprosił więc wszystkich na dwa filmy: Wyszczekani i Jurassic World. Po obiadokolacji odbył się długo wyczekiwany i pełen niewiadomych chrzest dla pierwszaków :) Stażyści pod nadzorem Wychowawców przygotowali kilka stacji, które każdy z nowych obozowiczów starannie przechodził. Było m.in.: odżywcza maseczka na włosy z jajka i mąki, marsz przez szyszki, tajemnicza słodko kwaśna mikstura (którą najpierw skosztowali wychowawcy), skok z ławki i prysznic. Niektórzy trochę się bali ale ostatnią stacją był uścisk dłoni od Sensei Pawła, który każdemu gratulował i kilkoma ciepłymi słowami wywoływał uśmiech na twarzach :) Godzina 21.30 - wszyscy wykąpani, w swoich pokojach. Dobranoc.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 9.
Dodano: 11-07-2018, godz.: 22:58

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 9.

18. Nadmorski Turniej Karate

Przedpołudniowa sesja zdjęciowa i plażowanie pozwoliło się wszystkim zrelaksować. Na obiad mieliśmy zupę kartoflaną, klopsy drobiowe i surówki. Później treningi poprowadzili sensei Łukasz i senpai: Dorota, oraz Jakub. Punktualnie o godz.: 15.30 rozpoczął się 18. Nadmorski Turniej Karate. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: Kata dziewcząt OPEN, Kata chłopców OPEN, oraz Walki Reżyserowane. Po zmaganiach kolacja, po której kolejny trening, tym razem senpai Dorotę zastąpiła senpai Martyna. Wieczorna praca w grupach i cisza nocna, a jutro kolejna całodniowa wycieczka :)

Wyniki Turnieju:

Kata Dziewcząt OPEN Kata Chłopców OPEN Walki Reżyserowane
1 m. Daria Baran
2 m. Klara Kulczyk
3 m. Martyna Wycisk
 1 m. Radosław Jakubus
2 m. Mateusz Bartylla
3 m. Bartosz Królik
 1 m. Klara Kulczyk i Julia Białek
2 m. Julia Mytych i Daria Baran
3 m. Michał Markgraf i Nadia PierzXVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 8.
Dodano: 10-07-2018, godz.: 20:00

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 8.

Park Trampolin, Westerplatte, Stadion Energa - GDAŃSK :)

Co to był za dzień?! Tyle atrakcji jednego dnia, że ledwo starczyło nam czasu... Dlatego dziś śniadanie było już o godz.: 6.30. Punktualnie o siódmej wyruszyliśmy do Gdańska, gdzie wynajęliśmy największy park trampolin w Trójmieście - JUMP CITY. Wykwalifikowani Trenerzy podzielili uczestników na dwie grupy, przeprowadzili instruktaż w zakresie bezpiecznego zachowania się na trampolinach. Następnie kierunkowa rozgrzewka i wiele radości na wszelkich urządzeniach. Dzieciaki i młodzież tak szalały, że pot się lał. Prosto z Parku wszyscy pojechaliśmy na lekcję historii, czyli Westerplatte. Ostatnim punktem całodniowej wycieczki była wizyta na Stadionie Energa (Lechia Gdańsk), tam w strefie FUN ZONE czekały na wszystkich świetne atrakcje, m.in.: elektryczne gokarty, parkour, laserowy pintball, escape room, symulatory i wiele innych. Po powrocie do Władysławowa bardzo obfita kolacja. Punktualnie o godz.: 20.00 rozpoczęła się dyskoteka :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 7.
Dodano: 09-07-2018, godz.: 22:45

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 7.

6 - 12 - 20

Trening nocny nieco się przedłużył. Rozpoczął się jeszcze wczoraj o godz.: 23-ej, a zakończył dziś przed pierwszą nad ranem. Dlatego też tradycyjnie odwołaliśmy poranny rozruch i spotkaliśmy się dopiero o godz.: 8.10 na śniadaniu, po którym popędziliśmy na niemal 3-godzinne plażowanie. Na obiad był genialny barszcz czerwony, kotlety mielone, mizeria, arbuz. Dziś pierwszy raz delikatnie popadał deszcz, co nie przeszkodziło nam na pieszy marsz w stronę Helu. Najmłodsza grupa przemaszerowała 6 km. Grupa średnia swoją wyprawę zakończyła na 12 km, natomiast najstarsi zawędrowali aż do Chłapowa i w czasie 2h 45 min. pokonali dystans 20 km !!! Po powrocie było 30 minut na prysznic, kolacja i kolejne treningi w grupach. Najstarsi trenowali dwie godziny. Dzisiejszy dzień możemy zatem zaliczyć do bardzo intensywnych. Na jego miłe zakończenie rozdaliśmy część gadżetów, które dziś do nas dojechały prosto z Firmy ÓSEMKA z Gliwic. Jutro kolejna dostawa :)

Jutro wyruszamy na całodniową wycieczkę do Gdańska...XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 6.
Dodano: 08-07-2018, godz.: 20:59

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 6.

Niedziela - dzień lenia

Dzień bez rozruchu, masakra :) Co prawda sami uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Po wcześniejszym śniadaniu chętni wyszli do kościoła. Później wspólne zakupy i obiad (rosół, kurczak, surówki). Chwila przerwy i czas na Turnieje: Piłka nożna drużyn 6-osobowych i Street Ball, po których znaleźliśmy chwilę na plażowanie. Po kolacji przyszedł czas na ognisko z pieczeniem kiełbasek, następnie wieczorna praca w grupach. Punktualnie o godz.: 23. rozpoczniemy trening nocny, z którego relację przedstawimy w dniu jutrzejszym :) Dobranoc, my trenujemy.
Czytaj całość...
XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 5. BONUS
Dodano: 07-07-2018, godz.: 21:45

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                              TOTEMY ROZDANE

   
  

Totemy są już w rękach Jakuba i Michała (Boczka). O co w ogóle chodzi?

Są dwa totemy, których uczestnicy muszą strzec, jak najcenniejszego skarbu. Posiadacz Totemu ma obowiązek dbać o swój Totem 24h/dobę. Musi z nim jeść, kąpać się, spać, chodzić i nie spuszczać z oka nawet na chwilę. Jedynie przed treningiem może powierzyć swój Totem Sensejowi. Jeśli posiadacz Totemu uchroni swój talizman przez 48 godzin - otrzyma nagrodę: zwolnienie z rozruchu, gofra lub loda i wyznaczy kolejną osobę, do której powędruje Totem.

Jeśli posiadacz Totemu nie zdoła ustrzec go przed złymi mocami (innymi uczestnikami), i straci swój skarb na rzecz złego maga (innego, sprytniejszego uczestnika), wówczas kara go nie minie: przez kolejne 24h zostanie w sposób dziwny upiększony przez Wodza, natomiast rycerz, który wszedł w posiadanie Totemu winien jest w akcie oddania swojemu guru (Sensei), zwrócić mu Totem i odebrać nagrodę: zwolnienie z rozruchu, lód lub gofr.

Gra się toczy, wygra najsilniejszy...<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 45 - 55 z 520


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo