Z
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
MW - Nysa 23.II.
Egzamin Karate 11.III.
MMDśl - Wołów 16.III.
MMŚl - Gliwice 17.III.
Mistrzostwa Wlkp. 23.III.
Bushi Do Cup 30.III.
Park Wodny 12.IV
Kobierzyce Cup 6.IV.
Sari Cup - Żory 13.IV
IX. Puchar Solny 11.V.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Rzeszów
Mistrzostwa Polski PFKS
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


.
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
Dodano: 23-12-2013, godz.: 08:30


Wigilia Klubowa w Tarnowie Opolskim
Dodano: 19-12-2013, godz.: 22:15

Niespełna trzy godziny temu w Tarnowie Opolskim zakończyła się Wigilia Klubowa. Kilkadziesiąt osób dzieliło się opłatkiem, składało życzenia i zajadało pysznościami przyniesionymi przez dzieciaki i ich rodziców. W gronie świętujących byli także Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski, oraz Pan Rudolf Urban - Przewodniczący Rady Gminy w Tarnowie Opolskim. Rozmowom i ciekawym anegdotom wydawało się nie być końca :) Dziękujemy wszystkim za obecność na naszej wigilii i jeszcze raz przesyłamy świąteczne życzenia.

ImageZobacz 47 zdjęć w GALERII!

Wigilia Klubowa w Zdzieszowicach
Dodano: 18-12-2013, godz.: 22:50

W dniu dzisiejszym w Zdzieszowicach odbyła się Klubowa Wigilia dla wszystkich trenujących w tamtejszych sekcjach. Poprzedził ją krótki trening kumite (walki). Wszyscy stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy za zaangażowanie i za to, że każdy chciał się czymś podzielić... Miła, ciepła i rodzinna atmosfera przy zapachu pierników, mandarynek i przepysznych ciast wszystkich wprawiła w świąteczny klimat. Jeszcze raz życzymy wszystkim spełnienia marzeń. Dziękujemy - jesteście wielcy! :)

ImageZobacz 37 zdjęć w GALERII!

51. Zgrupowanie Szkoleniowe na Górze Świętej Anny zakończone!
Dodano: 18-12-2013, godz.: 21:45

W dniach 6-8 grudnia 2013 roku w Szkolnych Schronisku Młodzieżowym na Górze Świętej Anny odbyło się 51. Zgrupowanie Szkoleniowe, które zgromadziło niemal 50. trenujących. Zajęcia prowadzone były w grupach wiekowych z uwzględnieniem kata, kumite i wytrzymałości. W sobotę obozowiczów odwiedził Święty Mikołaj, natomiast w niedzielę odbył się tradycyjny turniej sumo, w którym zwyciężyli Martyna Diak i Piotr Kowalski. Najgrzeczniejszym uczestnikiem uznano Jakuba Mytycha, najmłodszymi byli: Vanessa Janda i Alan Gałuszka. Program szkoleniowy przygotował i realizował sensei Paweł Papoń 2 dan, któremu pomagali: sensei Andrzej Ful 1 dan, oraz sempai Łukasz Buhl 1 kyu.

ImagePrzeczytaj całą relację z obozu!

ImageZobacz aż 85 zdjęć w GALERII!

ImagePolub nas na Facebooku i zobacz 239 zdjęć!


Czytaj całość...
OSTATNI TRENING BJJ & MMA W 2013 ROKU!
Dodano: 29-11-2013, godz.: 20:44

W czwartek, 28 listopada 2013 roku na Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim odbyły się ostatnie zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu i MMA prowadzone przez sempai Krzysztofa Jakuczka 3 kyu. 120-minutowy trening obfitował w techniki walki parterowej i wiele dźwigni. Od następnego czwartku, t.j.: 5. grudnia 2013 roku zajęcia odbywać się będą wg dawnego grafiku: osoby do 14. roku życia, godz.: 17:00 - 18:00, starsi w godz.: 17:00 - 19:00, czwartki będą treningami obwodowymi na sprzęcie i kumite.

ImageZobacz 34 zdjęcia w GALERII!


4 555  KOPNIĘĆ HIZA GERI - TARNÓW OPOLSKI POPRAWIA REKORD!
Dodano: 26-11-2013, godz.: 20:32

4 555 KOPNIĘĆ hiza geri - TARNÓW OPOLSKI POPRAWIA REKORD :)

W dniu wczorajszym informowaliśmy o fantastycznym dokonaniu sekcji w Zdzieszowicach, która wykonała 4 tyś. kopnięć hiza-geri. Jest nam niezwykle oznajmić, że niespełna dwie godziny temu trenujący w Tarnowie Opolskim podnieśli poprzeczkę i w czasie 90 minut wykonali rekordową ilość kopnięć: 4 555! Jedynie Jakub Koprek wykonywał równolegle blok soto-uke, jest to związane z kontuzją kolana, jakiej nabawił się podczas ostatnich Imagemistrzostw w Jastrzębiu Zdrój. Warto nadmienić, że grupa dzieci, która zakończyła zajęcia po godzinie zdołała kopnąć 2,5 tysiąca hiza. Wszystkim nowym rekordzistom gratulujemy!

Na zdjęciu od lewej dumni rekordziści: Marcin Kalinowski, Arkadiusz Gruszka, sensei Andrzej Ful, Zygmunt Pietruszka, Wiktoria Ful, Paweł Chwałowski, Jakub Koprek, Zbigniew Hołówka, Paweł Fortuna, Michalina Matuschek, Szymon Kuszaj, Iwona Jałowy, Bartosz Matuschek, Adam Lysek, Waldemar Jałowy, Katarzyna i Jasmina Foks, oraz sensei Paweł Papoń (wykonał zdjęcie).


4 TYŚ. KOPNIĘĆ HIZA-GERI W ZDZIESZOWICACH!
Dodano: 25-11-2013, godz.: 21:26

4 tysiące kopnięć hiza-geri w Zdzieszowicach!

Przed godziną na hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Zdzieszowicach zakończył się trening kyokushin karate. Grupa starsza wspólnie z dziećmi rozpoczęła zajęcia o godz. 18:00. Po 60 minutach na sali zostało kilkanaście najwytrwalszych osób, które wykopały rekordową i nie osiągniętą wcześniej w naszym klubie ilość kopnięć hiza geri (kopnięcie kolanem) 4 tysiące! Gratulujemy! Ostatni, podobny wyczyn miał miejsce 18 września 2010 roku, wtedy podczas Zgrupowania Szkoleniowego w Pietrowicach Imagewykopaliśmy 3500 mae-geri. Na zdjęciu od lewej nasi rekordziści: Victoria Łukaszyńska, Martyna Diak, Szymon Perechubka, Aleksandra Krahl, Adrian Suchocki, Małgorzata Trybisz, Paweł Gola, Kamil Kaliński, Szymon Zawada, Sebastian Major, Piotr Kowalski i sensei Paweł Papoń, który wykonał pamiątkowe zdjęcie.

STARSZA SIERŻANT KATARZYNA NOWAK NA 24.opole.pl
Dodano: 24-11-2013, godz.: 20:34

STARSZA SIERŻANT NOWAK CO POTRAFI PRZYŁOŻYĆ


Na zdjęciu trenująca w naszej Akademii - sempai Katarzyna Nowak

Właśnie tak o st. sierż. Katarzynie Nowak, rzeczniku prasowym Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich mogą mówić koledzy z pracy. Wszystko za sprawą pasji Nowak, którą jest karate kyokushin. Niedawno z Turnieju Kumite w Jastrzębiu-Zdroju policjantka przywiozła srebrny medal. Na swoim koncie ma też miejsca na podium Mistrzostw Polski.

Przygodę z karate Katarzyna Nowak rozpoczęła w wieku 18 lat. - Uczęszczałam wtedy do szkoły w Opolu i bardzo interesowały mnie sporty walki. Szukałam zajęć z boksu, kickboxingu, aż wreszcie natrafiłam na informację o zajęciach z karate kyokushin w Strzelcach Opolskich. Postanowiłam spróbować i trafiłam idealnie bo trenuję do dzisiaj – mówi policjantka w rozmowie z naszym reporterem. Na potwierdzenie tych słów można przytoczyć wyniki, jakie Nowak osiągała na początku swojej przygody z karate.

 Po roku treningów Opolanka pojechała na Mistrzostwa Polski we Wrocławiu i zdobyła tam brązowy medal. W 1991 i 2000 roku także stawała na podium MP. Dobre wyniki sprawiły, że Katarzyna Nowak długo była sklasyfikowana w gronie 5 najlepszych zawodniczek karate kyokushin w Polsce. Dotychczas w tej dyscyplinie sportu osiągnęła poziom pasa 5 kyu - żółty pas z zieloną belką. - Aby zdobyć kolejne stopnie musiałam przejść przez wyczerpujące egzaminy. Wysiłek jest ogromny, ale warto – podkreśla zawodniczka, która na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

  - Teraz pracuję jako rzecznik prasowy, ale kiedy zaczynałam pracę  w policji trafiłam do ruchu drogowego. Tam zdarzały się interwencje, kontakt z osobami  agresywnymi, próbującymi używać przemocy – wspomina st. sierż. Nowak. - Karate uczy samokontroli, opanowania, pokory. Jest szalenie przydatne szczególnie jeśli chodzi o defensywę w walce, opiera się mocno na technikach obronnych. Daje wiedzę jakie konsekwencje mogą spowodować z pozoru niegroźne ciosy. W pracy zawodowej policjanta to bardzo przydatne doświadczenie – podkreśla Nowak.


TRENING W ŚRODĘ, 27-11-2013 W ZDZIESZOWICACH ODWOŁANY!
Dodano: 25-11-2013, godz.: 21:30

Informujemy, że treningi w środę, 27-11-2013 roku w PSP nr 1 w Zdzieszowicach są odwołane! W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację, że w tym dniu w szkole będzie odbywał się bal, treningi zostaną odpracowane w późniejszym terminie. Za utrudnienia przepraszamy.


ZAMÓW BLISKIM SPRZĘT SPORTOWY POD CHOINKĘ!
Dodano: 19-11-2013, godz.: 21:34

Szukasz świetnego pomysłu na prezent?

Święta zbliżają się dużymi krokami! Nie macie jeszcze pomysłu na prezent? Zastanawiacie się, jak sprawić radość bliskim? Może zwyczajnie potrzebujecie nowego pasa (20 zł.), nowe kimono (już za 85 zł.), czy ochraniacze (20-30 zł.)

Możecie zamawiać u nas sprzęt sportowy, który dostarczony zostanie do Waszych domów i za który zapłacicie przy odbiorze. Prawda, że proste :)

Poniżej prezentujemy kilka produktów. Jeśli interesuje Was coś innego zapytajcie na treningu sensei Pawła.

Czytaj całość...
48 OSÓB ZDAWAŁO EGZAMIN W TARNOWIE OPOLSKIM!
Dodano: 16-11-2013, godz.: 22:04


Przed kilkoma godzinami na Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim odbył się, trwający niemal 3,5 godziny, egzamin na wyższe stopnie kyokushin karate, w którym wzięło udział 48 osób. Egzaminatorem był sensei Paweł Papoń 2 dan, organizatorem Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, wizytatorami: sensei Andrzej Ful i sempai Iwona Kielian. W kumite (walki) brali udział zawodnicy z Raciborskiego Klubu Karate Kyokushin, sempai: Tomasz, Rafał, Wiktor i Mirek. Na wyróżnienie zasłużyli: Patryk Soworka, Natalia Skopek i Piotr Małachowski. Wszystkim zdającym serdecznie gratulujemy!


<< Start < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 47 48 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 485 - 495 z 520


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo