Z
Wszystkiego najlepszego
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
4 Medale na Mistrzostwach Karate w Dobrzeniu!
Dodano: 16-06-2013

 

W dniu 8 czerwca 2013 roku w Dobrzeniu Wielkim odbyły się Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate, ponieważ organizator nie dostarczył nam po zawodach komunikatu końcowego, nie wiemy ilu dokładnie startowało zawodników. W każdym razie naszą Akademię reprezentowało czworo zawodników, którzy zdobyli 4 medale! Wiktoria Ful przywiozła 1 miejsce w kata kadetek i 2 miejsce w kumite kadetek, Kamil Kaliński po rewelacyjnych walkach zdobył 2 miejsce w kumite juniorów, natomiast Mateusz Żarski zajął najniższy stopień podium w kumite kadetów. Paweł Fortuna uplasował się na miejscu 5-8 w walkach. Bezpośrednio po zawodach zawodnicy wyjechali na pokaz naszej Akademii do Kątów Opolskich, oraz na basen do Krapkowic. Dziękujemy Panu Sebastianowi Major za opiekę nad naszą kadrą.ImageZobacz zdjęcia w Galerii!


Czytaj całość...
50. Jubileuszowe Zgrupowanie na Górze Św. Anny zakończone
Dodano: 16-06-2013W dniach 7-9 czerwca 2013 roku w Domu Pielgrzyma na Górze Świętej Anny odbyło się 50. Jubileuszowe Zgrupowanie Szkoleniowe, które zgromadziło aż czterdzieścioro karateka z Opolszczyzny. Program szkoleniowy realizował Prezes ASW sensei Paweł Papoń 2 dan. W czasie zgrupowania nasi zawodnicy startowali na dwóch turniejach (Wieliczka i Dobrzeń), brali udział w pokazie karate w Kątach Opolskich, oraz byli na basenie w Krapkowicach.

Czytaj całość...
III Turniej Karate o Puchar Soli - Wieliczka, 08-06-2013
Dodano: 16-06-2013Dnia 8 czerwca 2013 roku w Wieliczce odbyła się trzecia edycja Turnieju o Puchar Soli, który zgromadził 123 zawodników z 13 klubów. Naszą Akademię reprezentowało ośmioro zawodników, którym niestety nie udało się zdobyć medalu, jednak poszczególne starty można uznać za udane. Dziękujemy Pani Iwonie Kielian i Panu Maciejowi Gnoińskiemu za opiekę nad kadrą.

Czytaj całość...
3 medale Ogólnopolskiego Turnieju Karate "One World One Kyokushin" Limanowa 25-05-2013
Dodano: 30-05-2013

Image

Dnia 25 maja 2013 roku w Limanowej odbyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate dla Dzieci "One World One Kyokushin". W zawodach wzięło udział aż 343 młodych karateka z 28 klubów (także z Czech). Naszą Akademię reprezentowali: Julia Gnoińska, Natalia Burak, Victoria Łukaszyńska, Wiktoria Ful, Martyna Diak, Szymon Kuszaj, Mateusz Żarski, Jakub Koprek i Kamil Kaliński. Kierownikiem i sędzią był sensei Paweł Papoń 2 dan, natomiast sędzią sensei Andrzej Ful 1 dan. Nasi zawodnicy zdobyli 3 brązowe medale!


Czytaj całość...
Sempai Iwona Kielian zdała egzamin na 1 kyu
Dodano: 30-05-2013

 

W piątek, 24 maja 2013 roku w Krakowie odbył się Ogólnopolski Egzamin na stopnie uczniowskie kyu. Uczestniczyło w nim 11 karateka z całej Polski. Egzaminatorem był Wiceprezes Polskiego Związku Karate - shihan Andrzej Drewniak 8 dan.  Jest nam niezwykle miło poinformować, że sempai Iwona Kielian uzyskała ostatni stopień uczniowski - 1 kyu!

Egzamin rozpoczął się o godz.: 18:30 i trwał ok. 3 godzin. Rozgrzewkę poprowadził sensei Bogusław Świątkowski 3 dan. Jak zwykle dominowały techniki nożne, chociaż nie brakowało kombinacji ręcznych... Sempai Iwonie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Po egzaminie Kielian pojechała do Limanowej, gdzie nasi zawodnicy startowali w Ogólnopolskim Turnieju One World One Kyokushin.

PRZYPOMNIENIE: We wtorek, 30 kwietnia mija termin oddawania kart kolonijnych
Dodano: 28-04-2013

Przypominamy, że zostały ostatnie dwa dni na oddanie ImageKart Kwalifikacji Uczestnika Kolonii. Wszystkie osoby, które zapisały się na ImageXIII Obóz Letni Mrzeżyno 2013 (także osoby pełnoletnie) zobowiązane są dostarczyć nam w/w dokumenty. Każdy, kto doniesie kartę po wyznaczonym terminie, nie otrzyma obozowej koszulki...


Jednocześnie przypominamy, że 20 kwietnia minął termin wpłacania II RATY za obóz. Każdy z uczestników powinien do tego dnia wpłacić 1000 złotych. Bardzo prosimy wszystkich, którzy zalegają z wpłatą o jak najszybsze uregulowanie należności.

REKLAMA: Wolny turnus w O.W. "Bałtyk" w Dźwirzynie
Dodano: 29-04-2013

Pamiętacie ImageXII Obóz Letni - Dźwirzyno 2012?

Wolny turnus kolonijny: 10-24.08.2013

Szczegóły: ImageInformator [PDF 986 KB]

Kontakt: Pani Renata Pankiewicz
Image+48 695 48 12 53
Image+48 94 35 85 489


www.ew-wa.com/baltyk


Trzy osoby oblały egzamin w Zdzieszowicach
 Dodano: 23-04-2013

Na zdjęciu od lewej: Zbigniew Hołówka, Ewa Krol, Jakub Mytych, Paweł Chwałowski, Hanna Fert i Iwona Jałowy

Dnia 22 kwietnia 2013 roku w Zdzieszowicach odbył się egzamin na stopnie uczniowskie kyu i junior kyu. Egzamin, w którym wzięło udział 38 karateka trwał aż 3 godziny 5 minut z czego    walki  (kumite)   zajęły    40   minut.    Egzaminatorem   z  ramienia ImagePolskiej Organizacji Kyokushinkai był Prezes Zarządu ASW sensei Paweł Papoń 2 dan. Pracę Pawła obserwowali: sensei Andrzej Ful, oraz sempai: Łukasz Buhl, Maciej Kołtun i Iwona Kielian. Trzy osoby uzyskały negatywny wynik co stanowi 7,89% wszystkich zdających. Na wyróżnienie zasłużyli: Ewa Krol, Arkadiusz Gruszka, Dariusz Krupa, oraz Zygmunt Pietruszka (59 l.). Najmłodszym uczestnikiem był niespełna 7-letni Szymon Łuczaj. Dziękujemy Pani Sarze Sebrala za wykonanie zdjęć, oraz sempai Patrykowi Sebrala za przeprowadzenie treningu i sempai Maciejowi Kołtun za zajęcia Fitness.

ImageZobacz wszystkie zdjęcia w GALERII!

                 Ceremonia
            Marcin Kalinowski
     sempai Łukasz Buhl 1 kyu
   Tymon, Aleks, Jacek i Szymon
 

Młodzież i dorośli uczestniczyli w 49. Zgrupowaniu Szkoleniowym "Time To Fight" 
 Dodano: 21-04-2013


W dniach 12-14 kwietnia 2013 roku w Domu Pielgrzyma na Górze Św. Anny odbyło się 49. Zgrupowanie Szkoleniowe o nazwie "Time To Fight". Obóz przeznaczony był wyłącznie dla młodzieży i dorosłych. W zajęciach uczestniczyło 25 osób, program szkoleniowy realizowali sensei Paweł Papoń i sempai Krzysztof Jakuczek. Zakończeniem był niedzielny wyjazd do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach, oraz rozdanie pamiątkowych certyfikatów. Dziękujemy Pani Aleksandrze Hawran za wykonanie wszystkich zdjęć.

ImageZobacz wszystkie zdjęcia w GALERII!

   Trening technik parterowych
        Wyjazd do Parku Wodnego
             Trening kumite
         Trening wytrzymałościowy
 
Czytaj całość...
Od dzisiaj mamy aż 7 adresów internetowych! Nowe adresy e-mail
 Dodano: 09-04-2013

www.asw24.pl

Informujemy, że z dniem 09 kwietnia 2013 roku uruchamiamy dla Państwa aż 7 adresów internetowych naszej strony! Zmianie ulegają także adresy naszych skrzynek e-mail. Jednak każda wiadomość wysłana na starą pocztę dotrze do nas bez najmniejszych problemów. Życzymy miłego przeglądania naszej witryny :)

         

Adresy naszych stron w internecie:

www.akademiasztukwalki.pl

www.karate-tarnowop.pl

www.trenujemy.net.pl

www.asw-opolskie.pl

www.polskakarate.pl

www.asw.net.plNowe adresy e-mail:

Image
  Biuro Klubu

Image
  Prezes Zarządu

Image
  Wiceprezes Zarządu

Image
  Skarbnik Klubu

Image
  Administrator serwisu

KOMUNIKAT: Od 1 kwietnia 2013 roku Akademia rezygnuje z basenu
 Dodano: 06-04-2013
Image 

Zarząd ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice informuje, że z dniem 1 kwietnia 2013 roku rezygnujemy ze współpracy z Krytą Pływalnią w Zdzieszowicach. Jest to spowodowane znikomym zainteresowaniem wśród ćwiczących. Tym samym informujemy, że nie można już odliczać wejściówek na basen od miesięcznej składki za zajęcia w Akademii. Konieczne były poprawki w ImageRegulaminie Akademii

Z wyrazami szacunku za Zarząd:
Paweł Papoń
Prezes Zarządu

<< Start < Poprzednia 41 42 43 44 45 46 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 485 - 495 z 496


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo