Z
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
MW - Nysa 23.II.
Egzamin Karate 11.III.
MMDśl - Wołów 16.III.
MMŚl - Gliwice 17.III.
Mistrzostwa Wlkp. 23.III.
Bushi Do Cup 30.III.
Park Wodny 12.IV
Kobierzyce Cup 6.IV.
Sari Cup - Żory 13.IV
IX. Puchar Solny 11.V.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Rzeszów
Mistrzostwa Polski PFKS
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


.
XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 5.
Dodano: 07-07-2018, godz.: 20:59

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 5.

Jak ryby w wodzie

Godzina 6:45 - trzy grupy, trzech trenerów, trzy różne rozruchy na orliku obok Pomorzanki we Władysławowie. Grupa najmłodsza: gry i zabawy z sensei Grzegorzem, średni biegowo z sensei Łukaszem, najstarsi interwały z sensei Pawłem. Po śniadaniu, a przed obiadem plażowanie. Na stołówce zastaliśmy zupę ogórkową, gulasz i na podwieczorek brzoskwinie. Od razu po obiedzie praca w grupach i treningi. Kolejny trening pod kątem kumite dla grupy zaawansowanej dziś trwał aż 150 minut! Wszyscy dali radę, chociaż kolorowe siniaki też u każdego już są. Kolacja i... Basen :) Szaleństwom wydawało się nie być końca, dzieciaki zachwycone, wychowawcy także. Oczywiście kibicujemy piłkarzom i dziś możemy nieco dłużej posiedzieć - jutro niedziela to i rozruchu nie ma :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 4.
Dodano: 06-07-2018, godz.: 22:05

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 4.

Wesoło w wesołym miasteczku

Dziś głównym punktem dnia było wyjście do Wesołego Miasteczka, gdzie każdy szalał aż miło. Wcześnie rano sensei Paweł, oraz senpai: Martyna i Jakub wyjechali do Łeby, aby uczestniczyć w egzaminie mistrzowskim senpai Zdzisława Kaliciaka, który dziś walczył o 1. Dan. Wyniki zostaną ogłoszone jutro, także trzymajmy wszyscy kciuki! Do Władysławowa przywieźli natomiast dwa totemy, które otrzymali od obozowiczów. Totemy zostaną jutro przekazane pod opiekę karatekom z naszego obozu :) Jeśli chodzi o treningi, to grupa ćwicząca z sensei Grzegorzem wzmacniała ręce, Sensei Łukasz z grupą średnią doskonalił kihon, natomiast dzieci trenowały z senpai: Bartoszem i Patrykiem. Dziś w planach mamy jeszcze pracę w grupach, przerywamy ją oglądając mecz i idziemy spać :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3. BONUS
Dodano: 05-07-2018, godz.: 22:05

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                            CENTRUM  DOWODZENIA

   
  

Tak właśnie powstają codzienne relacje z Obozu Letniego, które oglądacie.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3.
Dodano: 05-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 3.

Turniej Tytanów na plaży

Podczas porannego rozruchu podzieliliśmy uczestników na trzy nowe grupy. Zaliczyliśmy kilkukilometrowy bieg. Później kolejne treningi w trzech innych grupach, które poprowadzili sensei Paweł i senpai: Martyna i Jakub. Swoje 17-te urodziny obchodzi dziś Arek, któremu zaśpiewaliśmy "sto lat". Na obiad był krupnik i pulpety drobiowe z surówkami. Na plaży zorganizowaliśmy fajny turniej dla prawdziwych twardzieli :) Polegał on na trzymaniu dwóch dużych tarcz na wyprostowanych rękach. Nagrodą główną był kubek i 10 złotych. Wygrali sensei Łukasz i Paweł z czasem 2 minuty. Po kolacji przyszedł czas na wyjście na miasto i zakupy, po których stażyści zorganizowali pracę w grupach i przygotowania do Sayonary, która już w przyszły piątek.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 2.
Dodano: 04-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 2.

Plażing i smażing 

Mała niespodzianka dla wszystkich - pierwsza wizyta na plaży jeszcze przed godziną siódmą rano, było wspólne zdjęcie i powrót na śniadanie, po którym wychowawcy wypłacili kieszonkowe i z pomocą stażystów sprawdzili czystość w pokojach. Podczas pierwszego treningu podzieliliśmy wszystkich na trzy grupy: grupa A trenowała z sensei Pawłem elementy kumite, skupiając się na kopnięciach ushiro mawashi geri w różnych formach. Grupa B wspólnie z sensei Grzegorzem miała kihon, natomiast grupa C i sensei Łukasz mieli ćwiczenia do egzaminu, który już w przyszły czwartek. Po obiedzie (zupa pomidorowa, pierś z kury, ziemniaki i surówki) uczestnicy obozu wyruszyli na plażę, gdzie spędzili przeszło trzy godziny. Był więc czas na kąpiele w morzu, które nadzorował Ratownik Wodny WOPR. Aktualnie jesteśmy po kolacji, za chwilę praca w grupach i niebawem cisza nocna.

Pozdrowienia z Władysławowa :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 1.
Dodano: 03-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 1.

Dojechaliśmy do Władysławowa :)

Oficjalnie ruszyliśmy z tegorocznym, 18-tym obozem letnim karate. Punktualnie o godz. 6.30 w Gogolinie Policja skontrolowała stan techniczny autokaru i trzeźwość kierowców. Zbiórka trwała 35 minut i w drogę. Bus odebrał w Głownie uczestników z Klubu Nintai i parę minut po godzinie czternastej był już nad morzem. Autokar dotarł chwilę po godzinie osiemnastej. Chwilę później ciepła kolacja (kapuśniak, pieczeń, ziemniaki, surówki i zimna płyta w postaci bufetu szwedzkiego). Następnie zebranie organizacyjne i teraz chwila rozluźnienia.

Jutro dzień rozpoczynamy porannym rozruchem o godz.: 6.45 :)III. ASW FightCamp 2018 - Official Movie
Dodano: 30-06-2018, godz.: 21:55

                          III. ASW FightCamp 2018 - Official MovieIII. ASW FightCamp ASW
Dodano: 29-06-2018, godz.: 06:59

                                     III. ASW FightCamp ASW 2018

W dniach 22-24. Czerwca 2018 roku Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice zorganizowała trzecią edycję Zgrupowania Szkoleniowego pod nazwą Fight Camp. Kolejny raz zaproszenie do prowadzenia treningów przyjęły sensei: Agata Winiarska 2. Dan i Anna Bojda 2. Dan (Lamot Dojo Wrocław). W tym roku impreza odbywała się w dwóch miejscach, 46. Uczestników zakwaterowano w apartamentach O.W. Rueda w Januszkowicach, natomiast wszystkie treningi odbywały się na bardzo dobrze przygotowanej Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim, która przez ten weekend była do wyłącznej dyspozycji karateków. Trenerki przygotowały szereg zajęć obejmujących m.in.: kihon oraz przygotowanie i kombinacje do walk, a także sparingi. W porównaniu do poprzedniego roku, tym razem nie było treningów wydolnościowych i wytrzymałościowych. Transport za treningi zapewniła Firma Przewozowa FOLTRANS z Gogolina. W 2018 roku camp zgromadził karateka z Raciborza, Głowna, Olesna, Wrocławia oraz Akademii.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, oraz Sponsorom: Gmina Tarnów Opolski, Kwiaciarnia Storczyk, MAP Biuro Rachunkowe, MAP Lifttechnik, MASA, Mobilne Centrum Językowe Monika Galusek, Związek Zawodowy Solidarność 80' Arcelor Mittal Zdzieszowice, Świat Alkocholi Tarnów Opolski, Sołtys Gminy Tarnów Opolski - Pan Paweł Kampa, Pan Zygmunt Pietruszka.

Już dziś zapraszamy na kolejny, IV. ASW Fight Camp 2019.
Kibicujemy naszym
Dodano: 20-06-2018, godz.: 09:00

                                              Kibicujemy naszym
ASW KIDS - Relacja z 75. Zgrupowania Akademii
Dodano: 18-06-2018, godz.: 10:00

   Dzieci wzięły udział w ASW KIDS - 75. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate

W dniach 15-17. Czerwca b.r. Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice zorganizowała wyjazd dla dzieci pod nazwą: ASW KIDS - 75. Zgrupowanie Szkoleniowe Karate. Mogły w nim uczestniczyć wyłącznie dzieci, które nie ukończyły 12. roku życia. Łącznie w Schronisku na Górze Św. Anny bawiło się 31 karateka. Program, obejmujący wiele atrakcji przygotował sensei Paweł Papoń, a w jego realizacji pomagali mu senpai: Martyna Diak i Jakub Mytych.
  
        
               
           
               
           


Czytaj całość...
Klubowy Egzamin Karate w ASW
Dodano: 12-06-2018, godz.: 08:55

                                  Klubowy Egzamin Karate w ASW

W poniedziałek, 11. Czerwca 2018 roku w Zdzieszowicach odbył się Klubowy Egzamin Karate, w którym wzięło udział 27 karateka z Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Egzaminatorem był sensei Paweł Papoń 2. Dan. Całość trwała 150 minut i została przeprowadzona zgodnie z wymaganiami Polskiej Federacji Karate Shinkyokushinkai. Spośród zdających 7 osób z drobnymi błędami otrzymało warunkowe zaliczenie egzaminu, jednak do 19. Czerwca muszą się zgłosić do sensei Pawła i nadrobić małe braki - wówczas otrzymają Dyplom potwierdzający wyższy stopień uczniowski. Na wyróżnienie zasłużyli: Dawid Kania 8.1 kyu i Zuzanna Tryczyńska 6.1 kyu. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 56 - 66 z 520


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo