_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Z U M B A 27.V.
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Brazylijskie JIU-jITSU 22.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


_______________
Brązowy medal Natalii Krawców
Dodano: 28-11-2018, godz.: 10:05

                         Natalia Krawców przywozi brąz z Jastrzębia !

11-letnia wychowanka Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice wywalczyła w minioną sobotę, podczas X. Turnieju Kumite w Jastrzębiu Zdrój, brązowy medal w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat. Natalia startowała w najliczniejszej konkurencji (43 zawodniczki). W tej samej konkurencji wystąpiła Daria Baran, której brakło szczęścia, ponieważ na mate wyszła jako pierwsza.

Bardzo dobrze wypal także Dawid Kania. Nasz 9-latek wygrał pierwszą walkę, w kolejnej też było świetnie, jednak Dawid bił za mocno i w efekcie nie przeszedł dalej... Zawody stałóy na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. Wystartowało w nich przeszło 400 zawodników z 41 klubów. Organizatorem był shihan Janusz Piórkowski 5. Dan a Sędzią Głównym shihan Robert Kopciowski 5.Dan.

ASW reprezentowali: Kacper Kaczmarczyk, Aleksandra Rutkowska, Kinga Jezierzańska, Magdalena Józefowicz, Emilia Szladowaka, Daria Baran, Natalia Krawców, Alan Krawców i Dawid Kania. Kierownikiem był Pan Janusz Mytych, sędziował sensei Pawel Papoń, sekundował Kuba Mytych. Dziękujemy za pomoc Panu Tomaszowi Jezierzańskiemu i Januszowi Mytychowi. Zawodników odwiedził też Sponsor Klubu, właściciel Firmy MASA Sp. Z o.o. - dr inż. Maciej Strzelczyk, który kibicował naszym i z każdym zamienił kilka slow...


Trzecie miejsce drużynowo w Zduńskiej Woli
Dodano: 19-11-2018, godz.: 11:35

                         3. miejsce DRUŻYNOWO w Zduńskiej Woli !

Zawodnicy ASW nie odpoczywają nawet w niedzielę :)
Podopieczni sensei: Pawła Paponia startowali wczoraj w Ogólnopolskich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Karate Kyokushin. Karatecy z Opolszczyzny wywalczyli łącznie 5 medali. Turniej rozgrywany był wyłącznie w konkurencjach kata - bez kumite. Serdecznie dziękujemy Sponsorowi Klubu - Firmie MASA Sp. z o.o. za współfinansowanie wyjazdu, oraz Panom Januszowi Mytychowi i Grzegorzowi Baranowi. Kierownikiem Akademii był sensei Zdzisław Kaliciak, natomiast zdjęcia wykonywał Jakub Mytych, który leczy kontuzję i do końca roku nie będzie już startował.

Kolejny start już w najbliższą sobotę w Jastrzębiu Zdrój. Dzisiaj Akademie reprezentowali: Daria Baran, Kinga Jezierzańska, Aleksandra Rutkowska, Magdalena Józefowicz, Kacper Pawelec, Szymon Zawada, Nadia Pierz, Patryk Soworka, Piotr Kalemba, Alan Krawców, Bartosz Pydych, Mateusz Bartylla i Kacper Kaczmarczyk.

I m. - Daria Baran (kata kadetek) 
III m. - Magdalena Józefowicz (kata młodziczki)  
III m. - Nadia Pierz (kata dziewcząt do 10. lat) 
III m. - Patryk Soworka (kata juniorów mł.) 
III m. - Alan Krawców (kata młodzicy)  

Minimalnie za podium znaleźli się: Szymon Zawada i Bartosz Pydych, którzy zajęli w swoich kategoriach czwarte miejsca. Do finału wszedł Mateusz Bartylla, jednak także znalazł się za podium. Cieszymy się, ze tak mocno i od wielu lat wspierają nas Gminy: Tarnów Opolski i Zdzieszowice, dzięki którym wychowaliśmy już wielu wspaniałych sportowców. 
Na zdjęciu wspólnie z Przyjaciółmi z Klubu NINTAI z Głowna.Zapisz się na 76. Świąteczne Zgrupowanie ASW :) Image
Dodano: 13-11-2018, godz.: 10:45

                                            Zapisz się już dziś :)

               


Kochamy ZUMBĘ
Dodano: 30-10-2018, godz.: 10:30

                                                   Kochamy ZUMBĘ

Wczoraj w Zdzieszowicach znów dopisała frekwencja :) FAnka - Instruktorka Zumba Fitness wprowadziła świetną energię. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną ZUMBĘ w ASW: Poniedziałek, 26. Listopada 2018 godz.: 19.30


Urodziny Bartka
Dodano: 30-10-2018, godz.: 10:25

                                                   Urodziny BartkaWszystkiego najlepszego sensei Zdzichu
Dodano: 26-10-2018, godz.: 19:15

                               Wszystkiego najlepszego sensei ZdzichuWszystkiego najlepszego Janek
Dodano: 24-10-2018, godz.: 09:14

                                   Wszystkiego najlepszego Janek

Takie treningi lubimy :)
Po wczorajszych zajęciach w sekcji karate Tarnów Opolski, podczas których głównie skupiliśmy się na przygotowaniach do klubowego Egzaminu Karate, nasz kolega - Janek obchodził swoje święto. Oczywiście zgromadzeni karateka zaśpiewali Jasiowi "Sto lat" i składali życzenia.


Trening w zaprzyjaźnionym Dojo CHAMPION w Opolu
Dodano: 13-10-2018, godz.: 20:05

                                      Trenowaliśmy z Championami


Wczoraj w Opolu nasz Branch Chief - sensei Wojciech Radziewicz 4. Dan prowadził trening w swoim Dojo. Gościnnie uczestniczyli w nim reprezentanci ASW: sensei Paweł Papoń i Zdzisław Kaliciak - Członek Honorowy Akademii, oraz senpai: Jakub Mytych, Rafał Radzewicz i Alan Krawców. Była to także wyśmienita okazja do spotkania z naszym Przyjacielem - sensei Łukaszem Buhlem, który zabrał ze sobą Aleksandra Będora.


Siedem medali na Międzynarodowym Pucharze w Sieradzu!
Dodano: 09-10-2018, godz.: 11:45

             Siedem medali na Międzynarodowym Pucharze w Sieradzu!

Miniona sobota, 6. Października 2018 roku okazała się bardzo udana dla wychowanków Prezesa Zarządu Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, sensei Pawła Paponia 2. Dan. Jego 12-osobowa kadra startowała na 21. Międzynarodowym Pucharze Karate w Sieradzu, w którym wystartowało 280 karateka z Czech, Rosji, Niemiec i oczywiście Polski. Sędzią Technicznym był shihan Janusz Piórkowski 5. Dan, a organizatorem shihan Robert Wajgelt 5. Dan. Sportowcy ASW wywalczyli aż 7 medali w tym najcenniejszy - złoty powędrował do Darii Baran z Żyrowej (kata 10-11 lat dziewcząt). Kierownikiem był sensei Zdzisław Kaliciak 1. Dan, sędziował sensei Paweł. Dziękujemy Sponsorowi - Firmie MASA z Kędzierzyna Koźla, oraz Panu Januszowi Mytychowi za opiekę i pomoc.

Skład ASW: Szymon Zawada, Aleksandra Rutkowska, Jakub Mytych, Kinga Jezierzańska, Daria Baran, Dawid Kania, Alan Krawców, Natalia Krawców, Magdalena Józefowicz, Marta Pers, Kacper Pawelec, Jakub Koprek, Zdzisław Kaliciak, Janusz Mytych, Paweł Papoń.

Medale ASW:
1. miejsce - DARIA BARAN (kata dziewcząt 10-11 lat)

2. miejsce - JAKUB KOPREK (kata seniorów)
2. miejsce - ALAN KRAWCÓW (kumite młodzików -50kg)

3. miejsce - MAGDALENA JÓZEFOWICZ (kumite młodziczek +50kg)
3. miejsce - JAKUB KOPREK (kumite seniorów +80kg)
3. miejsce - KINGA JEZIERZAŃSKA (kumite młodziczek +50kg)
3. miejsce - JAKUB MYTYCH (kumite juniorów młodszych -65kg)


Kolejny starty zaplanowano na 18. Listopada w Zduńskiej Woli, gdzie odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego, oraz 24. Listopada w Jastrzębiu Zdrój.


Wszystkiego najlepszego Natan
Dodano: 05-10-2018, godz.: 08:56

                                   Wszystkiego najlepszego Natan

Czwartek (04-10-2018) to dzień, w którym kolega Natan, z sekcji karate w Tarnowie Opolskim, miał swoje święto. Dziękujemy za słodkości i życzymy Ci spełnienia marzeń, oraz pomyślnie zdanego Egzaminu (26.11.2018).


5. Urodziny Pascala
Dodano: 04-10-2018, godz.: 09:05

                                               5. Urodziny Pascala

Wczoraj świętowaliśmy piąte urodziny naszego kolegi - Pascala, który podzielił się ze wszystkimi cukierkami. Śpiewaliśmy "sto lat" i nie zabrakło mocy życzeń. Warto nadmienić, że nasz pięciolatek jest na tyle odważny i samodzielny, że już w przyszły weekend będzie samodzielnie uczestniczył w 76. Zgrupowaniu Szkoleniowym ASW na Górze Św. Anny! Pascalowi składamy najlepsze życzenia i trzymamy kciuki za najbliższy Klubowy Egzamin Karate.


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 67 - 77 z 558


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo