Z
Tekst alternatywny
Karate - Zdzieszowice 3.IX.
Karate - Tarnów Op. 4.IX.
Karate - Kąty Op. 7.IX.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
11 medali - Żory
2 medale - Kobierzyce
9 medali - Lubin
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
Dwa medale Martyny Diak na Mistrzostwach Polski w Lublinie!
Dodano: 22-10-2017, godz.: 13:28

                                                MARTYNA  DIAK

                                   Wicemistrzyni Polski w kumite
                                Druga Wicemistrzyni Polski w kata


Mamy to! :)
Miesiące indywidualnych treningów Martyny, sztab ludzi i ogromne zaangażowanie przyniosły wspaniałe wyniki w postaci indywidualnego Wicemistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w konkurencji kumite -55kg, oraz brązowego medalu w kata. Wychowanka Prezesa Zarządu Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice może być z siebie dumna. Martyna, podczas Mistrzostw Polski wygrała aż trzy walki przed czasem (ippon). Wyczyn ten nie udał się żadnemu innemu zawodnikowi, także wśród seniorów. Gdyby organizator przewidział klasyfikację "najlepszego zawodnika mistrzostw" - Diak bezapelacyjnie otrzymałaby ten tytuł.
Kata to także popis mieszkanki Januszkowic, która rywalizowała aż z 25 zawodniczkami. Po eliminacjach Martyna zajmowała 4. miejsce, natomiast finałowa tura pozwoliła jej na uplasowanie się na najniższym stopniu podium, wyprzedzając m.in. aktualną Mistrzynię Europy.

Mistrzostwa Polski w Lublinie zorganizował Lubelski Klub Karate Kyokushin, kierowany przez shihan Jacka Czernieca. Sędzią Głównym był shihan Andrzej Drewniak. Wystartowało 246 zawodników z 36 klubów.

Zarząd ASW pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Martyny Diak. Przede wszystkim Sponsorowi Głównemu Klubu - Firmie MASA z Kędzierzyna Koźla          www.firma-masa.pl
Pragniemy także pogratulować Rodzicom Martyny, Państwu Katarzynie i Hubertowi Diak, oraz samej zawodniczce.

Przed Zawodnikami ASW kolejne starty, najbliższy już 4. Listopada w Jastrzębiu Zdrój, 18. Listopada w Nowym Tomyślu, oraz Puchar Polski we Wrocławiu (9. Grudnia b.r.)

    
         
Czytaj całość...
Mamy 5. miejsca na Mistrzostwach Europy Karate! 
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:31

  Martyna Diak i Jakub Mytych zajęli 5. miejsca na Mistrzostwach Europy!


Martyna Diak i Jakub Mytych wywalczyli 5. miejsca w kata!
Zawody przygotowane perfekcyjnie. Oprawa, zakwaterowanie, itd. sprawiły, że sensei Paweł Sujka (Organizator) może być dumny. Wychowankowie ASW - Martyna Diak i Jakub Mytych zajęli 5. miejsca w swoich kategoriach kata. Duży sukces! Oboje przegrali pierwsze walki w kumite z japończykami...

Mistrzostwa zorganizowane przez Polskę odbywały się w Niemczech, wygrali Japończycy. Dziwne ale się stało. Wystartowało 412 zawodników z 24 krajów, nie 650, jak zapowiadał Organizator. Zapewne przez niebotycznie wysokie koszta udziału, przez co wielu zawodników z Polski kwaterowało się w okolicznych hotelach.

Bardzo dziękujemy Sponsorom:
MASA - Kędzierzyn Koźle, Pan Maciej Strzelczyk
MAP Biuro Rachunkowe, Pani Patrycja Bartylla
Gmina Tarnów Opolski, Pan Krzysztof Mutz
AGRU-FRANK Polska sp. z o.o.
Pan Piotr Wasiak
Pani Joanna Papoń
Pani Danuta Papoń
oraz dwóch anonimowych darczyńców

Relacja z 71. Zgrupowania Szkoleniowego
Dodano: 08-10-2017, godz.: 19:00

                       Relacja z 71. Zgrupowania Szkoleniowego ASW


W dniach 6-8. Października b.r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbywało się 71. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW, które zorganizował Prezes Klubu - sensei Paweł Papoń 2. Dan. Udział w szkoleniu wzięło 38 karateka, w tym bracia Radosław i Sławomir Jakubus z zaprzyjaźnionego klubu z Raciborza. Program szkoleniowy realizowali sensei: Łukasz Buhl i Paweł Papoń, oraz senpai: Martyna Diak i Jakub Mytych. Najsympatyczniejszą Uczestniczką została wybrana Daria SzymaniecPełna relacja.

    
         


Czytaj całość...
MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla Partnerem Jakuba Mytycha 
Dodano: 08-10-2017, godz.: 17:58

      MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla Partnerem Jakuba Mytycha

   
Firma MAP Biuro Rachunkowe Patrycja Bartylla z siedzibą w Przyworach zdecydowała się zostać Oficjalnym Partnerem naszego Zawodnika - Jakuba Mytycha, który już w najbliższą środę wyjeżdża na 31. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin do Świnoujścia.

Dzięki zaangażowaniu Skarbnika ASW - senpai Magdaleny Papoń, pozyskane środki pieniężna w całości zostaną przekazane zawodnikowi na sfinansowanie poniesionych kosztów związanych z przygotowaniami do ME (udział w obozie przygotowawczym ENTRY CAMP - BARDO 2017).

Bardzo dziękujemy Pani Patrycjii Bartylla za tak wspaniałe serce :)www.mapbiurorachunkowe.pl
     

Uwaga Karate Zdzieszowice
Dodano: 01-10-2017, godz.: 14:18

                         Karate w poniedziałek, 02-10-2017 przełożone!

Szanowni Państwo.
Treningi Karate zaplanowane na Poniedziałek, 2. Października 2017 roku się nie odbędą. Przekładamy je na piątek, 13. Października b.r.:

18.00 - 19.00     dzieci
19.00 - 20.30     starsi

Zajęcia w środę, 4. Października bez zmian - na godz.: 18.00


Podziękowanie dla Pani Dyrektor
Dodano: 28-09-2017, godz.: 08:46

                           Dziękujemy Pani mgr Gabrieli Ostrychacz

Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na ME
Dodano: 27-09-2017, godz.: 21:43

        Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na Mistrzostwa Europy

   Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski poinformował nas, że Gmina Tarnów Opolski zapewni transport kadrze ASW na rozpoczynające się za dwa tygodnie 31. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Świnoujściu :)

Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo Zawodników, dlatego
wybraliśmy solidną, bezpieczną i sprawdzoną Firmę Przewozową   FOLTRANS z Gogolina, która użyczy nam swojego busa Opla Vivaro. Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi za tak wspaniałą inicjatywę.                                www.tarnowopolski.plZgrupowanie Kadry Narodowej w Karate
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:31

                                  Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski


W dniach 21-24. Września b.r. na obiektach COS OPO Zakopane odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski w Karate Kyokushin. Wzięło w nim udział ok. 40 zawodników, którzy trenowali wspólnie z Trenerami Klasy Mistrzoswkiej - shihan: Andrzejem Drewniakiem i Robertem Wajgeltem. Na miejscu byli także Andrzej Gołota i Marcin Najman. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowali: Martyna Diak i Jakub Mytych. Koszta związane z wyjazdem opłacił Sponsor Klubu: Image Firma MASA z Kędzierzyna Koźla, oraz ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice.Mamy kolejnego Partnera
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:16

                       AGRU - FRANK Polska Sp. z o.o. Partnerem ASW

   
21. Września 2017 roku, dzięki współpracy i pomocy senpai Macieja Strzelczyka udało nam się pozyskać kolejnego Sponsora, który pomoże naszym Zawodnikom podczas startów na zawodach. Pierwszym celem są oczywiście zbliżające się 31. Mistrzostwa Europy - Świnoujście 13-14. Października 2017.

www.agru-frank.pl
     

Stypendia Sportowe w ASW
Dodano: 15-09-2017, godz.: 09:55

Rozszerzając współpracę z Partnerem ASW - Firmą Handlowo-Usługową MASA z Kędzierzyna Koźla, Zarząd Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, podczas Zebrania w dniu 1. Września 2017 roku, podjął uchwałę o wdrożeniu Programu: Stypendia Sportowe w ASW. Program ma na celu docenienie młodych, utalentowanych Wychowanków ASW, którzy w sposób znaczący przyczyniają się do promowania klubu m.in.: poprzez znakomite wyniki sportowe. Taki Zawodnik to także "wizytówka" dla swojego miasta i na pewno dla szkoły, która często lekceważy sukcesy młodego człowieka, jako mało istotne. Tym bardziej uważamy, że należy okazać szacunek młodym i zdolnym.

Stypendia przyznawane przez Zarząd ASW bedą na okres od 3. do 12. miesięcy. Kwota maksymalna miesięcznego Stypendium może wynieść nawet 500 złotych w zależności od rangi osiągniętego sukcesu. Wszelkie szczegóły znajdują się TUTAJ.

Jako pierwsi roczne Stypendium Sportowe w ASW otrzymali Zawodnicy: Martyna Diak i Jakub Mytych. Oboje należą do Kadry Polski Kyokushin, będą reprezentować Polskę podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w Świnoujściu, są multimedalistami turniejów o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Ponadto Martyna jest aktualną zdobywczynią Grand Prix Polski. Więcej o Zawodnikach TUTAJ.
Udany początek sezonu dla Zawodników ASW
Dodano: 11-09-2017, godz.: 10:50

                       6 medali na Międzynarodowym Turnieju Karate

http://www.karate-tarnowop.home.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=0&func=viewcategory&catid=239

Dnia 9. Września 2017 roku w Sieradzu odbył się XX. Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. Wzięło w nim udział przeszło 200 zawodników reprezentujących niemal 40 klubów sportowych z Rosji, Czech, Niemiec i oczywiście Polski. Organizatorem był shihan Robert Wajgelt, sędzią Głównym shihan Andrzej Drewniak. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowało czworo zawodników: Martyna Diak, Daria Baran, Jakub Mytych i Piotr Kalemba, wszyscy przywieźli medale. Łącznie podopieczni sensei Pawła Paponia wywalczyli 6 medali! Kierownikiem ASW był Pan Hubert Diak.

Medale Zawodników ASW:
srebro:
Piotr Kalemba (kata młodzików)

brąz:
Daria Baran (kata dziewcząt 10-11 lat)
Piotr Kalemba (kumite młodzików -60 kg)
Martyna Diak (kata, kumite juniorek młodszych +50 kg)
Jakub Mytych (kumite młodzików -50 kg)

Zawodnicy wrócili trochę niepocieszeni, ponieważ liczyli na więcej, ale nie trener - Paweł Papoń: "należy pamiętać, że 9. września to termin, w którym wiele ośrodków jeszcze nie rozpoczęło treningów po przerwie wakacyjnej. Dala nas to też ciężka data, mimo że na sali byliśmy od czwartego września, to nie było mowy o przygotowaniach do startu. Dlaczego tak wcześnie zorganizowano zawody? Turniej w Sieradzu co roku odbywa się na początku października, w tym roku jest to jednak termin zarezerwowany dla Mistrzostw Europy, na które jadą także moi Zawodnicy. Dziś liczyli na więcej, wiem o tym ale powtarzam, że dopiero wznowiliśmy treningi, za sukcesami idzie ciężka praca, na którą przyjdzie czas. Zobaczymy, jak wystartujemy 4. Listopada w Jastrzębiu Zdrój".

Niebawem galeria zdjęć.

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 67 - 77 z 478


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo