_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Z U M B A 27.V.
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Brazylijskie JIU-jITSU 22.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


_______________
ZUMBA w ASW w każdy ostatni Poniedziałek miesiąca - tylko " za dyszkę "
Dodano: 02-10-2018, godz.: 14:25

         Zapraszamy wszystkich na ZUMBĘ "za dyszkę" w Zdzieszowicach

                             Najbliższa ZUMBA w ASW JUŻ 29.X.2018


Jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy! ZUMBA w ASW już jest i podczas pierwszego treningu w miniony Poniedziałek, 24. Września b.r. zgromadziła w zdzieszowickiej jedynce prawdziwe tłumy :) Dobrze wszystkim znana, profesjonalna Instruktorka - FAnka rozbujała wszystkich zawodowo. Już dziś zapraszamy na kolejne zajęcia.


Karatecy z ASW na Paintballu
Dodano: 02-10-2018, godz.: 14:18

                           Karatecy z ASW bawili się na Paintballu :)

W niedzielę, 23. Września b.r. 20-osobowa grupa karateków z naszej Akademii bawiła się na Paintballu w Rybniku. Dla większości była to pierwsza okazja do tej formy rozrywki ale wszystkim bardzo się podobało. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w organizację wyjazdu, który koordynowała senpai Magdalena Papoń.


Karate w Niepublicznym Przedszkolu "Pod Lasem" w Kątach Opolskich
Dodano: 14-09-2018, godz.: 12:44

                        Przedszkolaki w Kątach Opolskich już trenują :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Podobnie, jak w ubiegłym roku szkolnym, także i teraz Niepubliczne Przedszkole "Pod Lasem" w Kątach Opolskich, w swojej ofercie ma m.in.: Treningi Karate, które prowadzi nasza Akademia. Dziś odbyły się pierwsze zajęcia we wrześniu, które będą regularnie w każdy piątek w godz.: 10.00 - 11.00. Grupę prowadzi senpai Magdalena Papoń 4 kyu. Podczas dzisiejszych zajęć dzieciaki bardzo chętnie angażowały się we wszystkie ćwiczenia, było sporo uśmiechu i zabawy, nie zabrakło karate :)


TRWAJĄ ZAPISY NA KARATE W TARNOWIE OPOLSKIM!
Dodano: 05-09-2018, godz.: 09:33

                          Akademia już trenuje w Tarnowie Opolskim :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Kolejny dzień, kolejna miejscowość i znów rozpoczynamy Karate po wakacjach :)
Tym razem znów frekwencja dopisała w Tarnowie Opolskim, gdzie wystartowaliśmy wczoraj o godz.: 17.00. Znów nowi śmiałkowie ćwiczyli razem z nami. Cieszy nas, że do Dojo wrócił po kilku latach senpai Tomasz Małyska.

Pamiętajcie, że Akademia prowadzi zapisy do sekcji przez cały rok - zapisać można się w dowolnej chwili. Zapraszamy. Najbliższy trening w Tarnowie Opolskim już w czwartek, 6. Września od godz.: 17.00 DO ZOBACZENIA :)                               Nie czekaj - zostań karateką już dziśTRWAJĄ ZAPISY NA KARATE W ZDZIESZOWICACH!
Dodano: 04-09-2018, godz.: 09:31

                        Treningi Karate w Zdzieszowicach wystartowały :)

                              ZAPISY TRWAJĄ PRZEZ CAŁY CZAS :)


Wystartowaliśmy. Pierwsze zajęcia, po wakacjach, w Zdzieszowicach odbyły się w dniu wczorajszym o godz.: 18.00 w PSP nr 1 w Zdzieszowicach (ul. Chrobrego 36). Cieszy nas duża frekwencja, oprócz stałych trenujących, aż kilkunastu nowych ćwiczących biegało razem z nami na sali. Trening poprowadzili sensei: Paweł Papoń i Zdzisław Kaliciak. Pamiętajcie, że Akademia prowadzi zapisy do sekcji przez cały rok - zapisać można się w dowolnej chwili. Zapraszamy. Najbliższy trening w "zdzieszowickiej jedynce" już w środę, 5. Września o godz.: 18.00


                               Nie czekaj - zostań karateką już dziśAMP Zdzieszowice - umowy
Dodano: 16-07-2018, godz.: 19:15          Edytowany: 25-08-2018, godz.: 13:01

Rachunki za obóz letni dla pracowników AMP Zobacz szczegóły.
Czytaj całość...
XVIII. Letni Obóz Karate 2018
Dodano: 22-07-2018, godz.: 06:40

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                     Podsumowanie

W dniach 3-14. Lipca 2018 roku odbył się kolejny, 18-ty Letni Obóz Sportowy Karate ASW, zorganizowany przez Prezesa Zarządu Akademii - sensei Pawła Paponia 2. Dan. Drugi raz 70 karateka przebywało na wypoczynku w Willi Pomorzanka we Władysławowie. Kierownikiem, jak zwykle był mgr inż. Grzegorz Wachowski (3. Dan - Racibórz). Plan treningowy, obejmujący trzy grupy, bardzo dokładnie został przygotowany przez organizatora na kilka tygodni przed wyjazdem, co pozwoliło Trenerom w pełni skupić się na szkoleniu. Od pierwszego dnia ogrom pracy, po za obowiązkami wychowawcy, wykonywali sensei Łukasz Buhl, oraz senpai Dorota Jakubus, dzięki którym każdego dnia pobytu nad morzem, mogliśmy oglądać relację foto, a także świetne filmy. Po kilkuletniej przerwie, do grona wychowawców powrócił senpai Maciej Kołtun 2 kyu. Kolejny obóz planowany jest na połowę lipca 2019. Serdecznie zapraszamy.

Podziękowania dla Sponsorów:

Tatiana i Jacek FertZdzisław KaliciakZbigniew Kalinowski
MAP Lifttechnik s.c.MAP Biuro Rachunkowe Patrycja BartyllaPM Trans Tarnów Opolski
Powiat KrapkowickiGmina ZdzieszowicePHU Wesoły Borsuk
Lhoist LABTAR 
Czytaj całość...
Zdzisław Kaliciak zdał Egzamin Mistrzowski na 1. Dan
Dodano: 07-07-2018, godz.: 17:48

                               Zdzisław Kaliciak zdał egzamin na 1. Dan

W piątek, 6. Lipca w Łebie, podczas letniego obozu karate, Zdzisław Kaliciak - wychowanek Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, wywalczył swój upragniony, czarny pas w karate! Przewodniczącym komisji egzaminacyjnej był Branch Chief WKO - sensei Wojciech Radziewicz 4. Dan. Tym samym od teraz mamy nowego sensei :) Po przeszło 20-latach treningów Kaliciak sprostał wymaganiom EKO Shinkyokushin i w dobrym stylu w pełni zasłużył na swój stopień i miano Sensei! OSU!!!


XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 12.
Dodano: 16-07-2018, godz.: 19:15

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 12.

Powrót z Władysławowa

Ostatnie chwile nad morzem spędziliśmy w sobotę, 14. Lipca b.r. Wstaliśmy dość wcześnie, ponieważ już o godz.: 7.00 wszyscy pakowali walizki do autokaru. 20 minut później śniadanie, podczas którego obchodziliśmy już czwarte urodziny, tym razem świętował Mateusz Szydłowski - nie mogło się odbyć bez "sto lat" i drobnego prezentu. Władysławowo opuściliśmy kilka minut po godzinie ósmej, udało nam się ominąć korki w Trójmieście :) Droga mijała nam bardzo spokojnie i bez żadnych incydentów, nie obyło się bez McDonalda. Pierwszych uczestników dowieźliśmy do Głowna przed godziną trzynastą, natomiast w Gogolinie zameldowaliśmy się o godz.: 17.45.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 11.
Dodano: 13-07-2018, godz.: 21:30

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 11.

Sayonara Party 2018

Wszystko, co dobre szybko się kończy.
Przed nami 11-ta, ostatnia noc we Władysławowie. Nawet nie wiemy, kiedy minęły te wszystkie dni. Świetna, niemal bezdeszczowa pogoda, treningi, wycieczki i my. Cudownie jest spotykać się na letnim obozie każdego roku. Teraz pozostaje nam czekać do 2019 roku :)

Dziś przeprowadziliśmy ostatni rozruch, po którym odbył się Klubowy Egzamin na stopnie uczniowskie kyu i junior kyu. Komisja Egzaminacyjna uznała, że w gronie zdających jedna osoba nie otrzyma nominacji. Natomiast Kacper Pawelec i Kinga Jezierzańska mogą już trenować w żółtych pasach (6.1 junior kyu). Gratulujemy. 13. Lipca to dzień, w którym dwoje uczestników obozu: Zuzia i Jacek obchodzili urodziny - było więc "sto lat" i prezenty :) Wychowawcy podsumowali Konkurs Czystości, w którym zwyciężył pokój nr 122 (Daria Baran, Malwina Wójcik, Aleksandra Rutkowska, Nadia Pierz). Podczas Sayonary wszystkie grupy prezentowały program artystyczny, następnie Jury udało się na naradę, podczas której senpai Bartek zorganizował Turniej Arm Wrestling - wyniki: 1. miejsce - Michał Jastrzębski, 2. miejsce - Dominik Wyszkowski, 3. miejsce - Emilia Szladowska. Wychowawcy wybrali Najgrzeczniejszego Uczestnika: Joannę Rolę, a sami uczestnicy wybrali najsympatyczniejszego spośród siebie - Kacpra Pawelca. Wyniki Sayonara 2018:

1. miejsce - grupa 2. (stażysta: Bartosz Hadryś)
2. miejsce - grupa 4. (stażysta: Martyna Diak)
3. miejsce - grupa 3. (stażysta: Jakub Mytych)
4. miejsce - grupa 1. (stażysta: Patryk Soworka)

Na zakończenie wszyscy uczestnicy tegorocznego obozu otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodkości i ręczniki od Sponsora - Firmy MAP LIFTTECHNIK S.C. Już dziś zapraszamy do podsumowania obozu, które zamieścimy niebawem na naszej stronie.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok :)
Magdalena i Paweł PapońXVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 10.
Dodano: 12-07-2018, godz.: 22:58

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 10.

Wizyta w Multikinie Rumia

Wszystko dograne, poranny rozruch, śniadanie, wypłata kieszonkowego, sprawdzenie czystości, suchy prowiant zapakowany w busie i punktualnie o godz.: 9.30 wyjazd na Hel. Zarezerwowane zwiedzanie Helskiego Kompleksu Muzealnego, czyli m.in.: Stanowisko Baterii Laskowskiego, Muzeum Helu, Wieża Kierowania Ogniem MOW - wszystko z przewodnikiem. Wysiadamy na Helu, a tu ulewny deszcz, jak się okazało później - tak było przez cały dzień. W związku z tym Kierownik zapytał uczestników, czy chcą jechać do kina i przeszło 60 osób z chęcią się zgodziło. Organizator zaprosił więc wszystkich na dwa filmy: Wyszczekani i Jurassic World. Po obiadokolacji odbył się długo wyczekiwany i pełen niewiadomych chrzest dla pierwszaków :) Stażyści pod nadzorem Wychowawców przygotowali kilka stacji, które każdy z nowych obozowiczów starannie przechodził. Było m.in.: odżywcza maseczka na włosy z jajka i mąki, marsz przez szyszki, tajemnicza słodko kwaśna mikstura (którą najpierw skosztowali wychowawcy), skok z ławki i prysznic. Niektórzy trochę się bali ale ostatnią stacją był uścisk dłoni od Sensei Pawła, który każdemu gratulował i kilkoma ciepłymi słowami wywoływał uśmiech na twarzach :) Godzina 21.30 - wszyscy wykąpani, w swoich pokojach. Dobranoc.<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 78 - 88 z 558


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo