Z
Wszystkiego najlepszego
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Jastrzębie
5 medali - Zduńska W.
7 medali - Sieradz
6 medali - Wodzisław
1 medal - Wieliczka
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
Uwaga Karate Zdzieszowice
Dodano: 01-10-2017, godz.: 14:18

                         Karate w poniedziałek, 02-10-2017 przełożone!

Szanowni Państwo.
Treningi Karate zaplanowane na Poniedziałek, 2. Października 2017 roku się nie odbędą. Przekładamy je na piątek, 13. Października b.r.:

18.00 - 19.00     dzieci
19.00 - 20.30     starsi

Zajęcia w środę, 4. Października bez zmian - na godz.: 18.00


Podziękowanie dla Pani Dyrektor
Dodano: 28-09-2017, godz.: 08:46

                           Dziękujemy Pani mgr Gabrieli Ostrychacz

Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na ME
Dodano: 27-09-2017, godz.: 21:43

        Gmina Tarnów Opolski zapewni transport na Mistrzostwa Europy

   Pan Krzysztof Mutz - Wójt Gminy Tarnów Opolski poinformował nas, że Gmina Tarnów Opolski zapewni transport kadrze ASW na rozpoczynające się za dwa tygodnie 31. Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin w Świnoujściu :)

Dla nas najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo Zawodników, dlatego
wybraliśmy solidną, bezpieczną i sprawdzoną Firmę Przewozową   FOLTRANS z Gogolina, która użyczy nam swojego busa Opla Vivaro. Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi za tak wspaniałą inicjatywę.                                www.tarnowopolski.plZgrupowanie Kadry Narodowej w Karate
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:31

                                  Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski


W dniach 21-24. Września b.r. na obiektach COS OPO Zakopane odbyło się Zgrupowanie Kadry Narodowej Polski w Karate Kyokushin. Wzięło w nim udział ok. 40 zawodników, którzy trenowali wspólnie z Trenerami Klasy Mistrzoswkiej - shihan: Andrzejem Drewniakiem i Robertem Wajgeltem. Na miejscu byli także Andrzej Gołota i Marcin Najman. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowali: Martyna Diak i Jakub Mytych. Koszta związane z wyjazdem opłacił Sponsor Klubu: Image Firma MASA z Kędzierzyna Koźla, oraz ASW Tarnów Opolski - Zdzieszowice.Mamy kolejnego Partnera
Dodano: 25-09-2017, godz.: 09:16

                       AGRU - FRANK Polska Sp. z o.o. Partnerem ASW

   
21. Września 2017 roku, dzięki współpracy i pomocy senpai Macieja Strzelczyka udało nam się pozyskać kolejnego Sponsora, który pomoże naszym Zawodnikom podczas startów na zawodach. Pierwszym celem są oczywiście zbliżające się 31. Mistrzostwa Europy - Świnoujście 13-14. Października 2017.

www.agru-frank.pl
     

Stypendia Sportowe w ASW
Dodano: 15-09-2017, godz.: 09:55

Rozszerzając współpracę z Partnerem ASW - Firmą Handlowo-Usługową MASA z Kędzierzyna Koźla, Zarząd Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, podczas Zebrania w dniu 1. Września 2017 roku, podjął uchwałę o wdrożeniu Programu: Stypendia Sportowe w ASW. Program ma na celu docenienie młodych, utalentowanych Wychowanków ASW, którzy w sposób znaczący przyczyniają się do promowania klubu m.in.: poprzez znakomite wyniki sportowe. Taki Zawodnik to także "wizytówka" dla swojego miasta i na pewno dla szkoły, która często lekceważy sukcesy młodego człowieka, jako mało istotne. Tym bardziej uważamy, że należy okazać szacunek młodym i zdolnym.

Stypendia przyznawane przez Zarząd ASW bedą na okres od 3. do 12. miesięcy. Kwota maksymalna miesięcznego Stypendium może wynieść nawet 500 złotych w zależności od rangi osiągniętego sukcesu. Wszelkie szczegóły znajdują się TUTAJ.

Jako pierwsi roczne Stypendium Sportowe w ASW otrzymali Zawodnicy: Martyna Diak i Jakub Mytych. Oboje należą do Kadry Polski Kyokushin, będą reprezentować Polskę podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w Świnoujściu, są multimedalistami turniejów o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej. Ponadto Martyna jest aktualną zdobywczynią Grand Prix Polski. Więcej o Zawodnikach TUTAJ.
Udany początek sezonu dla Zawodników ASW
Dodano: 11-09-2017, godz.: 10:50

                       6 medali na Międzynarodowym Turnieju Karate

http://www.karate-tarnowop.home.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=0&func=viewcategory&catid=239

Dnia 9. Września 2017 roku w Sieradzu odbył się XX. Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Sieradza. Wzięło w nim udział przeszło 200 zawodników reprezentujących niemal 40 klubów sportowych z Rosji, Czech, Niemiec i oczywiście Polski. Organizatorem był shihan Robert Wajgelt, sędzią Głównym shihan Andrzej Drewniak. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice reprezentowało czworo zawodników: Martyna Diak, Daria Baran, Jakub Mytych i Piotr Kalemba, wszyscy przywieźli medale. Łącznie podopieczni sensei Pawła Paponia wywalczyli 6 medali! Kierownikiem ASW był Pan Hubert Diak.

Medale Zawodników ASW:
srebro:
Piotr Kalemba (kata młodzików)

brąz:
Daria Baran (kata dziewcząt 10-11 lat)
Piotr Kalemba (kumite młodzików -60 kg)
Martyna Diak (kata, kumite juniorek młodszych +50 kg)
Jakub Mytych (kumite młodzików -50 kg)

Zawodnicy wrócili trochę niepocieszeni, ponieważ liczyli na więcej, ale nie trener - Paweł Papoń: "należy pamiętać, że 9. września to termin, w którym wiele ośrodków jeszcze nie rozpoczęło treningów po przerwie wakacyjnej. Dala nas to też ciężka data, mimo że na sali byliśmy od czwartego września, to nie było mowy o przygotowaniach do startu. Dlaczego tak wcześnie zorganizowano zawody? Turniej w Sieradzu co roku odbywa się na początku października, w tym roku jest to jednak termin zarezerwowany dla Mistrzostw Europy, na które jadą także moi Zawodnicy. Dziś liczyli na więcej, wiem o tym ale powtarzam, że dopiero wznowiliśmy treningi, za sukcesami idzie ciężka praca, na którą przyjdzie czas. Zobaczymy, jak wystartujemy 4. Listopada w Jastrzębiu Zdrój".

Niebawem galeria zdjęć.

Dwa Pokazy Karate jednego dnia
Dodano: 11-09-2017, godz.: 10:45

http://www.karate-tarnowop.home.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=0&func=viewcategory&catid=239

W minioną sobotę, 9. Września b.r. wystąpiliśmy na dwóch Pokazach Karate w jednym dniu. Pierwszy, w ramach obchodów rocznicy powstania placówki, odbył się w Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim, natomiast kolejny na Dożynkach Gminnych w Kosorowicach. Oba występy poprowadził senpai Zdzisław Kaliciak 1. kyu. Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Opiekunom, którzy poświęcili nam swój czas i przywieźli dzieci na pokaz. Dziękujemy także Uczestnikom występów.


Trwają ZAPISY NA KARATE w Tarnowie Opolskim
Dodano: 08-09-2017, godz.: 13:32

http://www.karate-tarnowop.home.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=0&func=viewcategory&catid=239
Trwają ZAPISY NA KARATE w Zdzieszowicach
Dodano: 05-09-2017, godz.: 13:50

http://www.karate-tarnowop.home.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=0&func=viewcategory&catid=238
Martyna Diak i Jakub Mytych na Entry Camp - Bardo 2017
Dodano: 29-08-2017, godz.: 09:15

              Martyna Diak i Jakub Mytych na "Entry Camp" Bardo 2017

http://www.asw24.pl/images/stories/2017/29-08-2017.jpg

W dniach 21-26. Sierpnia 2017 roku na obiektach Hotelu Bardo w Kotlinie Kłodzkiej odbywał się Obóz Sportowy "Entry Camp". Prowadzili go medaliści mistrzostw świata i europy karate, sensei: Sylwester Sypień i Piotr Moczydłowski. Akademię Sztuk Walki Tarnów Opolski-Zdzieszowice reprezentowali Członkowie Kadry Narodowej Polski, senpai: Martyna Diak i Jakub Mytych. Program szkoleniowy obejmował w dużej mierze przygotowanie do walki (kumite), odpowiednie poruszanie się i kombinacje. Treningi siłowo-wytrzymałościowe na sprzęcie uzupełniały codzienne wizyty w SPA, oraz wieczorny basen. Zawodnicy ASW wrócili do domu bardzo zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy. Mistrzostwa Europy w Świnoujściu już 13. Października 2017 roku.

Dziękujemy Firmie MASA z Kędzierzyna Koźla za sfinansowanie Martynie udziału w obozie.


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 89 - 99 z 496


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo