Z
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Klubowy Egzamin 28.V.
75. Zgrupowanie 15.VI.
III. ASW Fight Camp 22.VI.
Zobacz, gdzie startujemy
Tekst alternatywny
1 medal - Wieliczka
11 medali - Żory
2 medale - Kobierzyce
9 medali - Lubin
6 medali - Bielsko
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


Aktualności
Zawodnicy ASW zdobywają 8 medali w Wieliczce!
Dodano: 14-05-2017, godz.: 14:40

                           8 medali Zawodników ASW w Wieliczce :)

Przed tygodniem pisaliśmy o kolejnym sukcesie sportowym Zawodników Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, którzy z ImageŻorach wywalczyli siedem krążków. Kadra sensei Pawła Paponia nie zwalnia tempa i zdobywa kolejne trofea! Wczorajszy dzień przyniósł 8-osobowej kadrze ASW 8 medali :) Suma punktów indywidualnych pozwoliła na zajęcia 4. miejsca Drużynowo na 30 klubów. Warto nadmienić, że do trzeciego miejsca brakowało 1 punkt - natomiast klub, który zajął trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej reprezentowało o niema 3 razy więcej zawodników niż ASW. 

W zawodach wzięło udział przeszło 300 startujących. Sędzią Głównym był Shihan Andrzej Drewniak 8. Dan, a Organizatorem Zarząd Wielickiego Klubu Karate Kyokushin. 

Zawodnicy Akademii spisali się bardzo dobrze. Większość wyciągnęła wnioski z poprzednich startów, oraz zastosowała uwagi Instruktorów. Sporą reprymendę otrzymali natomiast Martyna Diak i Patryk Swoworka, którzy nie skonsultowali ze swoim sensei kata, które wykonali podczas Pucharu, efektem były miejsca po za podium. Oboje jednak zdołali się zrehabilitować na walkach. 

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach i obsłudze zawodników sensei Iwonie Kielian, oraz Rodzicom Darii Baran i Martyny Diak. Kolejny start kadry ASW w Wodzisławiu Śląskim, 20. Maja b.r.

Wszystkie medale Zawodników ASW:
1. miejsce - Daria Baran (kata)
1. miejsce - Jakub Mytych (kumite)
1. miejsce - Piotr Kalemba (kata)
1. miejsce - Patryk Soworka (kumite)

2. miejsce - Martyna Diak (kumite)
2. miejsce - Natalia Froń (kumite)
2. miejsce - Piotr Kalemba (kumite)
2. miejsce - Bartosz Pydych (kata)


      
          
      Siedem medali Zawodników ASW w Żorach
Dodano: 01-05-2017, godz.: 08:59

                                 7 medali Zawodników ASW w Żorach!

Dnia 29. Kwietnia 2017 roku w Żorach odbyła się trzecia edycja Turnieju "SARI CUP", w której wzięło udział przeszło 320 Zawodników reprezentujących aż 29 klubów z 5 różnych organizacji karate. Impreza bardzo profesjonalnie przygotowana i realizowana zgodnie z planem. Organizatorem był sensei Dariusz Kudyk, Sędzią Głównym shihan Robert Wajgelt, a Sędzią Technicznym shihan Janusz Piórkowski

Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, która przed tygodniem przywiozła z Kielc Grand Prix Polski (Martyna Diak), także tym razem powiększyła swój dorobek medalowy :) Zawodnicy ASW wrócili z Żor z 7 indywidualnymi medalami! Dwa złote medale zdobyli: Jakub Mytych, który nie dał szans swoim przeciwnikom, wygrywając walkę za walką. Mytych był bardzo dobrze przygotowany i swoje pojedynki wygrywał przed czasem, lub z wyraźną przewagą. Martyna Diak była bezkonkurencyjna w konkurencji kata juniorek młodszych. Na uwagę zasługuje Hanna Fert, która mimo braku medalu zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując w finale kata 5. miejsce. 

Wszystkie medale Zawodników ASW:
1. miejsce - MYTYCH JAKUB (kumite młodzików)
1. miejsce - DIAK MARTYNA (kata juniorek mł.)

2. miejsce - BARAN DARIA (kata kadetek)
2. miejsce - KRAWCÓW ALAN (kata młodzików)
2. miejsce - NOWAK KATARZYNA (kumite seniorek)

3. miejsce - ŁUKASZYŃSKA VICTORIA (kumite juniorek)
3. miejsce - DIAK MARTYNA (kumite juniorek mł.)

Sędzią zawodów z ramienia ASW był sensei Paweł Papoń, kierownikiem drużyny senpai Zdzisław Kaliciak. Dziękujemy Panu Hubertowi Diak za pomoc w przygotowaniach do zawodów. Najbliższy start Zawodników ASW zaplanowany jest na 13. Maja b.r. w Wieliczce.


       
           Odwołane treningi podczas "długiego weekendu majowego" 
Dodano: 28-04-2017, godz.: 12:21

Przypominamy, że treningi Karate w okresie od 1. do 4. maja włącznie (Poniedziałek - Czwartek) są odwołane!
Zapraszamy na najbliższe zajęcia w Poniedziałek, 8. Maja do Zdzieszowic i we Wtorek, 9. Maja do Tarnowa Opolskiego.


70. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW z Mistrzynią Europy Karate!
Dodano: 26-04-2017, godz.: 15:40

         70. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW poprowadzi Mistrzyni Europy

                                         BRAK  WOLNYCH  MIEJSC !!!

    Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 13. rok życia, niezależnie do jakiej należycie Organizacji czy Federacji do udziały w fantastycznym Szkoleniu, które poprowadzi sensei Agata Winiarska 2. Dan (Wrocław) - Mistrzyni Europy Karate KWU (Belgrad 2016). Swój udział potwierdziła także sensei Anna Bojda 2. Dan :)


Biuletyn nr 1.

Biuletyn nr 2.

Ankieta Uczestnika

Zachęcamy do szybkich rezerwacji, ponieważ mamy mało miejsc a zainteresowanie jest duże.


Grand Prix Polski Karate Kyokushin dla Martyny Diak!
Dodano: 23-04-2017, godz.: 17:20

                    Grand Prix Polski Karate Kyokushin dla Martyny Diak !

Martyna Diak - Zawodniczka Akademii Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice, wywalczyła Grand Prix Polski Karate Kyokushin! Turniej, który zgromadził 115 zawodników z 15 klubów, odbył się na Targach Kielce, dnia 22. Kwietnia 2017 roku w ramach Ogólnopolskiego FIT WEEKEND (22-23.IV.2017). Kadra ASW w składzie: Martyna Diak, Patryk Soworka, Alan Krawców i Jakub Mytych - pod opieką Trenera, sensei Pawła Papoń 2. Dan wyjechała do Kielc już dzień wcześniej, a wszystko dzięki Sponsorowi - Firmie MASA z Kędzierzyna Koźla. Sędzią Głównym Grand Prix Polski był shihan Krzysztof Borowiec. Martyna stoczyła trzy pojedynki, z których aż dwa wygrała przed regulaminowym czasem! Najcięższą przeprawę miała w półfinale, gdzie dopiero po dogrywce pokonała przeciwniczkę przez wskazanie Sędziego Maty. Jakub Mytych przegrał pierwszą walkę, mimo świetnej postawy i w zasadzie braku błędów. Swój pojedynek toczył mądrze, taktycznie i brakło szczęścia: przy punktacji sędziów 2:2 - Sędzia Maty wskazał na kolegę Jakuba. Pozostali Zawodnicy wypadli poniżej oczekiwań i założeń szkoleniowych.

FIT WEEKEND w Kielcach to także wystawy wielu producentów suplementów diety i odżywek dla sportowców, Mistrzostwa Polski w Kulturystyce, Puchar Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, Puchar Polski Muaytay, Maraton indoor cycling i wiele atrakcji dla twardzieli :) Było co robić. Można było spotkać bardzo wielu sportowców i celebrytów.

Przed Zawodnikami ASW w ciągu najbliższych 9 tygodni aż 6 kolejnych startów.


       
           Uwaga Zawodnicy ASW - zobaczcie kiedy i gdzie startujecie!
Dodano: 10-04-2017, godz.: 12:30          ostatnia aktualizacja: 18-06-2017, godz.: 21.40

Nazwa Turnieju  Miejsce  Termin  Ile dni  Szczegóły  Uwagi
Grand Prix Polski
  Kielce  21-22. Kwietnia
  2  RELACJA  zakończony!
III Turniej "SARI CUP"  Żory  29. Kwietnia  1  RELACJA  zakończony!
Puchar Solny  Wieliczka  13. Maja  1  RELACJA  zakończony!
X Turniej Karate
  Wodzisław Śl.
  20. Maja  1  RELACJA  zakończony!
XV Otwarty Turniej
  Grodzisk Wlkp.
  27. Maja    RELACJA  zakończony!
One World
One Kyokushin
   Limanowa   16-18. Czerwca   3  RELACJA  zakończony!
                
Pobierz BPS               

 Zobacz, jak wygląda Twoja sumienność w realizowaniu BPS

Treningi w "lany poniedziałek" - odwołane!
Dodano: 10-04-2017, godz.: 12:30

Treningi w "lany poniedziałek" - odwołany!

Uwaga sekcja Karate Zdzieszowice.
Niestety PSP nr 1 w Poniedziałek, 17. Kwietnia będzie zamknięta. W związku z tym nie możemy przeprowadzić tego dnia treningów (dzień wolny od zajęć). Za utrudnienia przepraszamy.
 

Dziękujemy za wsparcie 
Dodano: 10-04-2017     godz.: 12.50

  

Dziękujemy Firmie PTI SP. Z O.O. Przywory za wsparcie finansowe przy zakupie klubowych banerów.

Zarząd ASW.

    

Jak naszywać klubową naszywkę na kimona?
Dodano: 10-04-2017     godz.: 12.25

  

Jak naszywać klubową naszywkę?

Informujemy, że Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice rozpoczęła rozdawanie klubowych naszywek na kimona. Każdy uczestnik treningów Karate otrzyma jedną lub dwie naszywki w zależności od tego ile posiada kimon. Jego obowiązkiem jest naszycie "naszywki" na swoje kimono, zgodnie z obrazkiem po lewej stronie.

Uwaga. Każdy, kto otrzyma naszywkę podczas treningu ma obowiązek naszyć ją przed kolejnymi zajęciami! Naszywkę naszywamy na lewym bądź prawym rękawie na wysokości - tak, jak na obrazku. Jeśli mamy na jednym rękawie inny znak, naszywkę naszywamy na drugim.

Pierwsza naszywka jest bezpłatna, każda kolejna kosztuje 10 złotych. Z momentem zakupu kolejnego kimona, należy przeszyć naszywkę na nowe kimono.

Naszywkę należy dokładnie obszyć do okoła.

Uczestnik, który zrezygnuje z zajęć ma obowiązek oddać jedną naszywkę, którą otrzymał od klubu.
    

68. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW zakończone
Dodano: 29-03-2017, godz.: 11:20

                    68. Zgrupowanie Szkoleniowe ASW zakończone :)

W dniach 7-9. Kwietnia b.r. w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym na Górze Św. Anny odbywało się 68. Zgrupowanie Szkoleniowe, którego organizatorem była Akademia Sztuk Walki Tarnów Opolski - Zdzieszowice. Program szkoleniowy, obejmujący głównie przygotowanie do walki, oraz wytrzymałość, opracował i realizował sensei Paweł Papoń, oraz sensei Iwona Kielian, której głównym tematem treningów była właśnie wytrzymałość, a także gościnnie sensei Łukasz Buhl ze Zgierza, który koncentrował się na poruszaniu w walce.

Piątkowy wieczór to dwa treningi i cisza nocna. Sobota od rana treningi, Klubowy Egzamin Karate i długo wyczekiwany wyjazd na 2-godzinną zabawę do Centrum Rozrywki KUBATURA w Opolu. Nasi uczestnicy Szkolenia mięli do swojej dyspozycji całą kręgielnię :) Tutaj warto pochwalić senpai Pawła Chwałowskiego, który spośród wszystkich grających uzyskał najlepszy wynik i w nagrodę otrzymał zaproszenie do darmowego uczestnictwa w czerwcowym Zgrupowaniu. Tego dnia urodziny obchodził senpai Zygmunt Pietruszka, nie obyło się bez poczęstunku i "sto lat". Po powrocie zrezygnowaliśmy z ogniska, ponieważ było dość zimno. Zorganizowaliśmy więc dwa treningi. Na jednym z nich gościliśmy sensei Marcina Plachetke 2. Dan z Niemiec.

W niedzielę rano przeprowadziliśmy kolejne dwa, ostatnie treningi i zebraliśmy się na zakończeniu, podczas którego ogłoszono wyniki Egzaminu. Kolejne Zgrupowanie Szkoleniowe zaplanowano na 9-11. Czerwca 2017. Będzie to zgrupowanie dla wszystkich, którzy ukończyli 7 lat. Natomiast wcześniej, bo w maju odbędzie się Szkolenie z Mistrzynią Europy Karate - sensei Agatą Winiarską 2. Dan - przeznaczone dla  osób od 13. roku życia.

Pragniemy podziękować za pomoc w organizacji szkolenia Panom: Zygmuntowi Pietruszka i Jakubowi Koprek, a także Gminie Zdzieszowice.


     
         Szczegóły 68. Zgrupowania Szkoleniowego ASW
Dodano: 06-04-2017, godz.: 08:33

Szczegóły 68. Zgrupowania Szkoleniowego ASW 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 89 - 99 z 455


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2018'
© copyright by pablo