_______
Tekst alternatywny
OBÓZ LETNI ŁEBA 2019
IX. Puchar Solny 11.V.
Z U M B A 27.V.
78. Zgrupowanie ASW 14.VI.
Egzamin Karate 17.VI.
Brazylijskie JIU-jITSU 22.
Tekst alternatywny
3 medale - Żory
6 medali - Starachowice
8 medali - Malanów
5 medali - Wołów
16 medali - Nysa
Zobacz wszystkie sukcesy
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny
Tekst alternatywny


_______________
XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 9.
Dodano: 11-07-2018, godz.: 22:58

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 9.

18. Nadmorski Turniej Karate

Przedpołudniowa sesja zdjęciowa i plażowanie pozwoliło się wszystkim zrelaksować. Na obiad mieliśmy zupę kartoflaną, klopsy drobiowe i surówki. Później treningi poprowadzili sensei Łukasz i senpai: Dorota, oraz Jakub. Punktualnie o godz.: 15.30 rozpoczął się 18. Nadmorski Turniej Karate. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: Kata dziewcząt OPEN, Kata chłopców OPEN, oraz Walki Reżyserowane. Po zmaganiach kolacja, po której kolejny trening, tym razem senpai Dorotę zastąpiła senpai Martyna. Wieczorna praca w grupach i cisza nocna, a jutro kolejna całodniowa wycieczka :)

Wyniki Turnieju:

Kata Dziewcząt OPEN Kata Chłopców OPEN Walki Reżyserowane
1 m. Daria Baran
2 m. Klara Kulczyk
3 m. Martyna Wycisk
 1 m. Radosław Jakubus
2 m. Mateusz Bartylla
3 m. Bartosz Królik
 1 m. Klara Kulczyk i Julia Białek
2 m. Julia Mytych i Daria Baran
3 m. Michał Markgraf i Nadia PierzXVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 8.
Dodano: 10-07-2018, godz.: 20:00

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 8.

Park Trampolin, Westerplatte, Stadion Energa - GDAŃSK :)

Co to był za dzień?! Tyle atrakcji jednego dnia, że ledwo starczyło nam czasu... Dlatego dziś śniadanie było już o godz.: 6.30. Punktualnie o siódmej wyruszyliśmy do Gdańska, gdzie wynajęliśmy największy park trampolin w Trójmieście - JUMP CITY. Wykwalifikowani Trenerzy podzielili uczestników na dwie grupy, przeprowadzili instruktaż w zakresie bezpiecznego zachowania się na trampolinach. Następnie kierunkowa rozgrzewka i wiele radości na wszelkich urządzeniach. Dzieciaki i młodzież tak szalały, że pot się lał. Prosto z Parku wszyscy pojechaliśmy na lekcję historii, czyli Westerplatte. Ostatnim punktem całodniowej wycieczki była wizyta na Stadionie Energa (Lechia Gdańsk), tam w strefie FUN ZONE czekały na wszystkich świetne atrakcje, m.in.: elektryczne gokarty, parkour, laserowy pintball, escape room, symulatory i wiele innych. Po powrocie do Władysławowa bardzo obfita kolacja. Punktualnie o godz.: 20.00 rozpoczęła się dyskoteka :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 7.
Dodano: 09-07-2018, godz.: 22:45

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 7.

6 - 12 - 20

Trening nocny nieco się przedłużył. Rozpoczął się jeszcze wczoraj o godz.: 23-ej, a zakończył dziś przed pierwszą nad ranem. Dlatego też tradycyjnie odwołaliśmy poranny rozruch i spotkaliśmy się dopiero o godz.: 8.10 na śniadaniu, po którym popędziliśmy na niemal 3-godzinne plażowanie. Na obiad był genialny barszcz czerwony, kotlety mielone, mizeria, arbuz. Dziś pierwszy raz delikatnie popadał deszcz, co nie przeszkodziło nam na pieszy marsz w stronę Helu. Najmłodsza grupa przemaszerowała 6 km. Grupa średnia swoją wyprawę zakończyła na 12 km, natomiast najstarsi zawędrowali aż do Chłapowa i w czasie 2h 45 min. pokonali dystans 20 km !!! Po powrocie było 30 minut na prysznic, kolacja i kolejne treningi w grupach. Najstarsi trenowali dwie godziny. Dzisiejszy dzień możemy zatem zaliczyć do bardzo intensywnych. Na jego miłe zakończenie rozdaliśmy część gadżetów, które dziś do nas dojechały prosto z Firmy ÓSEMKA z Gliwic. Jutro kolejna dostawa :)

Jutro wyruszamy na całodniową wycieczkę do Gdańska...XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 6.
Dodano: 08-07-2018, godz.: 20:59

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 6.

Niedziela - dzień lenia

Dzień bez rozruchu, masakra :) Co prawda sami uczestnicy byli bardzo zadowoleni. Po wcześniejszym śniadaniu chętni wyszli do kościoła. Później wspólne zakupy i obiad (rosół, kurczak, surówki). Chwila przerwy i czas na Turnieje: Piłka nożna drużyn 6-osobowych i Street Ball, po których znaleźliśmy chwilę na plażowanie. Po kolacji przyszedł czas na ognisko z pieczeniem kiełbasek, następnie wieczorna praca w grupach. Punktualnie o godz.: 23. rozpoczniemy trening nocny, z którego relację przedstawimy w dniu jutrzejszym :) Dobranoc, my trenujemy.
Czytaj całość...
XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 5. BONUS
Dodano: 07-07-2018, godz.: 21:45

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                              TOTEMY ROZDANE

   
  

Totemy są już w rękach Jakuba i Michała (Boczka). O co w ogóle chodzi?

Są dwa totemy, których uczestnicy muszą strzec, jak najcenniejszego skarbu. Posiadacz Totemu ma obowiązek dbać o swój Totem 24h/dobę. Musi z nim jeść, kąpać się, spać, chodzić i nie spuszczać z oka nawet na chwilę. Jedynie przed treningiem może powierzyć swój Totem Sensejowi. Jeśli posiadacz Totemu uchroni swój talizman przez 48 godzin - otrzyma nagrodę: zwolnienie z rozruchu, gofra lub loda i wyznaczy kolejną osobę, do której powędruje Totem.

Jeśli posiadacz Totemu nie zdoła ustrzec go przed złymi mocami (innymi uczestnikami), i straci swój skarb na rzecz złego maga (innego, sprytniejszego uczestnika), wówczas kara go nie minie: przez kolejne 24h zostanie w sposób dziwny upiększony przez Wodza, natomiast rycerz, który wszedł w posiadanie Totemu winien jest w akcie oddania swojemu guru (Sensei), zwrócić mu Totem i odebrać nagrodę: zwolnienie z rozruchu, lód lub gofr.

Gra się toczy, wygra najsilniejszy...XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 5.
Dodano: 07-07-2018, godz.: 20:59

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 5.

Jak ryby w wodzie

Godzina 6:45 - trzy grupy, trzech trenerów, trzy różne rozruchy na orliku obok Pomorzanki we Władysławowie. Grupa najmłodsza: gry i zabawy z sensei Grzegorzem, średni biegowo z sensei Łukaszem, najstarsi interwały z sensei Pawłem. Po śniadaniu, a przed obiadem plażowanie. Na stołówce zastaliśmy zupę ogórkową, gulasz i na podwieczorek brzoskwinie. Od razu po obiedzie praca w grupach i treningi. Kolejny trening pod kątem kumite dla grupy zaawansowanej dziś trwał aż 150 minut! Wszyscy dali radę, chociaż kolorowe siniaki też u każdego już są. Kolacja i... Basen :) Szaleństwom wydawało się nie być końca, dzieciaki zachwycone, wychowawcy także. Oczywiście kibicujemy piłkarzom i dziś możemy nieco dłużej posiedzieć - jutro niedziela to i rozruchu nie ma :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 4.
Dodano: 06-07-2018, godz.: 22:05

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 4.

Wesoło w wesołym miasteczku

Dziś głównym punktem dnia było wyjście do Wesołego Miasteczka, gdzie każdy szalał aż miło. Wcześnie rano sensei Paweł, oraz senpai: Martyna i Jakub wyjechali do Łeby, aby uczestniczyć w egzaminie mistrzowskim senpai Zdzisława Kaliciaka, który dziś walczył o 1. Dan. Wyniki zostaną ogłoszone jutro, także trzymajmy wszyscy kciuki! Do Władysławowa przywieźli natomiast dwa totemy, które otrzymali od obozowiczów. Totemy zostaną jutro przekazane pod opiekę karatekom z naszego obozu :) Jeśli chodzi o treningi, to grupa ćwicząca z sensei Grzegorzem wzmacniała ręce, Sensei Łukasz z grupą średnią doskonalił kihon, natomiast dzieci trenowały z senpai: Bartoszem i Patrykiem. Dziś w planach mamy jeszcze pracę w grupach, przerywamy ją oglądając mecz i idziemy spać :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3. BONUS
Dodano: 05-07-2018, godz.: 22:05

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                            CENTRUM  DOWODZENIA

   
  

Tak właśnie powstają codzienne relacje z Obozu Letniego, które oglądacie.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 3.
Dodano: 05-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 3.

Turniej Tytanów na plaży

Podczas porannego rozruchu podzieliliśmy uczestników na trzy nowe grupy. Zaliczyliśmy kilkukilometrowy bieg. Później kolejne treningi w trzech innych grupach, które poprowadzili sensei Paweł i senpai: Martyna i Jakub. Swoje 17-te urodziny obchodzi dziś Arek, któremu zaśpiewaliśmy "sto lat". Na obiad był krupnik i pulpety drobiowe z surówkami. Na plaży zorganizowaliśmy fajny turniej dla prawdziwych twardzieli :) Polegał on na trzymaniu dwóch dużych tarcz na wyprostowanych rękach. Nagrodą główną był kubek i 10 złotych. Wygrali sensei Łukasz i Paweł z czasem 2 minuty. Po kolacji przyszedł czas na wyjście na miasto i zakupy, po których stażyści zorganizowali pracę w grupach i przygotowania do Sayonary, która już w przyszły piątek.XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 2.
Dodano: 04-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 2.

Plażing i smażing 

Mała niespodzianka dla wszystkich - pierwsza wizyta na plaży jeszcze przed godziną siódmą rano, było wspólne zdjęcie i powrót na śniadanie, po którym wychowawcy wypłacili kieszonkowe i z pomocą stażystów sprawdzili czystość w pokojach. Podczas pierwszego treningu podzieliliśmy wszystkich na trzy grupy: grupa A trenowała z sensei Pawłem elementy kumite, skupiając się na kopnięciach ushiro mawashi geri w różnych formach. Grupa B wspólnie z sensei Grzegorzem miała kihon, natomiast grupa C i sensei Łukasz mieli ćwiczenia do egzaminu, który już w przyszły czwartek. Po obiedzie (zupa pomidorowa, pierś z kury, ziemniaki i surówki) uczestnicy obozu wyruszyli na plażę, gdzie spędzili przeszło trzy godziny. Był więc czas na kąpiele w morzu, które nadzorował Ratownik Wodny WOPR. Aktualnie jesteśmy po kolacji, za chwilę praca w grupach i niebawem cisza nocna.

Pozdrowienia z Władysławowa :)XVIII. Letni Obóz Karate 2018 - Dzień 1.
Dodano: 03-07-2018, godz.: 20:55

          XVIII. Letni Obóz Sportowy Karate ASW - Władysławowo 2018

                                                          Dzień 1.

Dojechaliśmy do Władysławowa :)

Oficjalnie ruszyliśmy z tegorocznym, 18-tym obozem letnim karate. Punktualnie o godz. 6.30 w Gogolinie Policja skontrolowała stan techniczny autokaru i trzeźwość kierowców. Zbiórka trwała 35 minut i w drogę. Bus odebrał w Głownie uczestników z Klubu Nintai i parę minut po godzinie czternastej był już nad morzem. Autokar dotarł chwilę po godzinie osiemnastej. Chwilę później ciepła kolacja (kapuśniak, pieczeń, ziemniaki, surówki i zimna płyta w postaci bufetu szwedzkiego). Następnie zebranie organizacyjne i teraz chwila rozluźnienia.

Jutro dzień rozpoczynamy porannym rozruchem o godz.: 6.45 :)<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 89 - 99 z 558


regulamin serwisu | linki | pliki do pobrania | dzieci w karate
www.ASW24.pl '1994-2019'
© copyright by pablo